Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus - w takim razie czekam na raport :D

 

Hipermarkety już zwiedziłam :) Słyszałam bardzo pozytywne opinie o Wemie na Trakcie Św Wojciecha, ale tam jeszcze nie dotarłam :oops:

 

 

Joanna - witaj :) i napisz coś więcej :)

 

Salon WEMY też jest na moim szlaku, tyle że w Rumii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój domek jak juz pisałam stanie w Rózynach ( czekam na pozwolenie) będzie drwniany (elewacja mur pruski)

 

No to będziesz najbardziej z nas wszystkich zgodna z tradycją regionu. Podoba mi się coś takiego ale chyba duuuużo kosztuje. Chociaż jedni pakująa w elewację, a inni w pompę ciepła :wink:

 

Firmy, o której wspominasz, nie znam. Życzę powodzenia i samozaparcia. Ja już nie mogę się doczekać wyjazdu na urlop. Jak będziecie mnie gdzieś widzieć na drodze to omijajcie szerokim łukiem, bo jeżdżę totalnie nieprzytomny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy - czy możecie polecić mi sklepy z dużym wyborem kafli, gresu itp. w przyzwoitych cenach? Najlepiej jeszcze z odpowiednim podejściem do klienta ;) Trzeba się w końcu zacząć rozglądać, bo tak szybko czas leci :)

 

A zatem:

 

Oprócz hip-ów (wśród nich najlepsze wrażenie to dla mnie Castorama, ale może to przypadek) polecam:

- Salony Wemy (m.in. Trakt Sw. Wojciecha, Marynarki Polskiej, Chwaszczyńska na Karwinach, Rumia),

- Sklep Rekord - równiez na Trakcie, kawałek dalej w strone Pruszcza

- Sklep Domus - wyjazd z Gdyni w strone Rumii (po prawej stornie za Jet-em)

- Sklepy Klink - m.in. w Top Meble

- Sklepy Chemia - m.in. Grunwaldzka (np. Media Markt)

- jest tez kilka jeszcze sklepów na wyjeździe z Gdyni w strone Rumii

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio dzięki :)

Kurczę, właśnie przeczytałam o Twojej próbie włamania... Współczuję, nerwy pewnie niesamowite :( A wydawało się, że to takie spokojne miejsce :roll:

Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz...

 

Rispetto - podejście do klienta - mam na myśli dotrzymywanie terminów, możliwość zwrotów itp. Np. w Chemii znajomi mieli wielkie problemy ze zwrotem zamkniętej nienaruszonej paczki kafli :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio dzięki :)

Kurczę, właśnie przeczytałam o Twojej próbie włamania... Współczuję, nerwy pewnie niesamowite :( A wydawało się, że to takie spokojne miejsce :roll:

Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz...

 

Ano bywa. Juz mi przeszło troche, ale fatalnie sie czulem.

Ale jak to mówią - czas goi rany (i tabliczka SOLID na froncie :wink: )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga - 100% kafli kupowanych w Castoramie i Wema na ul. Marynarki Polskiej - po prostu najlepsze ceny i akurat towar był na miejscu.

 

Rispetto - jesli chodzi o net - to jest plan, aby wziąć w kilka osób neostradę - chętni z pewnościa będą - potrzebny jest tylko hab i parę setek metrów kabla - jeśli będzie 5 osób to miesięczny koszt wyniesie ok. 40 zł na osobę - sprawa do przemyślenia - na razie ja i sasiad jesteśmy zaiteresowani. A co do "sołtysa" - to rzeczywiście porządna jednostka - sam wiele razy korzystałem z jego doświadczenia budowlanego, a ostatnio to nawet pomagał mi siać trawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, nareszcie ściany idą do góry! Pojawiły się zarysy okien, dziś stanąłem pośród tych zrębów ścian i poczułem wreszcie że cała ta budowa zaczyna przybierać kształt domu :D Piękne!

 

No to się zaczęło. Czy wiecie skąd warto kupić cegłę na kominy? (150)

Podobno dobra z Bydgoszczy... (to producent) a gdzie dostać w pobliżu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...