Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem czy wszyscy wiedzą (dotyczy sąsiadów z Koleczkowa i Bojana ) o planach ( podobno do trzech lat ) budowy oczyszczalni i podłączeniu nas do kanalizacji miejskiej. Po wybudowaniu tychże, podobno wszyscy będą mieli "dobrowolny przymus" podłączenia się do istniejącej sieci. Co stawia przed dylematem tych, którzy mają lub planują np. przydomową oczyszczalnię... Ale pewnie już o tym wiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy w tym towarzystwie. zaprosił mnie Pagin (dzięki).

Kilka słów o mnie. Mieszkam w Rumi i zacząłem od tych wakacji marzyć o domku. Na razie jest tylko marzenie i wiara że się uda. Za trzy lata chciałbym spędzić B. Narodzenie w nowym domku, najlepiej dalej w Rumi (wciąż nie mam działki).

Pozdrawiam.

BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy w tym towarzystwie. zaprosił mnie Pagin (dzięki).

:D Tak, Pagin słynie z tego, że wynajduje osoby z naszego regionu i zaprasza tutaj. Ze mnią było podobnie, choć o grupie trójmiejskiej wiedziałem już wcześniej tylko się nie ujawniałem :wink: .

Pozdrowienia dla naszego dobrego pasterza- Pagina :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z powodu kilku pilnych spraw mam zaledwie kilka chwil ..

Rozumiem, że spotykamy się 5 listopada o 18 w barze wiadomo gdzie.

Listy chyba nie robię - już pierwsze 3 osoby się zadeklarowały i to wystarczy myślę, żeby reszta też dołączyła :)

Gratulacje z narodzin córeczki - hihi 9 miesięcy temu miałem podobne przeżycie -wspaniała sprawa.

Jeżeli chodzi o pieski to mam kłopot - pytalem się kilku znajomych i nikt nie może się zdecydować :(

Witam i pozdrawiam nowych forumowiczów - mam nadzieję, że skorzystacie.

Gierga podaj mail (może być na priv) to wyślę Ci mapkę wtedy trafisz bez pudła.

Do usłyszenia w ..... poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LA MANCHA - myślałem o pierwszym poście jak już Twoja pociecha zacznie pisać. Myślę że nie trzeba będzie czekać na 400 stronę aż 10 lat. Pierwszą setkę Grupa Trójmiasto rozmieniła w dwa lata, potem juz z górki.

Moja pompa ciepła powinna zacząć funkcjonować pełną parą za jakieś dwa tygodnie. Dzisiaj hydraulik zamyka ostatecznie instalację wod-kan. wewnątrz domu, jutro telefon do firmy i czekam na przyjazd ekipy.

 

GIERGA - jakby co to mogę Cię /Was/ zabrać na imprezę 5 listopada z naszego Koksywia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amys - niestety słupki miałam załatwiane po znajomości z tzw. odzysku za 100 zł 65 sztuk. Trzeba je tylko oszlifować i pomalować. Dlatego niestety nie mogę Ci podac namiarów...wiąże mnie tajemnica :-)

 

Markus - dziękuję(+my) za transport z Koksowa na imprezę 5 listopada....chętnie się zapakujemy razem z Tobą :) A tak apropos kiedy przeprowadzka do Bojana ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zarzucę pytanie :D . Może ktoś ma jeszcze u siebie jakąś ekpię budowlaną, któa chciałaby dokończyć płot ? Chodzi o wymurowanie kilkunastu słupków z gotowych kształtek i zrobienie podmurówki. Zawziąłem się podpatrując Benicia, że sam to zrobię, ale nie mam absolutnie żadnych szans, żeby skończyć przed zimą, a materiał stoi już na miejscu. Będę wdzięczny za wszelkie namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...