Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AnnaRz - dom oooooooooooogromny. Licząc koszt 1.500 zł/m2, to wychodzi

a te 1.500 to wcale nie tak dużo.

 

Pozdrowienia B.

 

 

taki ogromny to nie wyjdzie,

wszystkie wymiary to wymiary podlogi, nalezy jeszcze od tego odjac sciany (zew 44cm + tynk, wew 16cm, kominy i inne rzeczy... ktore sa potrzebne), pomieszczenia sie zmniejsza

no i musi to narysowac architekt, a nie ja:(

 

all

ile czekalicie na decyzje o warunkach zabudowy??, a ile na mape do celow projektowych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus!!! - czy p. Lademann robił u Ciebie tynki przed oknami czy po oknach? Mnie przekonuje, że lepiej po oknach, że ma specjalne listwy zabezpieczające i że nic się nie zniszczy... ale mam wątpliwości, szczególnie, że okna drewniane... Jak to było u Ciebie?

 

Robił u mnie po zamontowaniu okien i drzwi. Sami zabezpieczają wszystko folią, wręcz nie chcą żeby klient sam bawił się w tą robotę. Ja nie mogę złego słowa na nich powiedzieć. Zostawili po sobie porządek i nic się oknom nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was zamontował lub ma w planie oczyszczalnie ścieków? Jakiej firmy? Ile Was kosztowała (ile sprzęt a ile montaż)?

 

To ty forum do tego potrzebujesz ???

Podejdź do mnie to Ci powiem zarówno o mojej jak i sąsiada /moja-NEVEXPOL, sąsiada PIPE-LIFE/.

 

HIT DNIA - dzisiaj dostałem z mojej "ukochanej" firmy WINDOWS 2000 /oby zbankrutowali jak najprędzej/ fakturę do zapłaty za niedostarczone okno i po wypowiedzeniu im przeze mnie umowy. "Ładny burdel siostry macie w tym Archeo, to znaczy w WINDOWS 2000".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Piwo stoi i się grzeje. Dla ułatwienia dwa obrazki - ale tylko do piątku.

Później sam wypiję. :lol:

Pozdrawiam

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=24677&grupa=0&kat=18&a=la_mancha

 

 

jutro jak będe na działce to piwo moje ;)

 

Barti jakie tam Carlsberg - Żywiec - POLAKOM GRATULUJEMY ŻYWCA....albo LA_MANCHE GRATULUJEMY ŻYWCA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus dzięki. To miło, trochę się wprawdzie będę denerwować tymi oknami, ale może to i lepiej, żeby wszystko zrobili za jednym zamachem? Zobaczymy, dzisiaj na budowie pan ma mi pokazać w jaki sposób zabezpieczają okna...

 

Wszyscy - czy możecie polecić mi sklepy z dużym wyborem kafli, gresu itp. w przyzwoitych cenach? Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do klienta ;) Trzeba się w końcu zacząć rozglądać, bo tak szybko czas leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Piwo stoi i się grzeje. Dla ułatwienia dwa obrazki - ale tylko do piątku.

Później sam wypiję. :lol:

Pozdrawiam

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=24677&grupa=0&kat=18&a=la_mancha

 

Chyba znalazłem Twoją działkę, ale nie odważyłem się przedzierać przez chaszcze ją otaczające. Powiedz - taka zdezelowana budko-szopo-altana jet po prawej czy lewej stronie Twojej działki patrząc od ul. Sobieskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jeśli chodzi o firmę WINDOWS 2000 to potwierdzam.Sami brali wymiar (okno balkonowe zrobili za duże ) a wymana uszczelek w oknach zajęła mi 6 miesiecy!!!.Pozdrawiam

Ja dodam do listy bublarzy "okiennych" firmę WOSAN na gdańskim Chełmie i jej szefa Macieja Woźniaka. Oszust i kłamca. Najgorszemu wrogowi nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy - czy możecie polecić mi sklepy z dużym wyborem kafli, gresu itp. w przyzwoitych cenach? Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do klienta ;) Trzeba się w końcu zacząć rozglądać, bo tak szybko czas leci :)

 

Noooo - OBI, Castorama, NOMI :lol: A tak na poważnie, to w najbliższą sobotę mam zamiar strzelić tournee po kilku sklepach. W jednym mam się nawet powołać na moja Panią Architekt. PO zakończeniu przedstawię raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...