Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci i zwracam sie z prosba o pomoc w jednej kwesti, a mianowicie poszukuje dobrego fachowca do wykonania DGP z kominka. Na razie w salonie stoi wklad i .... ekipa ktora go zamontowala zostala pozegnana bardzo ozieble!

Kinga, Adamski, Benico jak wasze ekipy sie sprawdzily??????

 

Pozdrawiam,

Kores, ja Ci mogę polecić ekipę wspópracującą ze sklepem z kominkami na ul. Kartuskiej w Gdańsku (obok skrzyżowania na Morenę i Cmentarz na Łostowicach w ciągu pawilonów). Zrobili szybko, czysto i co najważniejsze - działa.

 

Dzieki za szybka odp. Masz moze nr tel do nich??? Jak nie to podjade na miejsce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga, Adamski, Benico jak wasze ekipy sie sprawdzily??????

Pozdrawiam,

 

Cześć Tadziu

 

U mnie robił gość o nazwisku Mrozowski (chyba Andrzej)

608 451 458

Zrobił bardzo ok, z tym, że nietanio (chyba).

Polecany jest przez kominkarza z Kartuskiej, przy skręcie w strone Moreny (nie tego o którym pisze Rispetto, tylko tego po drugiej stronie ulicy).

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Jakiś czas temu dowiedziałem się o istnieniu Forum. Trochę poczytałem i chciałbym się do Was dołączyć . Budowa połowy bliźniaka w Gdańsku Osowej , obecnie na etapie instalacji i tynków . Walczę sam, jeszcze sporo do zrobienia - muszę pokazać żonce, że w budowanie też bawią się Panie :p . Pozdrawiam Wszystkich - miło było Was wirtualnie poznać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych forumowiczow, cos malo piszecie ale to dobrze, bo jestem na urlopie i nie mam dostepu do kompa (rany straszne to jest :wink: ) wiec nie bede miala wielkich zaleglosci w czytaniu

slavj no w koncu ktos z Osowy :D, pokaz zonce, ze tu na forum jest bardzo duzo kobitek i niech sie do nas przylaczy

 

ps.jesli chodzi o drzewo do kominka, to mam namiary na tanie drzewo ale moge podac dopiero w poniedzialek

sorki za brak polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wlowikową. Ostatnio (w Sylwestra :D ) kupiliśmy z ogłoszenia porabaną i sezonowaną buczynę po 80 złotych+transport spod Gniewina.

 

No to dawaj od razu namiary, tak tanio to się rzadko zdarza - a dobre chociaż ? :)

Zagadaj z Kingaa'ą, czy jeszcze coś zostało :D Drewno super. Kominek momentalnie przestał się brudzić. Poprzednio paliliśmy buczyną ścinaną w sierpniu i co dwa dni trzeba było skrobać szybę, żeby wogóle widzieć, że jest płomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich tubylcow :D !

Rozgladam sie juz w temacie szamba i i wykonania ogrodzenia . Przegladalem troche posty klubowe ale tyle tego jest ze niestety narazie nie moglem trafic na jakies konkretne informacje w tym temacie .Pewnie niektorzy z was maja juz doswiadczenie w sprawie wiec prosze moze o jakies pomocne informacje .Interesuje mnie producent szamba betonowego (lub ewentualnie jakas alternatywa ) tutaj z okolic ,czesc ogrodzenia chcalbym wykonac z siatki i zastanawiam sie nad wykorzystaniem materialow z firmy NET-KAR z ul.Kartuskiej przedstawiciela firmy BEKAERT moze ktos juz korzystal z ich uslug?

Z gory dziekuje za pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakiegoś stolarza zajmującego się produkcją drewnianych drzwi wewnętrznych ( najlepiej na wymiar ) ?

Mam kilka namiarów - http://www.drzwi.gda.pl/- cena około 1000 pln bez montażu ( oglądałem - bardzo ładne ale w całości wyjdzie drogo ),

http://www.ronkowski.gda.pl/ ( dobrze wykonane ale niestety trzeba brać co jest - brak indywidualnego podejścia a u mnie otwory pod drzwi każdy z innej bajki )

 

Kinga - W którymś z wątków , chwaliłaś swoje drzwi

Może namiary na Twego stolarza nie są ci już potrzebne ... chętnie bym skorzystał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakiegoś stolarza zajmującego się produkcją drewnianych drzwi wewnętrznych ( najlepiej na wymiar ) ?

 

Polecam znajomych:

Lech i Piotr Sprada

502 430 961

(52) 332 96 90

Osie k. Grudziądza.

 

Robią bardzo tanio, dobrze. Gorzej z terminami, mogą mieć dużo roboty. Ale skoro zima, to może uda się zrobić to szybciej niż nam (robiliśmy rozsuwane drzwi, całość "zajeła" koło miesiąca, ale zaoszczędziliśmy ok. 1500!)

 

Pozdrawiam

Maria i Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny napisał:

czesc ogrodzenia chcalbym wykonac z siatki i zastanawiam sie nad wykorzystaniem materialow z firmy NET-KAR z ul.Kartuskiej przedstawiciela firmy BEKAERT moze ktos juz korzystal z ich uslug?

 

Nam kawałek ogrodzenia robiła firma z Kartuskiej - mam wrażenie,*że właśnie tak się*nazywała. Byliśmy zadowoleni. Mimo dramatycznej pogody nie rzucili dzieła, tylko bohatersko dobrnęli do końca. Mój ślubny trochę się wtrącał w sprawy dokładności, twierdził, że musiał "dopilnowywać", ale on tak ogólnie raczej z tych co to garnki na kuchni uszami w jedną stronę ustawiają. :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelny napisał:

czesc ogrodzenia chcalbym wykonac z siatki i zastanawiam sie nad wykorzystaniem materialow z firmy NET-KAR z ul.Kartuskiej przedstawiciela firmy BEKAERT moze ktos juz korzystal z ich uslug?

 

Nam kawałek ogrodzenia robiła firma z Kartuskiej - mam wrażenie,*że właśnie tak się*nazywała. Byliśmy zadowoleni. Mimo dramatycznej pogody nie rzucili dzieła, tylko bohatersko dobrnęli do końca. Mój ślubny trochę się wtrącał w sprawy dokładności, twierdził, że musiał "dopilnowywać", ale on tak ogólnie raczej z tych co to garnki na kuchni uszami w jedną stronę ustawiają. :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ŁADNIE! TO JA TU ŻOŁĄDEK WYWALAM I WIADRO ŻÓŁCI WYLEWAM, ŻE SIĘ DOMU ZA 150 kZŁ WYBUDOWAC NIE DA, A TU OKAZUJE SIĘ, ŻE W GRONIE MAMY OD TEGO PRAWDZIWYCH EKSPERTÓW!!!

 

Kinga, Markus - gratuluję publikacji. Widać Murator nie krowa i zdanie zmienia (czasami)!

 

P.s. Tak na zdjęciach to te domy zupełnie inaczej się prezentują niż w terenie. Normalnie poznać się nie da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - ja poprostu podtrzymalem swoja opinie ze sie z g... bata nie da ukrecic. Ale strasznie jestem ciekaw kolejnego atykulu za miesiac. Moze jednak sie da. A co do Muratora - tam na okladce ponad tytulem sa takie cyferki :wink: one tez sie zmieniaja z biegiem czasu.

 

Co do drzwi wewnetrznych to poprosze o ponowne wywolanie tematu w poniedzialek. Namiary mam w domu, a jestem jeszcze na sluzbowym wyjezdzie. Zaklad stolarski z Redy. Mialem kiedys do nich zajrzec jak sam szukalem drzwi do siebie, ale sobie odpuscilem. Trzy tygodnie temu bylem u znajomych, ktorzy mi wlasnie ten zaklad polecali i malo mnie szlag nie trafil jak zobaczylem ich drzwi. Teraz swoje bym najchetniej zdemontowal i zamowil nowe. Kostowalo ich to 1200 za drzwi (skrzydlo + oscieznica + montaz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slavj - oto namiary na stolarza: tel. 684 07 45, a nazwisko jakoś Kąkol czy Konkol... albo jakoś podobnie... Z drzwi jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o efekt, natomiast szlag mnie trafiał jak jego pracownicy je montowali - strasznie niechlujni :evil: 700 zł za szt. montaż w cenie. Natomiast ze schodów jestem średnio zadowolona, chociaż biorąc pod uwagę cenę to może nie jest tak źle?

 

MarcinU - a Ty widziałeś mój dom w terenie? :o a czemu tak potajemnie, nie przywitałeś się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...