Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

U mnie nikt się o palety nie dopomina, nawet sama dzwoniłam i prosiłam ...ale minęły już 3 miesiące i nikogo nie widać....jak nikt nie przyjedzie...to nie wiem gdzieś je wywiozę, bo tak to mi działkę zagracają

 

GIERGA - w Bojanie najlepszą metodą na pozbycie się wszelkich drewnianych odpadów jest telefon do niejakiego pana Browarczyk 676 0435. Biorą wszystko :lol: w cenie 100 PLN za przyczepkę, a ładują ją bardzo solidnie. Tylko nie zraź się jak przyjedzie z kobietą, gdyż ma do niej podejście dość "afrykańskie" i chyba tylko słonia nie dźwigała, bo palety targa aż szumi.

 

Markus ...dziękuję za namiary, jak nie przyjadą do końca sierpnia to skorzystam.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie nikt się o palety nie dopomina, nawet sama dzwoniłam i prosiłam ...ale minęły już 3 miesiące i nikogo nie widać....jak nikt nie przyjedzie...to nie wiem gdzieś je wywiozę, bo tak to mi działkę zagracają

 

GIERGA - w Bojanie najlepszą metodą na pozbycie się wszelkich drewnianych odpadów jest telefon do niejakiego pana Browarczyk 676 0435. Biorą wszystko :lol: w cenie 100 PLN za przyczepkę, a ładują ją bardzo solidnie. Tylko nie zraź się jak przyjedzie z kobietą, gdyż ma do niej podejście dość "afrykańskie" i chyba tylko słonia nie dźwigała, bo palety targa aż szumi.

Markus, a kto ciągnie tę przyczepkę?

:wink: :wink: :wink:

 

 

pewnie ta pani co ją po afrykańsku traktują :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i gratuluję postępów :D

U mnie też prace postępują, w poniedziałek przywieżli mi dachówkę i dekarze zaczęli kłaść folię (membranę) na dach. Rany mówię wam było ich jak mrówek na dachu(dwie ekipy) :wink: a we wtorek już przybijali łaty i kontrałaty, w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i gratuluję postępów :D

U mnie też prace postępują, w poniedziałek przywieżli mi dachówkę i dekarze zaczęli kłaść folię (membranę) na dach. Rany mówię wam było ich jak mrówek na dachu(dwie ekipy) :wink: a we wtorek już przybijali łaty i kontrałaty, w środę orynnowanie , wczoraj wstawili veluxy szt.9 :D Na razie nie zapeszając idzie im nieżle zwłaszcza że " przeszkadza" im murarz, który obkłada kominy cegłą klinkierową, której tak długo szukałam i tu dzięki dla Giergi, Kingi i adamskiego za pomoc,cegłę ostatecznie kupiłam w składzie fabrycznym Robena na Hutniczej - polecam bo ceny wcale nie takie straszne w porównaniu np. z BATem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - 9 Veluxów - co Ty, szklarnie budujesz ? :roll:

 

Syndrom pustego konta bankowego jest zaraźliwy i rozprzestrzenia się błyskawicznie. Na szczęście dzisiaj pozytywnie zaliczyłem inspekcję z banku sprawdzającą wydanie pieniędzy z I transzy. Czyli w przyszłym tygodniu należy się spodziewać transfuzji finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Właśnie wróciłem z budowy.

Porządki, porzadki i jeszcze raz porzadki.

Malowałem też deskę okapową bo w poniedziałek maja zawiesić rynny.

Sadolin BASE jako podkład, a jutro sadolin lakierobejca kolor teak.

 

Chciałem też pochwalic kolejnego wyrozumiałego dostawcę.

TARTAK OSOWA. Odebrali 2 metry sześcienne drewna, którego miałem za dużo. Oczywiście własnym transportem, wystawili korektę i oddali pieniadze. Kurde jacy oni wszyscy mili. Zapewne wiedzieli że napiszę Wam o tym.

 

Dajcie namiary na elektryków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, dzisiaj byłem koło Twojego pięknego domu. Nie zdążyłem zajrzeć aby się z Tobą zobaczyć gdyż spotkałem Twojego sąsiada 8) , który oprowadził mnie chyba po wszystkich budowach w okolicy... Domek masz ho, ho...

Pozdrawiam :wink:

 

Też tak myślę. Markus ma bardzo ładny domek.

Polecam zwiedzanie.

 

Markus - bilety normalne zrób po 5 zł, a ulgowe po 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiary na elektryków.

 

1. Lidzbarski Wiesław 600 273 884 - młody, kumaty chłopak. Pułap cenowy - średni. Rozprowadzał u mnie wszelkie okablowanie przed tynkami. teraz ma robić II etap /tablice, kabel zasilający, okablowanie zewnętrzne/, a gdzieś we wrześniu pewnie będzie kończył.

 

2. Szur Dariusz 600 184 655 - szczególnie polecam osobom podlegającym ZE Wejherowo. Robił mi tzw. prowizorkę, ale prowizorką to ona jest tylko z nazwy. Wiem że robi wszelkie instalacje i robi je dobrze. Pułap cenowy- wysoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiary na elektryków.

 

1. Lidzbarski Wiesław 600 273 884 - młody, kumaty chłopak. Pułap cenowy - średni. Rozprowadzał u mnie wszelkie okablowanie przed tynkami. teraz ma robić II etap /tablice, kabel zasilający, okablowanie zewnętrzne/, a gdzieś we wrześniu pewnie będzie kończył.

 

2. Szur Dariusz 600 184 655 - szczególnie polecam osobom podlegającym ZE Wejherowo. Robił mi tzw. prowizorkę, ale prowizorką to ona jest tylko z nazwy. Wiem że robi wszelkie instalacje i robi je dobrze. Pułap cenowy- wysoki.

 

Dzięki Markus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem stawiane narożniki. Nie wiem czy celebrujecie te tradycje, ale u mnie jest 6 narożników. To oznaczało 6 narożników x 16 zł za Abstynenta (vol. 40% :D ). Pięknie to wyglądało, szczególnie te "cegiełki" :wink:

 

PS. Należy uważać na dwie rzeczy (wg tradycji): 1) aby nie mieć zbyt dużo narożników w projekcie domu, 2) aby nie mieć zbyt dużego gwoździa i za małego młotka przy więźbie dachowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem stawiane narożniki. Nie wiem czy celebrujecie te tradycje, ale u mnie jest 6 narożników. To oznaczało 6 narożników x 16 zł za Abstynenta (vol. 40% :D ). Pięknie to wyglądało, szczególnie te "cegiełki" :wink:

 

PS. Należy uważać na dwie rzeczy (wg tradycji): 1) aby nie mieć zbyt dużo narożników w projekcie domu, 2) aby nie mieć zbyt dużego gwoździa i za małego młotka przy więźbie dachowej :wink:

 

Jeżeli chodzi o gwoździa to ja miałem 12 cali (30 cm) i wbiłem go w 21 uderzeniach. Trafiłem oczko. Był to ostatni gwóźdź więźby, który według tradycji powinien zostać wbity przez właściciela.

Mój gwóźdź specjalnie chyba był tak umieszczony że musiałem sie do niego wspinać przez 5 minut i wisieć jakieś 9 metrów nad ziemią wbijając go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga, Twój domek też odwiedziłem. Bajka. Chciałbym już mieć aż tyle.

Pozdrawiam :wink:

 

 

Nie martw się .......czas szybko płynie i na Twojej działce również ...stanie domek ;)

W czwartek widziałam u Ciebie na działce samochód (hmmm zapomniałam jaka to była marka)......chciałm poszukać Ciebie .....ale w tych gęstych krzaczorach co masz na działce :lol: :lol: nie wiedziałam w którym kierunku podążać i się poddałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - 9 Veluxów - co Ty, szklarnie budujesz ? :roll:

 

Witam

Nie buduję szklarni :D , po prostu mam na poddaszu 3 pokoje, w których to mam po 2 okna co daje już 6, dodatkowo 2 okna w łazience i 1 w pralni więc wychodzi 9 jak w m...ę strzelił :wink: Wiem, wiem będę miała co myć :( :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...