Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Markus - powiedz, czy jesteś zadowolony z SIATEXu? Rozważam kupno bramy i furtki u nich... Jaki rabat dostałeś?

 

Praktycznie do SIATEX-u nie mam zastrzeżeń, raczej do ekipy która była przez nich polecana (nazwisko ZWARA skreślać od razu). Można negocjować 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rispetto a nie mogles wczesniej powiedzieć co ? odpaliłabym sprzęt bo u nas TV to mebel, ktory rózni się od innych tym że zbiera się na nim najwięcej kurzu.

Dowiedziałem się o tym zbyt późno i przegapiłem relację w teleexpresie :-? Ale dzięki temu zmobilizowałem się i odszukałem w kartonach antenę TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE - cały dzień i nic :lol: Przestaliście budować czy tez już wszystko wiecie?

Kto przestał budować :o :wink: Markus mam pytanko o Twoją elewację tzn.jakiego jest koloru bo na zdjęciach to taka oliwka i jaką masz strukturę tynku bo wygląda mi to na brak struktury czyli gładki tynk, który coraz bardziej mi się podoba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie bracia i siostry. Poczekajcie - na sen zimowy jeszcze przyjdzie czas, a póki co trzeba zaiwaniać przy budowie 8).

 

JOOLA - celowałem w jasną oliwkę i chyba mi się udało. Poczekaj dwa tygodnie na wyrok (przylatuje moja koleżanka małżonka, wielbicielka piasków, żółci i innych takich tam) i będzie albo czapa i do piachu, albo przeżyję. Na szczęście zdążę wziąć udział w spotkaniu Grupy Trójmiasto & Comp.

 

Struktura tynku to baranek 1,5 mm. Mam wstręt do kornika (rzecz gustu). Chciałem nawet zejśc z ziarnem do 1,0 mm, ale ekipa od elewacji tyle łez wylała, że taką drobnicą to oni by nie bardzo chcieli robić, że w końcu dałem spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGA - często duży wybór drobnicy łazienkowej mają w salonach gdzie sprzedają płytki. Między innymi: WEMA (Rumia, Gdynia), KLINK i SFINKS przy wjeździe do Sopotu od strony Gdyni, HARIMEX (również Gdynia ale na Hutniczej). Zobacz w salonie płytek w Przejazdowie koło MACRO. To jest bliżej Twojej okolicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...