Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie rynny przykręcone są do pustaka długimi kołkami i obłożone styropianem. Problem tylko w tym że najdłuższe kołki występują tylko do styropianu grubości 12 cm. Jeżeli ktoś ma więcej niż 12 cm ocieplenia to współczuję. Nie ma podobno takich kołków do rynien.
Najlepiej przyjedź i zobacz.

Sprawdź też u producenta rynien. Powinien mieć takie zabawki w swojej ofercie.

 

Znalazłem takie "dyble" u producentów Galeco i Scala Plastics. Mają max 22 cm długości i powinny wystarczyć do 15 cm ocieplenia. Dam znać jak mi się uda je zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIROSŁAW - dzięki serdeczne za ofertę ale alarmiarz wchodzi jutro, najdalej w czwartek. Po prostu sprawdzałem cenowo jego ofertę stąd narobiłem trochę zamieszania na Forum. Okazuje się jednak, że nie byłem w stanie znaleźć nigdzie tańszej oferty co dobrze świadczy o moim instalatorze :lol:

 

Ja po wstawieniu okien przez tydzień najmowałem agencję ochrony do ich pilnowania. Takie świeżynki wyjmuje się wręcz idealnie. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

Dwie wiadomości pierwsza dobra druga zła.

 

Pierwsza-gmina przysłała mi wiadomość że nadano nazwę mojej ulicy

Mój nowy adres BOROWIKOWA 2 :p :p

 

Druga -Sąsiad wstawił okna za 9000 zł , prace ukończono późno wieczorem a rano już ich nie było , ktoś je w nocy podprowadził. :evil: :evil:

 

Mam wrażenie, że takie sprawy załatwiają ci sami,którzy wstawiają okna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj gosia@

 

Czesc Gosiu - z fajna rodzinka :).

A gdzie w Koleczkowie - mozesz okreslic blizej parametry?

Ja tez mam dzialke w Koleczkowie ( no prawie mam) - ale nie w "centrum " tylko przy drodze do lesniczowki - to jest chyba droga na Kamien.

 

 

Ja tez prawie mam:-) nie wiem czy sie zdecyduje jak nie da rady ruszyć wzizt:-(a Ty masz plan?"moja" działka jest jakby obok drogi na kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna - jutro wyślę Ci na priva namiary ekipy z Gdyni, u mnie nie robili, ale podobno są dobrzy.

 

Markus - miałam odkurzacz z Dakaru na weekend i generalnie jestem bardzo zadowolona. Myślę, że zwykły odkurzacz nie zniósłby takiej ilości pyłu - chociaż u Ciebie i tak jest dużo czyściej niz było u nas... I kosztowało mnie to 60 zł za weekend, a nie 70 jak mają w cenniku :) Sami tak policzyli, wcale się nie targowałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gosi@

Wstepnie ekipa budowlana ocenila koszt robocizny (jak chcesz zajzyj do tematu "koszty budowy") na 60kpln. Nie ma w niej ceny za niwelacje terenu ale mysle, ze w 10kpln sie zmieszcze. Dodaje (troche zaneguje markusa), ze nie bedzie trzeba skarpy umacniac a jedynie wstawic dwa murki oporowe, niewysokie okolo 1m.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus - miałam odkurzacz z Dakaru na weekend i generalnie jestem bardzo zadowolona. Myślę, że zwykły odkurzacz nie zniósłby takiej ilości pyłu - chociaż u Ciebie i tak jest dużo czyściej niz było u nas... I kosztowało mnie to 60 zł za weekend, a nie 70 jak mają w cenniku :) Sami tak policzyli, wcale się nie targowałam :)

 

Dzięki za wiadomość. Pewnie skorzystam z ich oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam ten luksus, ze dzialke mam gratis (w spadku). Prace niwelacyjne zaczne na wiosne i na pewno dolacze dokumentacje fotograficzna.

Tak wogole, to jak sie patrzy na te skarpe (czy tez stok) tam na miejscu, to nie wyglada ona tak stromo. Zapraszam wiec na miejsce ul. Matemblewska zaraz za warsztatem samochodowym. Sasiedzi maja numer 43.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote

Jestem z Sopotu, wczesniej ze Szczecina:-)Mam 2 koty:-)persicę i balijczyka, 2 szkodniki płci mieszanej, 1,5 Pola i Kacper 6 lat /quote]

 

czesc Gosiu, buduj sie w Koleczkowie, bedziemy mialy do siebie blisko, tu ja, JoAsienka z innych miejsc :) A tu wystepije jako wlowikowa :) a ze z wlowika komputera to mnie zalogowalo na niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Gosiu, buduj sie w Koleczkowie, bedziemy mialy do siebie blisko, tu ja, JoAsienka z innych miejsc :) A tu wystepije jako wlowikowa :) a ze z wlowika komputera to mnie zalogowalo na niego

 

Jaki net jest mały :p.JoASIENKA a, MOŻE ty znasz jakieś namiary na fajne działki, bo ja szału juz dostaje.Masz juz net podłaczony???bo na grupie Cie ne ma:-(Xena byla i Z,Boczek:-)napisz mi koniecznie na piva jak tak z tym Twoim domem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...