Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hellou,

widze ze ladna pogoda to cisza jak makiem...

 

U mnie leca teraz prace ogrodzeniowo-ziemno-murkowe-oporowe. Nie wiedzialem ze moze to tyle trwac, tyle zabierac dziesiatek ton ziemi i tyle kosztowac :sad:((

 

Ale przynajmniej w nastepnym roku jak juz sie wprowadzimy (oby) bedziemy mieli przynajmniej z grubsza uksztaltowany teren wokol chalupy no i przyszly ogrod.

 

Owocnych prac w tak piekna pogode

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi: Jak dla mnie to, to co zobaczyłem ostatnio - wygląda zupełnie zaskakująco , może jeszcze wpadnę w weekend zobaczyć jak sobie dajecie radę z blachodachówką. Na pewno chciałbym z Tobą porozmawiać trochę o kosztach. Jak już się skończy twój urlop to pewnie coś wspomnisz na stronach forum. Czekam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca- V40: W ostatnie święto państwowe odwiedziłem na budowie Kodiego i jak się nie myliłem praca tam wrzała w związku ztym postanowiłem także zajrzeć gzie jest twoja budowa - szukałem ulicy Budowlanych - ale niestety - to już jest zdaje się Księżycowa czy coś takiego. W każdym bądź razie znalazłem ją dzięki prawidłowej tablicy na baraczku. Powiem Ci szczerze , że wygląda TO ZUPEŁNIE nieźle. Miałem nadzieję, że Cię spotkam - jak widać lubisz świętować i niestety nie zastałem Ciebie. Może następnym razem. Pozdrowienia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sporo się dzieje. Dzisiaj położyliśmy do końca blachę, jutro obróbki i myślę, że we wtorek albo najpóźniej w środę będę w pracy to się rozpiszę. Wrzucę coś w dziennik budowy i jak to wszystko obejmę swym rozumem to napiszę coś o kosztach. Warto budować, choć siwych włosów przybyło. Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent: To nie jest tak, ze my swietowalismy. W ten dlugi-swiateczny-weekend robila u nas kopara - zakopywala rurki od pompy ciepla. W poniedzialek bylismy od ok. 10 do 11:30/12:00. Ciesze sie ze udalo Ci sie upolowac nasza budowe. Szkoda ze sie nie spotkalismy :smile:)

Projekt nazywa sie Nasz Wymarzony Dom, a stworzony zostal przeze mnie i moja szanowna malzonke. Narysowalismy nasz wymarzony dom a architekt go ubral w projekt. Czyli od poczatku do konca nasza inwencja. Specyficzne ulozenie dzialki wymusilo rezygnacje ze wszelkich domow dostepnych. Nie wyszlo drogo, bo architekt znajomy.

 

Yacek. Masz juz moja odpowiedz...

 

Kodi - a nie bedziesz ty sie na Swieta wprowadzal. Z takim tepem to sie wcale nie zdziwie. Gratuluje i zycze dalszych sukcesow.

 

Jak tak patrzymy na naszego sasiada - wlasnie zamontowal okna - to tak nas rusza, ze chcielibysmy juz koczyc chalupsko i wprowadzac sie - byle szybciej. Ale nie da sie :sad: Wszystko po kolei i powoli.

 

A propos - czy ktos sie orientowal - jakie kredyty warto brac? I drugie pytanko - czy ktos korzystal z kredytow zwiazanych z ochrona srodowiska? Wiecie BOS + Ministerstwo == TANI KREDYT...

 

Pozdrawiam

Jaca

 

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jaca_V40 dnia 2002-11-18 17:40 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę po miesięcznym urlopie. Stan na dzisiaj to stan surowy otwarty z blachodachówką, lecz bez kominów i schodów. Chodziło głównie o czas i pogodę. Teraz wszystko przezimuje i na wiosnę powalczymy dalej. Musimy sprtzedać mieszkanko, aby ruszyć dalej. Pozdrawiam wszystkich nowych sympatyków forum, tych co mieszkają już we własnych domkach i tych co walczą na polu boju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, cicho jak makiem zasial...

U mnie dzis i jutro ostatnie roboty - bede mial w koncu z boku siatke. Ech, jeszcze tylko przod i ogrodzone. Ale to juz w przyszlym roku. Troche se szacowalem ilosc klinkierow i wyszlo mi prawie 2500 sztuk - 20m + smietnik.

 

Nawet nie chce przeliczac na zlotowki....

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy znajde "tani"? :sad:

Z tego co mi sie zdaje, to raczej powinien pasowac do reszty, a to oznacza, ze jak znam zycie to bedzie pasowal ten za 3,70/szt....

 

Oczywiscie zartuje, ale mam nadzieje ze uda sie znalezc tanszy - tak ok. 1PLN a nie 3....

Inna sprawa, ze jak by mial nie pasowac to wole wziac wiekszy kredyt i dolozyc. W koncu przez nastepne kilkadziesiat lat bede na to codziennie patrzyc, a za kilka lat zapomne o tych 5 kola wiecej kredytu (no moze za 10 :smile:

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...