Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Jak ktoś chce zobaczyć metrowe zaspy i ślady po dwóch zakopanych pługach, które wyciągano do późna w nocy, to zapraszam do Banina :-? Do pracy udało mi się dotrzeć na 12:00 8)

 

 

To sie nazywa znaleźć przekonujący "ekskjuz" dla szefa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ALL - gdzie się kupuje elementy do alarmów ? Namiary poproszę.

A może macie zaprzyjaźnione miejsce albo znajomego dystrybutora ?

dobrze zaopatrzony sklep jest w Sopocie ul.Niepodległości róg 23-marca

Bołgin alarmy.Prawa strona jadąc z Gdyni

najlepiej mieć kogoś kto bierze u nich sprzęt mam na myśli instalatorów

bo są znaczne upusty.

ale musisz wiedzieć co chcesz kupić i ile tego.

KRZYŚ Z GDYNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ładnie wiało ostatnio - zwiało mi 6 paneli z podbitki ! Na szczęście znalazłem i udało mi się naprawić ubytki - tylko, że pracę w porywach sztormowego wiatru przypłaciłem niestety przeziębieniem.

Na szczęście było minęło.

A propo ścian jednowarstwowych - mam takowe keramzytowe. I być może rozczaruję, co niektórych :wink: ale nie zamierzam ocieplać.

Przez rok zużyłem 2200 m3 gazu na dom 211m2 - CWU, CO, gotowanie.

Sporadycznie dogrzewając kominkiem. W tym roku, też będzie sporadycznie bo zakupiłem całkiem mokre drewno :-?

Właśnie policzyłem i wychodzi średnio około 200zł miesięcznie czyli 94gr/m2 (z abonamentem). W sumie satysfakcjonujący wynik przynajmniej dla mnie biorąc pod uwagę że w dzień jest około 22 C a w nocy 20 - tak to jest jak się jest ciepłolubem 8) .

Z Juszkowa jest 5 min do mnie zapraszam.

Ekipę do murarki mogę śmiało polecić - do ścian jednowarstwowych :wink: i w cale nie drogo.

Gierga pamiętam o Tobie , tylko przez choróbsko mam mały poślizg czasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

...

A propo ścian jednowarstwowych - mam takowe keramzytowe. I być może rozczaruję, co niektórych :wink: ale nie zamierzam ocieplać.

 

Hehehe :-)

Kiedy przyjedziesz w odwiedziny do nas ze swoją rodzinką? Dam znać jak będzie woda i będziemy już mieszkać. Wówczas nie bedziesz miał innego wyjścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie się jaki jest vat na instalację alarmów domowych???

na instalację 22%

na sprzęt też 22%

jedynie firmy budżetowe które mają wpisany system alarmowy

w projekt budowlany mogą się ubiegać o 7% vat ale to też nie na pewno. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL - gdzie się kupuje elementy do alarmów ? Namiary poproszę.

A może macie zaprzyjaźnione miejsce albo znajomego dystrybutora ?

 

Lepiej nie kupować samemu tylko zamówić u fachowców z montażem.

Polecam mojego instalatora od alarmów i elektryki - Tomek Wicki tel. 0-608 374-966. Robota fachowa, alarm działa i nie robi fałszywek. Ten sam gość robił też całą instalację u Adamskiego i jest naprawdę godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALL - gdzie się kupuje elementy do alarmów ? Namiary poproszę.

A może macie zaprzyjaźnione miejsce albo znajomego dystrybutora ?

 

Lepiej nie kupować samemu tylko zamówić u fachowców z montażem.

Polecam mojego instalatora od alarmów i elektryki - Tomek Wicki tel. 0-608 374-966. Robota fachowa, alarm działa i nie robi fałszywek. Ten sam gość robił też całą instalację u Adamskiego i jest naprawdę godny polecenia.

 

Potwierdzam, dodam jeszcze że robił także instalację u dawnego uczestnika forum - Jacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj gosia@

napisz coś o sobie.........

Oki:-)

 

Jestem z Sopotu, wczesniej ze Szczecina:-)Mam 2 koty:-)persicę i balijczyka, 2 szkodniki płci mieszanej, 1,5 Pola i Kacper 6 lat.Na 90% jesteśmy zdecydowani na działke w Koleczkowie jak dobrze pójdzie 2,500m,a jak zle to 1100:-)W działce sie zakochałam od 1 wejzrenia, chociaz, to trudna miłosć:-)ma spadek od strony drogi i cała jest pofałdowana. Niby szukam jeszcze, ale nic m i sie nie podoba;-(Gmina nie ma oczywiscie aktualnego wzizt i tu lipa;-(bo musze cos wydumac, by na wiosne sie zaczac budowac, wiem.....jestem optymistkąTo chyba tyle....

 

 

Czesc Gosiu - z fajna rodzinka :).

A gdzie w Koleczkowie - mozesz okreslic blizej parametry?

Ja tez mam dzialke w Koleczkowie ( no prawie mam) - ale nie w "centrum " tylko przy drodze do lesniczowki - to jest chyba droga na Kamien.

 

Zoska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY NASZA GRUPA TRADYCYJNIE OD PIĄTKU DO NIEDZIELI ZAPADA W STAN HIBERNACJI ???

Na to wygląda.

 

 

Markus - chciałem zapytać o Twoją posadzkę w garażu. Z tego co pamiętam masz chyba jakiś sprytny wynalazek z posypką. Napisz coś o tym bo zacząłem liczyć ile wydam na glazurę i krew mnie zalała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...