Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak, pewnie, święta u siebie :) Tylko, że na podłodze... ale choinka będzie na pewno! Po Nowym Roku zapraszam do nas na herbatkę :) wcześniej niestety czasowo nie damy rady...

 

Benicio - kominek górę ogrzewa super, ale na dole niestety jest zimno - przez pustkę nad salonem strasznie ciepło ucieka do góry :( Chyba będziemy musieli zastosować patent Ewy i Sebastiana czyli wiatrak pod sufitem...

 

Markus - brukarz to ten sam co robił u Benicio, tylko że u nas chciał troszkę drożej ze względu na odległość, ale nie chcieliśmy szukać kogoś niesprawdzonego... Stefan Krauze 607 689 799

A kominkarze to Haginz z Żukowa, ale zdecydowanie nie polecam :evil: Półkę nad kominkiem mi trzy razy poprawiali, bo nie umieli porządnie wymierzyć :o poza tym straszne niechluje... Jedno trzeba przyznać - właściciel bez oporów przyznał mi rację i nie domagał się kasy przed ostatecznym zakończeniem - to wprawdzie powinno być normalne, ale niestety nie jest :-?

A przy okazji... wiesz, że z ekipy pana Zwary byliśmy zadowoleni? Naprawdę, bez zastrzeżeń - więc albo miałeś pecha, albo dostali ochrzan i się poprawili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGAA - dzięki. Ceny Pana Krauze znam i juz z nim wstępnie rozmawiałem. Co do Zwary, to w Wigilię nawet zwierzaki mówią ludzkim głosem 8).

 

Natomiast jeżeli chodzi o kominek to szukam przede wszystkim dobrych wykonawców od obudowy, a nie sprzedawcy kominków. Chociaż jak tak dalej pójdzie, to może sam sobie zrobię tą obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINGAA - podrzuć na priva informacje o brukarzu i kominkowcach. Ile Cię kosztowali ?

 

Markus, jakbys potzebował, to mam rewelacyjnego gościa od kominków i rozprowadzen z Jasienia.Az załuje, ze dowiedziałm sie o nim jak juz zrobiłam swoje w domu :( a przy okazji tez dowiedziałam sie jak Pinus spieprzył robotę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - chętnie skorzystam z namiarów.

 

Pan Krysik Gdansk ul Żródlana 5 tel 0501548239 albo firma 303 99 66w firmie odbiera jego zona tez zorientowana babeczka.Nie przestrasz sie tylko, bo firme ma niedaleko stodoły :D i moi znajomi zwiali, zanim z nim pogadali :cry:Koleżanka która 6 miesiecy szukała firmy( z tych upierdliwych i dokładnych)z jego realizacji jest zachwycona,a i na mnie zrobił bdb wrazenie.Na pewno z niego skorzystam w przyszłości :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - chętnie skorzystam z namiarów.

 

Pan Krysik Gdansk ul Żródlana 5 tel 0501548239 albo firma 303 99 66w firmie odbiera jego zona tez zorientowana babeczka.Nie przestrasz sie tylko, bo firme ma niedaleko stodoły :D i moi znajomi zwiali, zanim z nim pogadali :cry:Koleżanka która 6 miesiecy szukała firmy( z tych upierdliwych i dokładnych)z jego realizacji jest zachwycona,a i na mnie zrobił bdb wrazenie.Na pewno z niego skorzystam w przyszłości :p

 

 

Oj coś mi się widzi, że tam byłam... I nie zdecydowałam się, bo gościu prowadził rozmowę w tonie, że on wszystko wie najlepiej i jest jedynym człowiekiem na świecie który potrafi kominek zrobić... może jest faktycznie dobry, ale ja takich typów nie znoszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - chętnie skorzystam z namiarów.

 

Pan Krysik Gdansk ul Żródlana 5 tel 0501548239 albo firma 303 99 66w firmie odbiera jego zona tez zorientowana babeczka.Nie przestrasz sie tylko, bo firme ma niedaleko stodoły :D i moi znajomi zwiali, zanim z nim pogadali :cry:Koleżanka która 6 miesiecy szukała firmy( z tych upierdliwych i dokładnych)z jego realizacji jest zachwycona,a i na mnie zrobił bdb wrazenie.Na pewno z niego skorzystam w przyszłości :p

 

 

Oj coś mi się widzi, że tam byłam... I nie zdecydowałam się, bo gościu prowadził rozmowę w tonie, że on wszystko wie najlepiej i jest jedynym człowiekiem na świecie który potrafi kominek zrobić... może jest faktycznie dobry, ale ja takich typów nie znoszę...

 

Ja tez mam na takich alergię :( A TEN, TO RACZEJ TAKI PROSTY, KONKRETNY CHŁOP,co prawda wielbiciel marmurów :lol: i na prosty betonowy troche się krzywił, no ale cóż.Znajoma chwaliła, ze dobre warunki gwarancyjne daje, na wszystko, a nie jak inni, na obudowe, albo tylko na wkład :cry:Zreszta jak tylko sie mądrzy a fachowcem jest oki, to ja przezyje, bo Ci z Pinusa niby dobrzy,a porobili podstawowe błędy.A,.... jeszcze miałam jednego z Żukowa,ten ,to o 15 h przyszedł do mnie nabąbany jak meserszmit, w mysl zasady, piwo z rana jak smietana :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się chwalić :D Od soboty mieszkamy :lol:

Wprawdzie w baaardzo prymitywnych warunkach - na gotowo mamy jeden pokój (drugi już prawie...) i łazienkę, ale mieszkamy!!!

 

Kingaa GRATULACJE! :D Eee co tam, że na kartonach i podłodze ale Święta we własnym domu! Nio, nio :D Kupcie z Michałem duuuużą choinkę, to zapełni się pustka w saloonach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeżeli chodzi o kominek to szukam przede wszystkim dobrych wykonawców od obudowy, a nie sprzedawcy kominków. Chociaż jak tak dalej pójdzie, to może sam sobie zrobię tą obudowę.

Markus spróbuj w firmie INTERIOR z Redy, ja u nich zamawiałam cały kominek(wkład+rozprowadzenie) i montaż też chcę mieć od nich, bo naprawdę jak do tej pory jestem z nich zadowolona. Są słowni i solidni chociaż czy ok.5tys. za obudowę kominka(mat+rob), to nie za dużo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to starcie nr 2. Pierwszym tego typu zawodnikiem był facet od wylewek, chociaż JOLA mówiła że jej sie bardzo fajnie rozmawiało :o

Ale jezeli jest fachowcem to będę to musiał jakoś przeżyć.

Markus co do gościa od wylewek...może ma on alergię na facetów a z kobitkami inaczej rozmawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeżeli chodzi o kominek to szukam przede wszystkim dobrych wykonawców od obudowy, a nie sprzedawcy kominków. Chociaż jak tak dalej pójdzie, to może sam sobie zrobię tą obudowę.

Markus spróbuj w firmie INTERIOR z Redy, ja u nich zamawiałam cały kominek(wkład+rozprowadzenie) i montaż też chcę mieć od nich, bo naprawdę jak do tej pory jestem z nich zadowolona. Są słowni i solidni chociaż czy ok.5tys. za obudowę kominka(mat+rob), to nie za dużo :roll:

 

A, z czego masz robiona obudowę?Jak z marmuru, to taka bedzie cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jakbys potzebował, to mam rewelacyjnego gościa od kominków i rozprowadzen z Jasienia.Az załuje, ze dowiedziałm sie o nim jak juz zrobiłam swoje w domu :( a przy okazji tez dowiedziałam sie jak Pinus spieprzył robotę :evil:

 

GOSIA - to Ty nie masz jeszcze wzizt a kominek juz masz ? :) :roll:

hm...

 

Markus - ja nie od Cadeny - ja od chlopa , a wlasciwie od baby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, jakbys potzebował, to mam rewelacyjnego gościa od kominków i rozprowadzen z Jasienia.Az załuje, ze dowiedziałm sie o nim jak juz zrobiłam swoje w domu :( a przy okazji tez dowiedziałam sie jak Pinus spieprzył robotę :evil:

 

GOSIA - to Ty nie masz jeszcze wzizt a kominek juz masz ? :) :roll:

hm...

 

Markus - ja nie od Cadeny - ja od chlopa , a wlasciwie od baby ;)

A właśnie, ze... MAM, MAMMMM WZIZT dzisiaj odebrałam :DA tak naprawde, to 1 rok temu sie przeprowadziłam do nowego mieszkania w którym mam zrobione rozprowadzenie ciepła.Okazało sie jednak ze srednia wieku u mnie na osiedlu to 55 lat i zero dzieci.Na dodatek, dzieci wszystkim przeszkadzaja i mieszkanie jest bardzo akustyczne i w ten sposób dojrzałam do......domu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - faktycznie facet od wylewek nie jest w "moim typie", to może dlatego. INTERIOR odwiedzałem juz dawno, ale to było na etapie gdy kominek miał byc głównym dostawcą ciepła w domu. Teraz jak ma on pełnić wyłącznie funkcję ozdobno-rozrywkową to nie mam ochoty inwestować w JOTUL-e, SPARTHERM-y i tym podobne. Pewnie kupię coś w Castoramie za maksimum 2.500, w myśl zasady im większa szyba tym lepiej.

 

GOSIA - jeżeli ten facet jest wielbicielem marmurów to jak znalazł. Chociaż, tak naprawdę potrzebna będzie mi jedynie ogromna płyta marmurowa, sztuk raz. Kiedys zobaczyłem w Muratorze tak zabudowany kominek i do dzisiaj choruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ czy ok.5tys. za obudowę kominka(mat+rob), to nie za dużo :roll:

 

A, z czego masz robiona obudowę?Jak z marmuru, to taka bedzie cena

 

Gosia@ obudowy jeszcze nie mam, ale cena dotyczyła obudowy z piaskowca, drewniana pólka,...itd

 

Markus jeśli szukasz dużej płyty marmurowej, to polecam firmę "Murkam" z Przodkowa(właściwie kawałek za) jest tam chyba największy wybór marmurów, granitów i kamienia w 3mieście. Sama najprawdopodobniej będę brała stamtąd parapety, bo wychodzą taniej niż gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...