Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

nie jestem tak zupełnie nowa. Cały czas obserwuję Wasze budowy i nie mogę doczekać się kiedy moja juz ruszy. Na razie jesteśmy na etapie WZiZT :cry: . Aktualnie spisuję Wasze namiary na różne ekipy. Są to naprawdę drogocenne informacje.

 

JOOLA jeśli chodzi o meble kuchenne, cztery lata temu kuchnię robił mi pewien stolarz z Rumii. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z mebelków. Były rzeczywiście tańsze od salonowych, no i posiadają wieczną gwarancję, to znaczy Pan stolarz powiedział, że jak kiedykolwiek coś się będzie z nimi działo, naprawi (sprawdziłam to i rzeczywiście gościu przyjechał i naprawił bez problemu). Jeśli byś potrzebowała, mogę przesłać zdjęcia mojej kuchni. Stolarz nazywa się Andrzej Wandtke , tel. 601299855.

 

 

Oto zdjecia kuchni:

http://www.ziombek.neostrada.pl/kuchnia/page_01.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rispetto, nie zauważyłam że też dałeś mi namiary. A możesz coś więcej o tym gościu powiedzieć, pracował dla Ciebie?

U mnie robił płot (murowany) i na podstawie tego mogę stwierdzić, że jest bardzo korzystny cenowo, bardzo dokładny. Robi też bardzo szybko i co najważniejsze: jest słowny. Mówił mi jednak, że zajmuje się głównie murarką, a to robił z braku "zamówień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA jeśli chodzi o meble kuchenne, cztery lata temu kuchnię robił mi pewien stolarz z Rumii. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z mebelków. Były rzeczywiście tańsze od salonowych, no i posiadają wieczną gwarancję, to znaczy Pan stolarz powiedział, że jak kiedykolwiek coś się będzie z nimi działo, naprawi (sprawdziłam to i rzeczywiście gościu przyjechał i naprawił bez problemu). Jeśli byś potrzebowała, mogę przesłać zdjęcia mojej kuchni. Stolarz nazywa się Andrzej Wandtke , tel. 601299855.

Witaj Basiu, bardzo chętnie obejrzę zdjęcia, mogą być na priv.

Zbieram wszelkie namiary na stolarzy robiących meble kuchenne i takich co są w stanie zrobić też meble łazienkowe. Wymysliłam sobie już mebelki do łazienki (drewniane z frontami z bambusa lub liścia bananowca) a niestety w sklepach nic sensownego nie widziałam. Wogóle jakiś super stolarz by mi się przydał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN - ja poprostu podtrzymalem swoja opinie ze sie z g... bata nie da ukrecic. Ale strasznie jestem ciekaw kolejnego atykulu za miesiac. Moze jednak sie da. A co do Muratora - tam na okladce ponad tytulem sa takie cyferki :wink: one tez sie zmieniaja z biegiem czasu.

 

Tez Ci gratuluje artykułu :p jestem pod wrazeniem Twojego, hmm jak to nazwac, zdyscyplinowania budowlanego :wink:Ja na razie mam wrazenie ,ze wszystko dzieje sie poza mna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola - mam namiary do super (podobno) stolarza, pisze podobno bo sama nic u niego nie robiłam, ale widziałam jego prace u kilku znajomych a ostatnio w mieszkaniu, które kupiła moja siostra (meble kuchenne, sypialnia (szafy, łóżko) i meble do salonu (komody i witryna) i pomimo że jestem czepialska to nie było do czego się przyczepić. Facet nazywa się Bartwicki z Lubichowa, jakieś 70 km od Gdańska ale przyjeżdza do klienta, więc nie ma potrzeby do niego jeździć. Podobno mam też calkiem niezłe pomysły i sugestie co do tego jakie szafki gdzie, jeśli ktoś nie do końca jest zdecydowany. Wszystko co widzialam było z drewna barwionego lub naturalnego, zależnie od gustów klienta. Ceny ponoc niższe niż w Trójmieście, ale jak wszyscy twierdzili bardziej niż na cenie zależało im na jakości a ta była super. Jedyny problem o jakim słyszłam to że czasami ma długie terminy, bo jest zawalony robotą nawet na następne pół roku, ale to różnie bywa. Powinnam mieć jeszcze jakieś zdjęcia tej kuchni z mieszkania siostry, więc jak chcesz to mogę wysłać. Telefon do niego mam w domu, postaram się nie zapomnieć i wysłać jutro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałam się przez ileś stron poprzednich tak jak radziła Pagin, ale póki co nie znalazłam żadnych namiarów na murarzy. Ludziska pomóżcie! Nijak nie da się tego wyszukać, a przejrzenie całości jednak trochę zajmuje...

 

Jan Sikora - 603 363 699

 

Cieśla Andrzej Kobiela - 607 712 935

 

Naprawdę polecam. Wyniki prac wciąż do obejrzenia w Bojanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekopałam się przez ileś stron poprzednich tak jak radziła Pagin, ale póki co nie znalazłam żadnych namiarów na murarzy. Ludziska pomóżcie! Nijak nie da się tego wyszukać, a przejrzenie całości jednak trochę zajmuje...

Witam

Pisałem niedawno o moim wykonawcy . Może nie najsolidniejszy ale za to bardzo negocjowalny. Tak jak już kiedyś pisałem , moim skromnym zdaniem nie ma dobrych czy złych wykonawców są tylko dopilnowani lub niedopilnowani. Nawet najlepsi jak się im nie patrzy na ręce to coś sp......ą :evil: . Nr kontaktowy firma ASCON Adam Bliźniewski 501439384.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystaliście z usług firm od przeprowadzek ???

Jeśli tak to poproszę o informacje, kto, za ile i rzetelność.

 

Hej

 

Korzystałem z firmy Achilles. Nie mam numeru niestety, musisz sam znaleźć.

Gorąco polecam. Chłopaki biegały z sofą niepopędzani. Szok.

Ceny (rok 2003) 100 zł/h/4 osoby

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za namiary, skrzętnie zapisuję i zacznę dzwonić jak już ustalę z architeketem na co zmienić 50 cm mur, bo taki mam w projekcie kupiony razem z działką, a cosik mi się to wydaje dużo. No i jeszcze kilka pomniejszych zmian, które przydałoby się wprowadzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolia, Kingaa dziękuję.

Mam jeszcze jedno pytanie: Gdzie prócz "Hipków" (jak mówi Kingaa :wink: ) jest największy wybór kibelków, umywalek (np.Roca), baterii łazienkowych(np.grohe) itp. Byłam dzisiaj w Femaxie w Gdańsku, bo swojego czasu był tam niezły wybór ale to co dzisiaj zobaczyłam trochę mnie podłamało, bo za wielkiego wyboru nie było :cry: Słyszałam też o hurtowni BIM czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola

 

Ze swojej strony polecam sklep w Wejherowie o nazwie B&B (albo B&A - nie pamiętam). Znajduje się on przy wyjeździe z Wejherowa w strone Gdyni, po prawej stronie (niedaleko za dealerem Fiata "Automobil"). Swego czasu dostałem u nich bardzo dobre ceny (rabaty 20-25% od ceny katalogowej). warunkiem oczywiście jest zostawienie u nich troche kasy, ale powiedzmy dwa kibelki, dwie baterie, wanna, kabina, bidet, uwywalki juz ta kase "robią". Postaw sprawe twardo, jakby co wołaj właściciela - powinno się udać :) .

Z innych sklepów pozostaje jeszcze nieśmiertelna "Wema".

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOOLA - w katalogi sprzętu sanitarnego możesz zaopatrzyć się w każdym sklepie i zobaczyć co Cię interesuje, natomiast osobiście kupowanie polecam w Raab Karcher, Gdynia Hutnicza - rozmawiać z panią IZĄ. Wymieniana tutaj Wema jest droga. Jedynie opłaca sie u nich kupować kabiny KABI, bo płaci się cenę netto (bez VAT).

 

Odradzam wizytę w HARIMEX BIS na Hutniczej. Sprzedawczyni zaoferowałami 3% rabatu od ceny katalogowej, kierownik sklepu był bardziej hojny i poszedł na 5%. Normalnie uśmiałem się do łez :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA NA GEODETÓW!!!

Moją "przygodę" opisałam tutaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=40876 i zgodnie z sugestią Pagina podam jednak nazwiska. Wprawdzie nie lubię tego i często wolę przemilczeć niż komuś zrobić złą opinię, ale z drugiej strony może to kogoś z Was uchroni? Zaznaczam, że nie mam nic (do tej pory) do jakości ich pracy...

Tak jeżeli ktoś z Was natknie się na geodetów o nazwiskach Żołobińska i Czudzinowicz, to bardzo uważajcie na wszystkie ustalenia, wszystko bierzcie na piśmie i nie płaćcie ani grosza przed dostaniem mapy do ręki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...