Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

MarcinU: podbitkę w trakcie wykonywania możesz zobaczyć u mnie w Rokitkach k. Tczewa. Właśnie zrobiona jest konstrukcja z kantówek i dzisiaj mają przyjechać panele pcv. Kupowałem z Belpolu - kolor brąz.

 

Poniżej moja Manuelka w nowej (białej) aranżacji ;-)

 

 

Chętnie spojrzę. Podaj jak do Ciebie trafić (może być na priva).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KARCZMA POLSKA ODPADA - JEST JUZ FULL.

WYGLĄDA NA TO ŻE NIE ZAŁATWILIŚMY NAJWAŻNIEJSZEGO ELEMENTU IMPREZY CZYLI REZERWACJI.

 

DODZWONIŁEM SIE DO BARU W MISZEWKU tel: 684 9968, ALE NIE MAM PEWNOŚCI ŻE DO WŁAŚCIWEGO. WŁASCICIEL MA BYĆ DOPIERO ZA 2 GODZINY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamski jakiej grubości masz szprosy w oknach (musze sie teraz zdecydować bo sie połakomiłem na okna przed vatem i teraz musze je odebrać i wstawić częściowo do wirtualnych otworów :-? )

 

Markus czym zalepiałeś wpusty w narożnych bloczkach, ytong chwali się jakąś zaprawą naprawczą ale pewnikiem droga i nie wiem czy dostępna.

 

U mnie właśnie kiełkuje więźba z szybkością pary krokiew dziennie stawiana przy pomocy miejscowej złotej rączki i skromnej mojej. Jednocześnie wykonuje drugie podejście do kanalizy i wylewki na gruncie. Jak skończe to się zapisze do cyrku :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu rozmawiałem z właścicielem baru w miszewku. Facet gadał jak potłuczony - właściwie to niechętnie widzi nas w takiej ilości. On by chciał ale to będzie ciasno, maksimum to 20 osób i takie tam pierdoły. Normalnie ręce mi opadły.

 

W tej sytuacji są dwa wyjścia:

1) szukamy innego lokalu (trochę późno na takie rozwiązanie)

2) zwalamy sie facetowi do miszewka, bez względu na ciasnote i jego niechęć (osobiście wybieram tą opcję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PÓŁ GODZINY TEMU ROZMAWIAŁEM Z WŁAŚCICIELEM BARU W MISZEWKU. FACET GADAŁ JAK POTŁUCZONY - WŁAŚCIWIE TO NIECHĘTNIE WIDZI NAS W TAKIEJ ILOŚCI. ON BY CHCIAŁ ALE TO BĘDZIE CIASNO, MAKSIMUM TO 20 OSÓB I TAKIE TAM PIERDOŁY. NORMALNIE RĘCE MI OPADŁY.

 

W TEJ SYTUACJI SĄ DWA WYJŚCIA:

1) SZUKAMY INNEGO LOKALU (TROCHĘ PÓŹNO NA TAKIE ROZWIĄZANIE)

2) ZWALAMY SIE FACETOWI DO MISZEWKA, BEZ WZGLĘDU NA CIASNOTE I JEGO NIECHĘĆ (OSOBIŚCIE WYBIERAM TĄ OPCJĘ)

 

Co za pierdoła z tego baru, na biznesie widać się nie zna :)

 

Markus oki o 17:30 jako rzekłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Po dłuższej przerwie ale zawsze ...

Co do spotkania Miszewko 18:00 piątek. Przy tej ilości osób może być ciasno więc spóźnialscy niech uważają bo ostatnio wieczory są mroźne :wink: .

Ados wyślę Ci namiary na priva

Kingaa coś się dzieje z czasem - kurczy się jak mam jechać do Was ... to chyba jakaś anomalia relatywistyczna :wink:

Adamski już nawet nie piszę - bo chęci są tylko możliwości małe... ale domek super

Gierga a jak postępy u Ciebie? Szczególnie z odwiedzinami ... ?

Wlowiki musicie być na spotkaniu bo w końcu jak by to bez budowniczych z silki było?

Benicio tylko żeby Ci coś nie wypadło

Allżyczę udanych przygotowań do przeprowadzek, zimy, spotkania ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Co do Baru w Miszewku to faktycznie jest tam lekka nędza organizacyjna. Tym gościem nie ma się co przejmować. Dużo lepsze są panie obsługujące. Ostatnio było coś około 25 osób i było git. No chyba że teraz będzie ze 40 to już faktycznie może być problem. My wpadniemy nie na długo, ale za to całym składem.

 

Pozdrawiam

 

miło mi będzie się z Wami spotkac po latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...