Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Markus ja zaklęłam dzisiaj szpetnie :oops: i to bardzo, właśnie dzisiaj zobaczyłam, że kominy mi przeciekają :evil: ja chyba zamorduję tych moich dekarzy. Nie rozumiem tylko dlaczego dopiero dzisiaj zaczęło cięknąć bo dach zrobiony od połowy sierpnia i trochę deszczy już "przeżył".Czy możliwe, że więźba tak pracuje :o (dach deskowany). Najgorsze jest, to, że fachowcy mięli zrobić drobne poprawki i się zmyli- oczywiście nie dostali całej kasy...umowę niby mam , ale podpisaną tylko przez nich(nie podpisałam sama, bo mięli zmienić kwotę za robociznę i zrobić te nieszczęsne poprawki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus ja zaklęłam dzisiaj szpetnie :oops: i to bardzo, właśnie dzisiaj zobaczyłam, że kominy mi przeciekają :evil: ja chyba zamorduję tych moich dekarzy. Nie rozumiem tylko dlaczego dopiero dzisiaj zaczęło cięknąć bo dach zrobiony od połowy sierpnia i trochę deszczy już "przeżył".Czy możliwe, że więźba tak pracuje :o (dach deskowany). Najgorsze jest, to, że fachowcy mięli zrobić drobne poprawki i się zmyli- oczywiście nie dostali całej kasy...umowę niby mam , ale podpisaną tylko przez nich(nie podpisałam sama, bo mięli zmienić kwotę za robociznę i zrobić te nieszczęsne poprawki)

 

JOOLA - drobny niuans. 95% wiatrów w naszym regionie, a co za tym idzie deszczy ma kierunek zachodni, niestety w weekend wiało ze wschodu. Po drugie, to niekoniecznie musi być dach. Ja sobie wymysliłem obmurowanie kominów Schiedla płytkami z piaskowca. Niestety piją one wodę jak smok i naciągało do kominów aż w domu było mokro. Dopiero zaimpregnowanie piaskowca zlikwidowało cały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurcze ja mam klinkier też na schiedlu bez żadnej impregnacji, u mnie nie całe kominy są mokre tylko widać zacieki, które wylazły przy okazji na tynkach, ale poddałeś mi myśl, że może to być też wina właśnie cegły, która namokła bo nie jest zaimpregnowana - jutro zrobię dochodzenie,dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New:

w tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 w miszewku w barze o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. Kores

3. Markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. Joola

9. Groszek 3

10. Gabi

11. Zachar

12. Kodi_gdynia

13. Bea3

 

oraz tych, którzy nie będą:

1. Marcinu

2. La_mancha

 

zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z was mnie wyręczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W sobotę przetrwałem ostatnie zalewanie (wieńca :-)) i w sumie fajnie, że mam darmowe podlewanie.

 

Markus - widziałem Twój tynk w sobotę (jak jeszcze był :evil: - przykre, ale nie każdemu deszcz pasuje ...) - kolorek sympatyczny. Jak opowidałeś wydawało mi się, że będzie ciemniejszy. Ale tak jest OK.

 

Miroslaw - więźba imponująca - gratulacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Markus - widziałem Twój tynk w sobotę (jak jeszcze był :evil: - przykre, ale nie każdemu deszcz pasuje ...) - kolorek sympatyczny. Jak opowidałeś wydawało mi się, że będzie ciemniejszy. Ale tak jest OK.

 

Też mi się wydawało że kolor będzie ciemniejszy i nie jestem do końca przekonany, że to jest to o co mi chodziło :o ale ostatecznie podoba mi się i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW:

W tym miejscu będę notował wszystkie zgłoszenia na spotkanie 05.11.2004 W Miszewku w Barze o godz. 18:00 :

1. Kingaa

2. kores

3. markus_gdynia

4. Pagin

5. Gierga

6. Benicio

7. Wakmen

8. joola

9. groszek 3

10. Gabi

11. Zachar

12. Kodi_Gdynia

13. bea3

 

Oraz tych, którzy nie będą:

1. MarcinU

2. la_mancha

 

Zgłoszenia podawać. Będę je aktualizował co 4 dni albo ktoś z Was mnie wyręczy.

 

Potwierdzam przybycie + 1.

Miło że ktoś mnie jeszcze pamięta:)))

Bea - ciesze się że Cię spotkam:))))

 

Acha...budowa się wlecze.............ale na lato - jesień 2005 planowana przeprowadzka. .........bo już się nie mieścimy w naszej klitce. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po latach - chciało by się rzec.

 

Kingo dzięki za zaproszenie.

Oczywiście wpadnę do baru - daleko nie mam.

Jestem w miarę na bieżąco. Czytam od czasu do czasu tylko jakoś motywacji do pisania niet.

 

Pozdrawiam ciepło wszystkich.

 

Motywację można znaleźć zawsze .....chociażby podtrzymuj na duchu.....że pracą i ogromnym optymizmem można osiągnąć to co ty w budowie własnego domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi no wiesz brak motywacji u ciebie ? wymysl coś lepszego :lol: A kto nam opowie jak fajnie jest juz zamieszkać i że warto było? Pozdro dla Beaty i dzieckiaków jak tam zwierzyniec ? przybyło ci coś? ponoć myszy w tym sezonie ciagną ...

I oczywiście jak masz kontakt z Tomgorem to go zmotywuj może juz jest wiesniakiem i nie ma czasu?

Jeszcze Ewę i Sebastiana może dołączą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...