Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Szukam ekipy budowlanej, Wiem, wiem, pozno zaczalem szukac, ale moze ktos mi pomoze. Buduje w Juszkowie pod Pruszczem Gdanskim

 

Dzieki

 

Nie martw się - ja szukam od stycznia :))) i też takie same rozmowy były - ostatni murarz dzwoni od tygodnia , a co śmieśniejsze, że z Pruszcza - ale ja jestem cierpliwa :))) i jeszcze mam nadzieję

pozdr \ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam ekipy budowlanej, Wiem, wiem, pozno zaczalem szukac, ale moze ktos mi pomoze. Buduje w Juszkowie pod Pruszczem Gdanskim

 

Dzieki

 

Nie martw się - ja szukam od stycznia :))) i też takie same rozmowy były - ostatni murarz dzwoni od tygodnia , a co śmieśniejsze, że z Pruszcza - ale ja jestem cierpliwa :))) i jeszcze mam nadzieję

pozdr \ewa

Przykro ,że muszę Cię zmartwić ale ,choroba zaczął się sezon i wszyscy dobrzy są rozrywani. Ale trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusia

mogę Ci polecić faceta od obudowy kominka:

Jan Ersztowski tel 624 80 02 jest z Orłowa, nie ma u siebie salonu z kominkami wiec i nie jest taki drogi jak Ci którzy takie salony muszą utrzymywać. Ja jestem zadowolony z ceny (3300) i jakości.

Jeśli chodzi o stolarza od kuchni to polecam pana Pućkowskiego z Starogardu Gd. (spokojnie, dojedzie na miejsce do klienta) tel. 562 47 64.

Mi zrobił całą kuchnię za 4000zł, miałem gotowy projekt ale tam gdzie ten projekt robili to nie chcieli gadać o cenie poniżej 10tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak wpadłam w czasie pracy papierkowej i widzę, że nikt nie chwali naszego rewelacyjnego wywiadu w Muratorze czerwcowym :) Aż się dziwię, bo artykuł jest rewelacyjny - nadal nie wiem jak można Kielno pod Sopotem umiejscowić, ale co tam, nietutejsi się nie zorientują :)

A podeslesz jakis egzemplarz z dedykacja? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak wpadłam w czasie pracy papierkowej i widzę, że nikt nie chwali naszego rewelacyjnego wywiadu w Muratorze czerwcowym :) Aż się dziwię, bo artykuł jest rewelacyjny - nadal nie wiem jak można Kielno pod Sopotem umiejscowić, ale co tam, nietutejsi się nie zorientują :)

 

a ja nawet nie wiedziałam, bo nie kupuje już Muratora :(

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy budowlanej, Wiem, wiem, pozno zaczalem szukac, ale moze ktos mi pomoze. Buduje w Juszkowie pod Pruszczem Gdanskim

 

Dzieki

 

Nie martw się - ja szukam od stycznia :))) i też takie same rozmowy były - ostatni murarz dzwoni od tygodnia , a co śmieśniejsze, że z Pruszcza - ale ja jestem cierpliwa :))) i jeszcze mam nadzieję

pozdr \ewa

Przykro ,że muszę Cię zmartwić ale ,choroba zaczął się sezon i wszyscy dobrzy są rozrywani. Ale trzymam kciuki.

Mały....."porwanych....rozerwanych" to ja nie chcę....szkoda czasu na zszywanie i łatanie :wink: :lol: :lol:

pozdrawiam - ania

ps. już mamy fachowców...teraz ich tylko sprawdzimy i jak się sprawdzą, to polecimy dalej...

chętni do pracy i widać, że wiedzą o czym mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusia

mogę ci polecić faceta od obudowy kominka:

Jan ersztowski tel 624 80 02 jest z orłowa, nie ma u siebie salonu z kominkami wiec i nie jest taki drogi jak ci którzy takie salony muszą utrzymywać. Ja jestem zadowolony z ceny (3300) i jakości.

Jeśli chodzi o stolarza od kuchni to polecam pana pućkowskiego z starogardu gd. (spokojnie, dojedzie na miejsce do klienta) tel. 562 47 64.

Mi zrobił całą kuchnię za 4000zł, miałem gotowy projekt ale tam gdzie ten projekt robili to nie chcieli gadać o cenie poniżej 10tyś.

 

czy podana przez ciebie cena 3300 pln dotyczy samej obudowy czy też wkładu kominkowego + obudowa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet nie wiedziałam, bo nie kupuje już Muratora :(

:o

 

 

:o :o :o Poważnie? Tak zupełnie nie?

 

Tak, zauważyłam, że co roku umieszczają te same artykuły, zdjęcia, no może reportaże się zmieniają...ale jeżeli spojrzeć na artykuły to dla mnie się powielają - wolę forum Muratora :) - można połączyć wiedzę z praktyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował drzwi Porta? Jeżeli tak to od jakiego dystrybutora? Jakei są Wasze wrażenia? Chcę zamówić i szukam opinii.

Odradzam drzwi Porta - przede wszystkim dystrybutora - sklep OMEGA w Rumii. Być może przypadek moich rodziców jest jako wyjątek, ale po zakupie po 3 miesiącach od zakupu drzwi zedwnętrznych Sopot - odpadła klamka, a drzwi się wypaczyły - powstała 5 mm szpara. Do tej pory moi rodzice za pomocą Urzędu Ochrony Konsuemnta - domagają się swoich praw. Dystrybutor nie przyjmuje reklamacji mówiąc, że 5 mm to norma...szkoda gadać. Ale u Ciebie akurat tak nie musi się stać, może moi rodzice trafili na felerny wyrób :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupował drzwi Porta? Jeżeli tak to od jakiego dystrybutora? Jakei są Wasze wrażenia? Chcę zamówić i szukam opinii.

Odradzam drzwi Porta - przede wszystkim dystrybutora - sklep OMEGA w Rumii. Być może przypadek moich rodziców jest jako wyjątek, ale po zakupie po 3 miesiącach od zakupu drzwi zedwnętrznych Sopot - odpadła klamka, a drzwi się wypaczyły - powstała 5 mm szpara. Do tej pory moi rodzice za pomocą Urzędu Ochrony Konsuemnta - domagają się swoich praw. Dystrybutor nie przyjmuje reklamacji mówiąc, że 5 mm to norma...szkoda gadać. Ale u Ciebie akurat tak nie musi się stać, może moi rodzice trafili na felerny wyrób :(

 

Nie pierwsza to opinia negatywna o drzwiach Porta, którą słyszę. To może zadam pytanie inaczej - kto ma drzwi (lub zna kogos kto ma), które może polecić z czystym sumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY PODANA PRZEZ CIEBIE CENA 3300 PLN DOTYCZY SAMEJ OBUDOWY CZY TEŻ WKŁADU KOMINKOWEGO + OBUDOWA ???

 

Tylko obudowy, sam wkład zamontowali mi goście z Redy, którzy sprzedali mi wklad (Tarnavę).

Obudowa jest z tradycyjna typu rustykalnego z piaskowca, na dole płyta z marmuru, belka klejona, obudowa górnej części z płyty KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@- gdzie są ci spece od kominków (źródlana w gdyni?) z czego robią obudowy? czy są sprawdzeni?

 

)

spece sa z Gdanska:-) i sa sprawdzeni przez moje 2 kolezanki, które pieje z zachwytu do dzisiaj, choc jedna twierdzi, ze facet troche sie madrzy.Przestrzegam jednak na prosbe mojej koleznki przed firma z Zukowa p.Hintz?(cholerka zapomniałam nazwiska, ale strasznej maniany jej narobili i ukradli komórke na budowie.Oczywiscie telefoniczna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak wpadłam w czasie pracy papierkowej i widzę, że nikt nie chwali naszego rewelacyjnego wywiadu w Muratorze czerwcowym :) Aż się dziwię, bo artykuł jest rewelacyjny - nadal nie wiem jak można Kielno pod Sopotem umiejscowić, ale co tam, nietutejsi się nie zorientują :)
No,jak to nie chwali :p ja dzisiaj zakupiłam i w lekkim szoku byłam, jak Joasieńka na mnie z gazety łypała :lol: A, Kielno pod Sopotem.....no cóz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was ma może ostatni numer Muratora z płytką na temat tarasów? Gdyby ktoś był na tyle chętny i zechciał się nią podzielić, to byłbym bardzo dźwięczny. W samej gazecie nie znalazłem nic, co by mnie zainteresowało, ale właśnie jestem na etapie snucia wizji o tarasie, więc materiały z płytki może nasunęłyby mi jakieś rozwiązania.

Ja Ci moge pozyczyc, tylko musisz odebrac z Sopotu :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...