Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A to Mikołaj się postarał! Gratulacje! A z bejbikiem wszystko ok? bo to trochę wcześnie się wybrał co?

 

Kodi coś dostałam od ciebie ale na onecie nie mogłam otworzyć. W wolnej chwili puszczam swoje (hiiii tzn domowe) fotki o ile przed świętami takowa istnieje :grin:

 

A u was już świątecznie, pierogi ulepione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo i Sebastianie - serdeczne gratulacje!!! Cieszę sie razem z Wami!!!

Długo się nie odzywałam... co nie znaczy, że nie czytałam o Waszych postępach przy budowie :smile:)) U nas wszystko prawie zgodnie z planem... tzn mieszkamy już w naszym domku od 1 wrzesnia (pierwsza noc po ślubie), ale z wykończeniem czekamy na lepsze czasy... chodzimy po betoniku - oprócz sypialń, gdzie położyliśmy wykładzinkę, nie mamy jeszcze kuchni (stołujemy się u dziadków, co ma też i dobre strony)... ale i tak jesteśmy szczęśliwi, bo to przeciez nasze gniazdko :smile:))

Pozdrowienia dla wszystkich

asiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za życzenia.

Mój syn trochę wcześnie się urodził:smile: w czym mu pomogliśmy jadąc na wycieczkę do Elbląga. Na drugi dzień spakowaliśmy się i łamiąc wszystkie przepisy ruchu drogowego:smile: wróciliśmy do Gdyni na poród.

Najważniejsze, że oboje są zdrowi.

Narodziny spowodowały, że dostałem niezłego kopa przy robotach w domu:smile:. Wywierciłem wszystkie dziury jakie mi przyszły do głowy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj piątek

http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/dance.gif

i trzymajcie się bo 13

http://www.hanys73.republika.pl/ikonki/brick1.gif

ja w każdym razie na wszelki wypadek nic szczególnego nie planuję

http://www.afternight.com/smiles/pint1.gif

 

Zachar w końcu jednak otworzyło się ..i co to było za napięcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - jako nieliczny mieszkasz już we własnej chałupie. Jak tam spalanie, ile idzie Ci tego oleju. Jak tam finansowo to wygląda. Będę miał kilka pytań natury wykończeniowej, ale to w innym czasie i miejscu.

Masz jakieś fotki - jak wygląda domek teraz. Mam auto w naprawie - co za kibel - wieć nie mam mowy o odwiedzinach, ponadto święta itd.

Pozdrawiam

 

Hej - znacie jakieś fajne i nowatorskie przepisy na Wigilię. Lubię gotować i chciałbym zaskoczyć rodzinkę czymś nowym.

Długie przepisy mogą być na maila.

 

Z góry dzięki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam słychać w Pomorskim? Niedługo święta, więc się pośpieszę i specjalnie Wam złoże życzenia pomyślności, zdrowia, dobrych decyzji i pomysłów a także wiele uśmiechu, pogody ducha, cierpliwości, góry pieniędzy, ciepła rodzinnego i jak najszybszego zakończenia z sukcesem budowy oraz spełnienia marzeń i wielu łask Bożych z okazji Bożego Narodzenia.

W Nowym Roku niech nam rosną fundusze, budowy i morale ... no i żebyśmy się w końcu znowu spotkali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...