Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Bojanowicze, dajcie znac jak tam z gazem?co było na zebraniu???

 

Jak będzie odpowiednia ilość chętnych osób - będą zakładali już w przyszłym roku. Tylko trzeba wypełnić wniosek - na stronie http://www.gazowniagdansk.pl (chcę zostać odbiorcą/formularze/i wniosek o podłączenie gaz.....do 10 M3) i przesłać albo pod adres Urzędu w Szemudzie albo bezpośrednio do gazowni :)

Szczegółów możesz się dowiedzieć dzwoniąc bezpośrednio do gazowni lub gminy (chociaż polecałabym to pierwsze).

Słuchaj, a faxem mozna?czy tak raczej tradycyjnie trza :wink: ja nie mam jeszcze budowu, buuu, ale mam ziemie, to chyba moge co?koszty jakies podali????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gosia@- gdzie są ci spece od kominków (źródlana w gdyni?) z czego robią obudowy? czy są sprawdzeni?

 

)

spece sa z Gdanska:-) i sa sprawdzeni przez moje 2 kolezanki, które pieje z zachwytu do dzisiaj, choc jedna twierdzi, ze facet troche sie madrzy.Przestrzegam jednak na prosbe mojej koleznki przed firma z Zukowa p.Hintz?(cholerka zapomniałam nazwiska, ale strasznej maniany jej narobili i ukradli komórke na budowie.Oczywiscie telefoniczna :p

Gosia@, byłam u tego speca i...się załamałam :cry: facet może jest faktycznie dobry ale cenowo niestety-delikatnie mówiąc mało przystępny :cry:

.

 

o, kurcze :-? a jakie ceny Ci podał?na pewno u tego na Zródlanej 5?Kolezanka mówiła ze cena była dobra, moze mu sie zmieniło :( Daj znac koniecznie na bierzaco jak poszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budujących z Trójmiasta. Mam prośbę nie związaną z budowaniem ,ale potrzbuję Waszej podpowiedzi. Wybieram się jutro w Wasze opkolice i będę potrzebował przenocować gdzieś w motelu lub hotelu. Może coś polecicie, ponieważ całkowicie nie znam tych stron?.

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budujących z Trójmiasta. Mam prośbę nie związaną z budowaniem ,ale potrzbuję Waszej podpowiedzi. Wybieram się jutro w Wasze opkolice i będę potrzebował przenocować gdzieś w motelu lub hotelu. Może coś polecicie, ponieważ całkowicie nie znam tych stron?.

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Gdybys jescze tak podał, czy ma to byc Sopot, Gdynia czy Gdansk:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma to znaczenia. Najlepiej Gdańsk lub Gdynia.

Jak powiesz jeszcze w jakich granicach cenowych, to Ci jutro cos poszukam

W sumie to też nie ma znaczenia. Najlepiej tanio i dobrze. :D , ale oczywiście niekoniecznie. Jedziemy we trzech kupić ze szwagrem samochód używany w salonie Toyoty. Ok 15.00 wyjeżdzamy z Białegostoku do Warszawy, a potem do Gdańska. Będziemy tam ok 0.00 i przydałoby się gdzieś przespać. Dlatego szukam noclegu.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma to znaczenia. Najlepiej Gdańsk lub Gdynia.

Jak powiesz jeszcze w jakich granicach cenowych, to Ci jutro cos poszukam

W sumie to też nie ma znaczenia. Najlepiej tanio i dobrze. :D , ale oczywiście niekoniecznie. Jedziemy we trzech kupić ze szwagrem samochód używany w salonie Toyoty. Ok 15.00 wyjeżdzamy z Białegostoku do Warszawy, a potem do Gdańska. Będziemy tam ok 0.00 i przydałoby się gdzieś przespać. Dlatego szukam noclegu.

Dzięki za pomoc.

Rozumiem, ze chodzi o salon Toyoty w Chwaszczynie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma to znaczenia. Najlepiej Gdańsk lub Gdynia.

Jak powiesz jeszcze w jakich granicach cenowych, to Ci jutro cos poszukam

W sumie to też nie ma znaczenia. Najlepiej tanio i dobrze. :D , ale oczywiście niekoniecznie. Jedziemy we trzech kupić ze szwagrem samochód używany w salonie Toyoty. Ok 15.00 wyjeżdzamy z Białegostoku do Warszawy, a potem do Gdańska. Będziemy tam ok 0.00 i przydałoby się gdzieś przespać. Dlatego szukam noclegu.

Dzięki za pomoc.

Rozumiem, ze chodzi o salon Toyoty w Chwaszczynie?

Słuchaj, zerknij jeszcze na http://www.trojmiasto.pl i jak nie znajdziesz, to daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakończyła się faza wkopywania szamba - a ogrodzenie już niedługo gotowe.

 

Przez to słońce spaliłam się dzisiaj na raka :) Ale robota szła do przodu :)

 

Cześć!

Ja właśnie jestem na etapie wyboru szamba. Możesz zdradzić jakiego rodzaju szambo wybrałaś (plastik, żelbet czy metal) i kto jest dostawcą takiego szamba w naszym rejonie?

Dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę budujących z Trójmiasta. Mam prośbę nie związaną z budowaniem ,ale potrzbuję Waszej podpowiedzi. Wybieram się jutro w Wasze opkolice i będę potrzebował przenocować gdzieś w motelu lub hotelu. Może coś polecicie, ponieważ całkowicie nie znam tych stron?.

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Hej!

Z racji, że tu mieszkamy rzadko nocujemy w hotelach w Gdańsku :lol:

Znajomi, którzy przyjeżdżają ze Szczecina nocują w wili Pascal, która jest w Brzeźnie, może to daleko od Chwaszczyna, ale blisko na plaże, podobno tanio (cen niestety nie znam) i miło. Telefon:58 342 75 92.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakończyła się faza wkopywania szamba - a ogrodzenie już niedługo gotowe.

 

Przez to słońce spaliłam się dzisiaj na raka :) Ale robota szła do przodu :)

 

Cześć!

Ja właśnie jestem na etapie wyboru szamba. Możesz zdradzić jakiego rodzaju szambo wybrałaś (plastik, żelbet czy metal) i kto jest dostawcą takiego szamba w naszym rejonie?

Dzięki :lol:

 

Szambo mam z kręgów - zamówiłam je w hurtowni materiałów budowalnych w Koleczkowie - reszte wspólnymi siłami :) - zadnych speców i fachmanów nie brałam :) 0 w sumie razem z kopaniem dziury i zakopywaniem wyniosło mnie ok 2500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od grudnia drzwi zewn. porta typ gdańsk, przy zakupie kierowałem się raczej stosunkiem jakość/cena

na razie nie mam zastrzeżeń do jakości, tylko goście z belpolu "dali dupy" przy wstawianiu drzwi, zlicowali je z krawędzią ściany (a mam jednowarstwówkę), dodatkowo zamiast pianki montażowej użyli zaprawy cementowej :roll:

 

gdybys znal instrukcje zalaczona do tych drzwi to wiedzialbys ze takowe montuje sie wlasnie na zaprawe a nie piane, zreszta gdyby zrobili po twojemu pewnie ktos by ci doradzil dochodzic swoich praw w zwiazku z nieprawidlowym wykonaniem.

 

Ludzie czytajcie potem sie czepiajcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od grudnia drzwi zewn. porta typ gdańsk, przy zakupie kierowałem się raczej stosunkiem jakość/cena

na razie nie mam zastrzeżeń do jakości, tylko goście z belpolu "dali dupy" przy wstawianiu drzwi, zlicowali je z krawędzią ściany (a mam jednowarstwówkę), dodatkowo zamiast pianki montażowej użyli zaprawy cementowej :roll:

 

gdybys znal instrukcje zalaczona do tych drzwi to wiedzialbys ze takowe montuje sie wlasnie na zaprawe a nie piane, zreszta gdyby zrobili po twojemu pewnie ktos by ci doradzil dochodzic swoich praw w zwiazku z nieprawidlowym wykonaniem.

 

Ludzie czytajcie potem sie czepiajcie !!!

 

nie zmienia to faktu, że drzwi są osadzone niezgodnie ze sztuką dla ściany jednowarstwowej pomimo moich uwag, że ściana nie będzie już ocieplana, szkoda że w instrukcji nie było jak postępować w takim przypadku, teraz czeka mnie odkuwanie futryny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMINKI - zajżyjcie do Chwaszczyna, do sklepu z kominkami koło ronda.

Ja korzystałem z ich usług i polecam.

Koło, faktycznie mój mąż ich wcześniej odwiedził i zrobili na nim dobre wrażenie. Mam pytanko czy robili Ci obudowę, czy kupowałeś u nich sam wkład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joola, a Ty z której części Osowy (pomijając że z piękniejszej oczywiście ) i na jakim etapie budowa?

Pozdrawiam

Budujemy na Kukawce a więc na samym końcu Osowej (na wysokosci drugiego jeziora-pod lasem), za to widoki mamy piękne :D Jesteśmy na etapie wykończeniówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że p. Toporek zrobił mi posadzki :lol: I naprawdę był bardzo miły i komunikatywny, no i wyrobili się w jeden dzień :p Póki co wyglada na to, że i do wykonania nie będę miała zastrzeżeń. Aha, i cenowo zostałam potraktowana bardzo "przyjaźnie". Uff... Teraz tynki i mąż już może wracać :wink:

 

No popatrz. Nie Wigilia a można pogadać jak z człowiekiem 8) .

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, Markus-dzięki za namiary.

Gosia@- Zródlana 5 na Jasieniu. Nie wiem czy facetowi się zmieniło :wink: , ale podał mi cenę...8 tys. :o więc albo facet ma takie ceny, albo ma tyle roboty, że podał cenę zaporową, bo klientowi się nie odmawia-on sam rezygnuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...