Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

arco no cóż my budujemy podobny i uzgodniłem że robocizna za stan surowy otwarty razem z więżbą to 15 000 materiały kupuję sam jak na razie mamy zrobione ocieplone fundamenty zasypane i utwardzone piachem od jutra zaczynają chudziaka.Nasz projekt to Klementynka z archipelagu

budowa idzie spokojnie ale planowo więc na razie nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REDZIE LUB OKOLICACH

W Rekowie są działki w miare normalnych cenach ale pamietaj ,że Rekowo Dolne należy do Redy a Górne do Pucka. Druga sprawa uważaj na zakup koło ulicy Obwodowej - tam są wstrzymane wszelkie inwestycje w związku z (prawdopodobną) budową obwodnicy na Władysławowo (wczoraj sie o tym dowiedziałem).

Miasto Reda ma działki ale droższe niz na wolnym rynku i w kijowej okolicy (od przejazdu puckiego w lewo). Z kolei bardzo ładne są za przejazdem w prawo na Rekowo Dolne ,ale droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - rownież po dłuzsyzm czasie.

Na forum ruch - myślałem, że wszyscy na budowach a tu proszę.

Ja pomau dłubię na zewnątrz. Tarasy, grile, wiaty - takie głupoty.

 

Mam pytanko.

Znajomek się buduje i przyszedł etap dachu. Poszukuje informacji na temat firmy Ambit i niejakiego właściciela Jana Zielonkowski. Chce się na nich zdecydować /materiał + robocizna/, ale szuka potwierdzenia czy firma ok. Może miał ktoś z Was z nimi do czynienia. Będę wdzieczny za każde info.

 

Pozdrawiam

 

Ja od nich brałem dachówkę i orrynnowanie. Polecam. Materiał dostarczay na czas, solidnie. Można zwracać nadmiar materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REDZIE LUB OKOLICACH

Witaj Hos,

Buduje w Rekowie (Gornym). Jest tam kilkadziesiat dzialek do sprzedania.

Pozdrowienia

Powiedz jak tam z wodą.

 

Witaj Maly,

Ja mam przylacze wody na dzialce. Sprzedajacy wzdluz jednej z drog przy czesci dzialek poprowadzil gruba rure z woda. Zatem pozostaje kwestia przylaczenia dzialki do rury. Przy czesci dzialek nie ma rury z woda. Do konca roku Energa ma postawic trafo na tym terenie i doprowadzic przylacza do wszystkich(?) dzialek. Do polowy 2008 roku cala gmina Puck bedzie skanalizowana. O gazie ani widu ani slychu choc plany gazyfikacji sa gotowe i nawet bylo wydane pozwolenie na budowe. Ale brak jest rury wysokiego cisnienia z ktorej mozna pobierac gaz. Byc moze z gazem cos sie zacznie sie po 2008 roku (info z firmy Petrico zajmujacej sie obsluga gazu w gminie).

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - rownież po dłuzsyzm czasie.

Na forum ruch - myślałem, że wszyscy na budowach a tu proszę.

Ja pomau dłubię na zewnątrz. Tarasy, grile, wiaty - takie głupoty.

 

Mam pytanko.

Znajomek się buduje i przyszedł etap dachu. Poszukuje informacji na temat firmy Ambit i niejakiego właściciela Jana Zielonkowski. Chce się na nich zdecydować /materiał + robocizna/, ale szuka potwierdzenia czy firma ok. Może miał ktoś z Was z nimi do czynienia. Będę wdzieczny za każde info.

 

Pozdrawiam

 

Ja od nich brałem dachówkę i orrynnowanie. Polecam. Materiał dostarczay na czas, solidnie. Można zwracać nadmiar materiału.

Teraz dopiero się skapowałem, że to mój sąsiad :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam projektanta ogrodów, pamiętam że ktoś się kiedyś tym interesował, nie wiem czy to przypadkiem nie był Markus. Jeśli znacie kogos takiego to dajcie znać.

Pozdrawiam

 

Ja też mam projektanta ogrodów: robi projekt papierowy i Garden Composerze. Mi i mojemu sąsiadowi juz zaprojektował ogród. Jestem zadowolony, równiez co do ceny.

Przemysław Borkowski: +48 888 330 148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...