Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Markus - jak długo trwał montaż twojej więźby dachowej? Mam podobną konstrukcję i jestem ciekawy.

 

4-5 dni, wliczając w to przerwę spowodowaną brakiem 8 krokwi, gdyż konstruktor machnął się w słupkach, w "Zestawieniu elementów konstrukcji dachowej".

Obawiam sie, że ciężko Ci będzie znależć zawodników jedynie do więźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !!!

Dzisiaj zalałem strop . Przyjechały cztery gruchy betonu i pompa z wibratorem :wink: Razem 36,5 m3 :evil: betonu B-20. Teraz trzeba to solidnie polewać na budowie i w domu . Zaczynam nad tym pracować zwłaszcza w domu , będę polewał żeby się nie zarwało. Pozdrówka :wink:

 

Co Ty PENTAGON budujesz ? 8)

Rany, ale Cię ten beton musiał trafić po portfelu. Musze jutro odwiedzić Twoja budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną prośbę,-kominek Jotul lub Tarnawa czy wiecie gdzie takowy można nabyć najtaniej? Wiem, że są w Trójmieście dwa punkty Jotula w Gdańsku na Grunwaldzkiej i w Gdyni na Pl.Kaszubskim(takie adresy znalazłam na stronie internetowej) ale może gdzieś jeszcze?No i Tarnawa- gdzie można te kominki obejrzeć? Z góry dzięki za informacje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną prośbę,-kominek Jotul lub Tarnawa czy wiecie gdzie takowy można nabyć najtaniej? Wiem, że są w Trójmieście dwa punkty Jotula w Gdańsku na Grunwaldzkiej i w Gdyni na Pl.Kaszubskim(takie adresy znalazłam na stronie internetowej) ale może gdzieś jeszcze?No i Tarnawa- gdzie można te kominki obejrzeć? Z góry dzięki za informacje

Pozdrawiam

 

Polecam INTERIOR Adam Kuczwalski - Reda ul.Gdańska tel 504 044 076, 678 83 22. Jest dystrybutorem Tarnawy, ceny ma zajefajne.

Np. u mnie obliczył kominek 18kW, wszystkie rury, dystrybutor itd za 4.000 brutto z robocizną. Vat oczywiście niski jeżeli kupujemy z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Siatka - polecam SIATEX w Redzie przy ulicy Obwodowej. Ja brałem od nich siatkę na swoje ogrodzenie. Chociaż MarcinU jest chyba najbardziej wybitnym znawcą siatki.

 

2) Kominki - TARNAVA jest również w Redzie. Gdańska 17, jakieś 100 m przed kościołem po prawej. Z zewnątrz strasznie tandetna buda. Tel: 678-8322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Przeżyłam również szok jak babcia z jednym ze sklepów odezwała się do mnie po kaszubsku...kompletnie nic nie zrozumiałam....śmiałąm się razem z nią...ale nie wiem o co jej chodziło :lol: :lol:

Kaszebsci ludki ;) ....

Ja od jakiegoś czasu zauważyłem, że coraz gorzej się wypowiadam - nie po polskiemu :wink: . Obok naszej działeczki mieszka nasz Wujek. Człowiek doświadczony przez życie i wychowujący się w gwarze kaszubskiej. Ze mną rozmawia, jak to się wyraził, po polsku ale czasami ni w ząb go nie rozumię. Są tego korzyści bo szlifuję kolejny "narodowy" język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną prośbę,-kominek Jotul lub Tarnawa czy wiecie gdzie takowy można nabyć najtaniej? Wiem, że są w Trójmieście dwa punkty Jotula w Gdańsku na Grunwaldzkiej i w Gdyni na Pl.Kaszubskim(takie adresy znalazłam na stronie internetowej) ale może gdzieś jeszcze?No i Tarnawa- gdzie można te kominki obejrzeć? Z góry dzięki za informacje

Pozdrawiam

 

Joola - Tarnawa - Haginz Żukowo ul. Gdyńska34, tel.685 96 15 lub 501 036 721, ceny gościu ma naprawdę dobre, ale wykonawców trzeba pilnować porządnie... u nas na razie zrobili rozprowadzenie dgp, miałam zagoniony dzień, nie dopilnowałam i zrobili "na odwal" :evil: Ale potrafią dobrze, z tego co wiem Docent był zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie, gdzie można tanio kupić siatki na ogrodzenie ? najlepiej powlekane :roll:

 

Łomatko już pisałem - moje poszukiwania zakończyły się w Castoramie - siatka zgrzewana produkowana przez Beakert'a dla Castoramy (taki no-name), oczka 7,x10 cm, drut 2,2 mm ocynk powlekany PCV, wysokość 1,5 m. Cena 158 zł za 25 rolkę. Wychodzi 4,21 zł za m2 lub 6,32 za mb. Taniej nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Przeżyłam również szok jak babcia z jednym ze sklepów odezwała się do mnie po kaszubsku...kompletnie nic nie zrozumiałam....śmiałąm się razem z nią...ale nie wiem o co jej chodziło :lol: :lol:

Kaszebsci ludki ;) ....

Ja od jakiegoś czasu zauważyłem, że coraz gorzej się wypowiadam - nie po polskiemu :wink: . Obok naszej działeczki mieszka nasz Wujek. Człowiek doświadczony przez życie i wychowujący się w gwarze kaszubskiej. Ze mną rozmawia, jak to się wyraził, po polsku ale czasami ni w ząb go nie rozumię. Są tego korzyści bo szlifuję kolejny "narodowy" język.

Dla mnie to bardzo dziwny język...chociaż pewnie z czasem jak ktoś go słyszy, to może się oswoić. Przypomina mi szybki bełkot. Ale podziwiam tych ludzi....wierni swoim korzeniom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie, gdzie można tanio kupić siatki na ogrodzenie ? najlepiej powlekane :roll:

 

Łomatko już pisałem - moje poszukiwania zakończyły się w Castoramie - siatka zgrzewana produkowana przez Beakert'a dla Castoramy (taki no-name), oczka 7,x10 cm, drut 2,2 mm ocynk powlekany PCV, wysokość 1,5 m. Cena 158 zł za 25 rolkę. Wychodzi 4,21 zł za m2 lub 6,32 za mb. Taniej nic nie znalazłem.

 

Dzięki Marcin..niestety ostatnio nie mam czasu...na filtrację naszego forum Trójmiastowego stąd moje głupie pytanie ...zresztą kto pyta nie błądzi..prawda...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie, gdzie można tanio kupić siatki na ogrodzenie ? najlepiej powlekane :roll:

 

Łomatko już pisałem - moje poszukiwania zakończyły się w Castoramie - siatka zgrzewana produkowana przez Beakert'a dla Castoramy (taki no-name), oczka 7,x10 cm, drut 2,2 mm ocynk powlekany PCV, wysokość 1,5 m. Cena 158 zł za 25 rolkę. Wychodzi 4,21 zł za m2 lub 6,32 za mb. Taniej nic nie znalazłem.

MarcinU, z tego co wiem, to sama siatka Beakert'a cenowo jeszcze do przełknięcia natomiast drogie są same słupki, czy wiesz może gdzie tanio można te słupki kupić?(słupki Beakert'a mają jakieś inne zaczepy do siatki niż te "zwykłe")

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...