Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dostałem wczoraj pytanie na priva odnośnie moejgo ogrodzenia. Przez przypadek skasowałem wiadomość i nie pamiętam teraz dokładnie kto mnie pytał (chyba KINGA). By nie wyjść na chama odpowiadam na forum:

 

Całość ogrodzenia brałem z firmy SIATEX, Reda ul: Obwodowa 78, tel: 678 5163. Rozmawiać z właścicielką /bardzo negocjowalna kobieta/ a nie z jej mężem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po długiej nieobecności :)

u nas robota wre. właśnie postawiliśmy ogrodzenie (tanio i solidnie 8) ),kończymy ocieplać dom i kłaść dachówkę.

już widać jak dom będzie docelowo wyglądał 8) :D :D

 

chciałabym się dowiedzieć kiedy i gdzie dokładnie będzie spotkanie forumowiczów z okolic bojana ????????

też chcę się przyłączyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUSIA - spotkanie Grupy Trójmiasto jest zaplanowane na piątek 5 listopada, godz. 1800, bar Miszewko w Miszewku. Jadąc od strony Gdyni, po lewej stronie za stacja Rafinerii Gdańskiej (Lotos-u)

 

TRAGEDIA na budowie - ten cholerny deszcz spłukał mi z elewacji frontowej świeżo położony tynk. Nie zdążył związać i stało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze (jeszcze nie wiem gdzie to jest) o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

 

 

Kurcze.........a o mnie to już zapomnieliście???? Ja rozumiem że dawno się nie udzialałam......dobra bardzo dawno temu...ale jeszcze żyję i mam się dobrze, więc jeśli będziecie mieli ochotę to też bym przybyła na spotkanie. Co Wy na to????Pozdrawiam

Groszek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KODI, BEA - jak czytacie to się pokażcie na spotkaniu 5 listopada. W końcu od baru w Miszewku mieszkacie oboje na dwa rzuty beretem.

 

Niestety nie da się położyć części tynku tylko trzeba całą ścianę zrobić od nowa - jestem w plecy na jakieś 1200 zł. Ale bym sobie zaklął szpetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie delegacyjnej!

Jako inicjator spotkania w Miszewku też będę - ale pewnie na liście nie było sensu mnie umieszczać bo to oczywiste ;)

markus-gdynia w sobotę kończyłem elewację - spłynęła 1/6 słupa - też trzeba będzie od nowa - to tak na pocieszenie - na szczęście mam jeszcze trochę tynku.

Benicio powiedziałem trochę dobrego o Tobie -pewien wykonawca elewacji powinien Ci się nisko kłaniać za reklamę ;)

Kingaa świat jest mały - Ci twoi czyli byli moi od elewacji faktycznie mają plandeki tylko jak pisałem powyżej nie zostawiają po skończeniu roboty ... ale w czasie prac używają płacht jak najbardziej.

groszek 3 ja o Tobie pamiętam ... napisz co u Ciebie na budowie?

Gierga chyba się za późno pochwaliłem na privie ... ale tak to bywa sława mnie wyprzedza hihi - w sumie jestem z naszej grupy chyba najstarszy stażem razem z Kodim i jak widać o mnie też pojawił się artukuł - ciekawe kto następny ? Stażem chyba Benicio? Czy ewusia? Chyba zaraz sprawdzę kto następny w kolejce do sławy ... :wink:

 

All zakończyłem etap elewacji - ekipę mogę z czystym sumieniem polecić a domek zmienił się nie do poznania na plus oczywiście. Pozdrawiam wszystkich szczególnie tych którzy dołączyli ostatnio i tych którym rodzina się powiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Kingaa - zawiadomie Docenta. Miałem taki zamiar, czyli Twoje pytanie nic nie wymusiło 8) :D .

 

Zachar - czy ja dobrze rozumiem, że pan Klachowicz sie udzielał u Ciebie?

Porządny gość.

Co do stażu na forum, to za 4 dni będą 2 lata. Jak teraz oceniam przebieg mojej budowy, to "zapisałem się tu" o rok za późno ...

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Wiecha wisi dumnie od soboty . Tylko świętowanie mi nie wyszło . Grypsko pokręciło mi całe plany , noc przed spędziłem w szpitalu- tak mnie pokręciło( jakaś odmiana grypy jelitowej). Ale jeszcze sobie to odbije, narazie dietka.

Cieśle w ostatniej chwili przrobili mi więźbę nad garażem, powstał nowy wielki pokój .

Pozdrówka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuję,że żyję i pozdrawiam wszystkich (także Groszka3) :)

Dziękuję za zaproszenie do Miszewa-wpadnę z przyjemnością.ponieważ jak ktoś zauważył mieszkam obok.

Podczytuję sobie od czasu do czasu o waszych zmaganiach,jestem pełna podziwu i szczęśliważe mam to za sobą :wink: Powodzenia.bea3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...