Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Benicio będziesz dzisiaj wieczorem uchwytny? Mam parę pytań o odprowadzenie deszczówki do gruntu. Dobrze mi się wydaje, że masz coś takiego?

 

Heloł

 

Wczoraj byłem nieuchwytny.

Dzisiaj nie wiem czy będę uchwytny.

Będę uchwytny napewno jutro.

 

Odprowadzenie deszczówki mam po części zrobione. Zresztą jak wszystko na zewnątrz: ogród po częsci, odprowadzenie deszczowki po części, oświetlenie ogrodu po części, system nawadniania po części, ogrodzenie po części.

 

Tylko trawnik przez psa jest zlany po całości ... :wink:

 

Pozdrowienia B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikam z forum na jakiś czas. Od jutra mój adres zamieszkania to: Bojano, ul: B. Krzywoustego 14. Telefonu brak, mimo moich monitów TP SA ma mnie w głębokim poważaniu. Dzisiaj nawet odrzucili moja oferte, że ja tym głąbom kupię i wkopię kabel, niech tylko mi powiedzą jaki ma być ten kabel i jak głeboko zakopany. No to się na mnie obrazili :-?

 

Nooooooo wreeeeszcie !!! :lol: :lol: :lol: Przy okazji wpadnę osobiście z gratulacjami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosław : - spróbuj wycenic okna u innego przedstawiciela Intur KFS. Jak kupowałem u pana Franka Kuczyńskiego tel 501 415 596. Mieszka gdzieś pod Inowrocławiem ale często bywa w 3mieście. Płaciłem tylko 50% zaliczki i miałem dobre ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie właśnie naszło - skoro zamierzam się w tym roku wprowadzić i kolejna zimę spędzić w domu te pewnie teraz jest ostatni dzwonek na zamówienie dzrewa do kominka. Markus, Gierga i inni bojanowcy - próbowaliscie może ten temat zgłębiać? Gdzie w naszej okolicy można w miarę tanio kupić drzewo?

 

Sorry, ale widząc wczoraj u Ciebie stosowną ekipę stwierdziłem, że jesteś znacznie bardziej zaawansowany w temacie kominka. Ja tam nie wiem nawet czy kominek stanie u mnie jeszcze w tym roku.

 

No i właśnie dlatego, że rozmawiałem z kominkarzem naszło mnie w sprawie drewna. Może jakbysmy się dogadali to dałoby się załatwić taniej. Pomyśl nad tym. Gierga - rozumiem, że ty byłabyś chętna na taką "spółkę"?

 

MarcinU jak najbardziej będe chętna na drzewo na spółkę - jezeli ma być taniej. Porozglądam się i popytam może ja coś ciekawego znajdę. Chyba, że ty już masz coś na oku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie było mnie parę dni.

 

No Markus - wreszcie na swoim. Poczujesz to szybko.

 

Co do odprowadzenia wody to ja mam tak:

po 2 duże beczki na rynne - wkopane i dobrze zakonserwowane - na górze płyta betonowa i wszystko zasypane ziemią. Jak na razie nie mam problemu - sprawdza się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinU jak najbardziej będe chętna na drzewo na spółkę - jezeli ma być taniej. Porozglądam się i popytam może ja coś ciekawego znajdę. Chyba, że ty już masz coś na oku?

 

Jakoś ostatnio nie miałem czasu drążyć tematu. Ale wrócę do niego wkrótce.

 

P.s. Coś spokojnie u Ciebie na budowie. Nic się nie dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinU jak najbardziej będe chętna na drzewo na spółkę - jezeli ma być taniej. Porozglądam się i popytam może ja coś ciekawego znajdę. Chyba, że ty już masz coś na oku?

 

Jakoś ostatnio nie miałem czasu drążyć tematu. Ale wrócę do niego wkrótce.

 

P.s. Coś spokojnie u Ciebie na budowie. Nic się nie dzieje ...

 

Czekam na decyzje kredytową....mówili, ze dzisiaj mi dadzą odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop, urlopem, a do pracy i tak trzeba zajrzeć. Ma to jednak ten plus, że mogę zapuścić żurawia na Forum.

 

Wszystkim bez wyjątku serdeczne podziękowania za miłe słowa. Tym co juz mieszkają na swoim nie muszę tłumaczyć jak jest, tym co dalej "w trakcie" powiem krótko - jest zajefajnie :D .

Na razie totalny rozpirz, bo wszystko w kartonach, ale damy radę. Żona jak zwykle przyjeżdża na gotowe 8) (w niedzielę) - te kobiety to jednak wiedzą jak się ustawić.

Największym plusem jest to, że nawet jak coś robię przy domu to córka jest w zasięgu głosu i w końcu przestała siedzieć godzinami sama.

 

 

JOOLA - no to jak ? Dałaś zarobić Czerwionce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...