Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w naszym nowym DOMU !!! Na razie śpimy wśród kartonów i nieposkręcanych mebli :) , ale śniadanie jedzone przy palącym się kominku to jest to 8) . Na koniec budowa ostro dała nam w kość i w kieszeń, ale czuję ogromną ulgę i cieszę się jak dziecko :D

 

SUPER :-) Gratulację ....zdrowo mieszkajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w naszym nowym DOMU !!! Na razie śpimy wśród kartonów i nieposkręcanych mebli :) , ale śniadanie jedzone przy palącym się kominku to jest to 8) . Na koniec budowa ostro dała nam w kość i w kieszeń, ale czuję ogromną ulgę i cieszę się jak dziecko :D

 

Gratulacje. A ten kominek... ach... :wink:

 

wg sennika - ŻUBR - widzieć go - szczęście w grach i na loterii... 8)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga się grodzi, u Lusi kładą dach, ekipa Marcina swoją precyzją wykonania przyprawia mnie o histerię i myśli samobójcze, tylko do Mirosława nie dałem rady już dojechać bo z nieba zaczęło żabami padać.

Ruch w Bojanie aż miło popatrzeć :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio - kiedy moge przyjechać na korepetycje z utrzymania trawnika i stawiania ogrodzenia?

 

All - gdzie kupić kostkę brukową? potrzebny jest mi tez fachowiec od układania kostki. proszę o namiary.

 

Jeżeli macie namiary na fachowca od instalacji woda-gaz-ogrzewanie to prosze o podanie - muszę rozstrzygnąć konkurs na wykonawcę w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio - kiedy moge przyjechać na korepetycje z utrzymania trawnika i stawiania ogrodzenia?

 

Ty się tu nie nabijaj 8) .

 

Każde popołudnie oprócz poniedziałku i środy lub weekend. Wcześniej lepiej zadzwoń. :p

 

All - gdzie kupić kostkę brukową? potrzebny jest mi tez fachowiec od układania kostki. proszę o namiary

 

Fachowiec, podawałem strone wcześniej Stefan Krauze (nie mylić z Romanem - tym od Prokomu :D ) 607 689 799. Gość bierze 20 zł/m2.

Duży wybór kostki jest w Bat-cie, a także w skłądzie, który znajduje się na takim małym rondzie na drodze Banino-Żukowo przez Pępowo - uwaga, nie chodzi o drogę Żukowo - Gdynia.

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio - kiedy moge przyjechać na korepetycje z utrzymania trawnika i stawiania ogrodzenia?

 

Ty się tu nie nabijaj 8) .

 

Każde popołudnie oprócz poniedziałku i środy lub weekend. Wcześniej lepiej zadzwoń. :p

 

Benicio - kurde ja się wcale nie nabijam. ogrodzenie masz naprawdę super.

Może byśmy w piątek się pouczyli stawiać ogrodzenie i trochę "książek" przeczytali? co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze

 

W końcu się doczekałem... Urodziła mi się córeczka... Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia... Obie zdrowe i piękne.

No to muszę mieć większy domek.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Gratuluję!! Właściwa postawa - jakoś trzeba zasiedlić budowane domy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze

 

W końcu się doczekałem... Urodziła mi się córeczka... Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia... Obie zdrowe i piękne.

No to muszę mieć większy domek.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Witam!!!!!!!

OGROMNE GRATULACJE !!!!!!

Dużo zdrówka dla Mamy i Córeczki. A dla Ciebie dużo siły - będzie Ci teraz bardzo potrzebna. :p

Pozdrówka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...