Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Wakmen

 

ja też dołączam się do prośby o zamieszczenie mojej chatki na Mapie.

Będę miał domek w Chłapowie koło Władysławowa.

 

Jak to można zrobić lub kto to może zrobić?

 

Mój poprzedni profil: DarekN7 - ale ta siódemka głupio wyglądała, zaczeła mi się kojarzyć z cyborgiem 8) więc ją skasowałem

Wszelkie propozucje do mapki proszę wpisywać w wątku Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice. Prawie zawsze jak jestem w pracy to z tego wątku spisuję Wasze uwagi i gdy w domku mam z godzinkę wolnego od wszystkiego i wszystkich (a zdarza się to coraz rzadziej) to przerabiam mapkę i na serwer (ale znowu w pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Dajcie prosze namiary na dobra firme budowlaną. Planujemy start z budowa w przyszlym roku :D . Budowa w Gdyni -Wiczlino.

Z gory dzieki.

Pozdr Maja

Tadeusz Maszota tel. 608 833 822, chyba własnie coś buduje w rejonie Wiczlina, to bedzie mozna zobaczyć jak mu wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował styropian produkcji firmy Promax z Pakościa? Mają punkt sprzedaży w Chwaszczynie (takie foliowe szklarnie przy głównej drodze z Gdyni do Chwaszczyna). Ceny mają bardzo niskie, rzekłbym za niskie dlatego tez pytam czy ktoś moze kupował od nich i może coś powiedzieć o jakości tego styropianu

http:// http://www.promax.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos kotów. Czy ktoś z Was ma doświadczenia z kotami i rybkami w oczku wodnym ? Realne zagrożenie dla tych drugich ? Sąsiedzi zapowiedzieli, że wprowadzą się z trzema kotami i zastanawiam się, czy nie zacząć szkolić psa, żeby je gonił z naszej posesji i chronił nasze rybki :)

 

Rispetto.....moja znajoma ma oczko wodne i niestety obce koty wyjadają jej rybki ...o dziwo własny tego nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinR- wode w Kielnie robi Grablowski z Bojana- 603 642 014 ( za 15m wody i kanalizy zaplacilem 3 500zl) oraz Stanisław Wendt 607 232 811 (chcial 4 000zl - ale sasiadowi zrobil za 3 500zl)- powodzenia!

O rany ale koszta. Ja za same materiały za kanalizację nie zapłaciłem więcej jak 350 PLN (w fundamentach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował styropian produkcji firmy Promax z Pakościa? Mają punkt sprzedaży w Chwaszczynie (takie foliowe szklarnie przy głównej drodze z Gdyni do Chwaszczyna). Ceny mają bardzo niskie, rzekłbym za niskie dlatego tez pytam czy ktoś moze kupował od nich i może coś powiedzieć o jakości tego styropianu

http:// http://www.promax.com.pl

 

Właśnie te szklarnie foliowe mnie od nich odstręczyły.

Spróbuj w WKT Polska, Gdynia ul: Łużycka tel: 662 4077, proś Marcina Serkowskiego i powołaj się na Mirosława z Bojana. Pierwszą ofertę odrzuć od razu, powiedz żeby przemyślał swoja propozycje i że zadzwonisz za dwa dni. Oczywiście po dwóch dniach zadzwoń ponownie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAKEMAN - sorry, ale kiedys mieli kotwy w A&Z. Panienka (niedorobiona blondyna) która tam sprzedaje jest sympatyczna w rozmowie, ale bywa że ma ograniczoną wiedzę co do towaru jaki jest na składzie. Nowa Pani sprawia wrażenie bardziej rozgarniętej.

 

I żeby było jasne - nie mam nic przeciwko blondynkom. Sam mam dwie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rispetto.....moja znajoma ma oczko wodne i niestety obce koty wyjadają jej rybki ...o dziwo własny tego nie robi :)

No to pozostanie mi osadzenie potłuczonych butelek na płocie i hodowanie bulteriera :lol:

Tak apropos znajomych i zwierzaków, to ich owczarek kaukaski przyniósł jakiś czas temu w pysku martwego zająca, którego przydybał na kicaniu po prywatnym terenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Gierga ładny emblemacik - poprzedni też był niezły ... a kiedy się wybierzesz w odwiedziny do Pruszcza ? Bo jakoś czas mija a tu ani widu ani słychu ...

Wakmen takie kotwy można też dostać w hurtowniach elektrycznych z tym, że są to płaskowniki 1,5 - 2m i trzeba ciąć. Ceny nie podam bo nie znam.

Benicio co za skromność - ale nie martw się pewnie dokupisz jeszcze kawałek działki i pole golfowe jak znalazł. Dzięki za link w końcu wiem jaką trawę mam w pudełku.

 

Serwis Vetrex -u przestał prowadzić moją sprawę drzwi tarasowymi - przejął ją serwis Aluplasta z Poznania. Niestety powoduje to straszne wydłużenie teriminów ze względu na odległość - ale jeżeli ich dotrzymają będę zadowolony. Zgodnie z rozmową z serwisantem profil Aluplast 6000 miał konstrukcyjną wadę - zbyt słabe wzmocnienia - którą dodpiero w tym tygodniu naprawiają. Jeżeli ktoś ma ten profil to ostrzegam - dopiero nowe dostawy będą odpowiednio zmodyfikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę żeby nie maksiu miałbym pierwszy post na 100 stronie - jubileuszowej - naszej grupy.

A może z tej okazji zorganizujemy jakieś spotkanie ?

Może tak jak ostatnio ?

Kto jest chętny ?

Czy np. 5 11 2004 godz. 18:00 Bar niedaleko Kodiego (jak on się nazywał?!) pasuje?

A może jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...