Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Uwaga wszyscy forumowicze, którzy zamierzają wystąpić o warunki zabudowy w gminie Żukowo - właśnie miałem odebrać je - lecz jak się okazało w końcu zeszłego roku wygasł plan zagospodarowania dla róznych miejscowości - pani w gminie powiedziała mi , że mogę czekać nawet do 3 m-cy! na warunki zabudowy gdyż teraz są one rozpatrywane w trybie indywidualnym aż do czsu gdy urbanista nie wykona nowego planu. ZGROZA - cały misterny plan chyba pójdzie w pi.....!!!!!!

No chyba , że znacie jakieś ominięcie i mi coś podpowiecie.

Nie chciałbym ryzykować kupna już teraz projektu i dawać go do adaptacji, a póżniej stracić kasę>

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MILA - jesli chodzi o drzwi to i tak chyba sie nic nie zmienilo - ceny na zewnetrzne maja kosmiczne - nasze po rabatach wyszly w granicach 7kPLN :sad: Koszmar, ale wzor jaki chcemy i sa nieco wieksze niz standard 135x225. Solidnie zrobione, na czas budowy podmieniane, no i solidne okucia i zamki.

DOCENT/TOMGOR - mamy to samo - dotyczy okolic Banina (ale ponoc nie tylko). Nie mozemy dostac warunkow zabudowy na szambo - w projekcie byla kanaliza... Tyle ze u nas przewidywali, ze moze potrwac nawet dluzej niz te 3 miechy. Ogolnie nad kazda sprawa wisi wtedy jeszcze chiba wojewoda Pomorski (nad warunkami na szambo :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chłopaki, te drzwi to mój "koszmar" - ale aby uwolnić się od pokusy należy jej ulec.

 

jeśli chodzi o plan zagospodarowania - zawsze było tak , że do momentu zaklepania nowego planu OBOWIĄZYWAŁ STARY PLAN - ale urzędnicy zawsze się boją - być może urząd ma wewnętrzne zarządzenia dot. wstrzymania wydawania decyzji .

sprawdźcie w wydziałach rozwoju czy obszar, który Was dotyczy będzie objęty zmianami.

wszystko reguluje ustawa o zagospodarowaniu przestrzennym, niestety mam strare wydanie z 1996 r. to nie będę przytaczac treści Was dotyczących, bo może coś się zmieniło.

w wydaniach na ogół jest ta ustawa zamieszczana razem z prawem budowlanym.

albo zapytajcie marka200. jest na bieżąco

miłej lektury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzidek Osowa to bardzo ladna dzielnica ( oczywiscie to znaczy ze ja sam tam buduje ) co do cen to w dwa lata temu jak ja nabywalem to byly od 10 USD za nieuzbrojona do 20 USD za czesciowo uzbrojone ( bez gazu ) choc teraz nawet podlaczaja gaz co tych 2 m to rzeczywiscie troszke blisko ale jak powiedziales wybor nalezy do ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek jesli 18 USD to rzeczywiscie cena raczej przystepna tym bardziej ze masz kanalize, oczywiscie ten maly feler ztym bardzo bliskim tobie sasiadem. Jezeli od polnocnej strony to jeszcze ujdzie. Ja mam dzialeczke z widokiem na jeziorko,z tej polnej drogi idacej przy jeziorku odbijam w prawo na wysokosci "kapieliska'i juz jestem u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodi: alez ja nie watpie w jego mozliwosci, wrecz przeciwnie. Chodzilo mi po prostu o to ze ma prosta, surowa forme wykonczenia. Grzac to mysle ze bedzie niezle. Wszystko zalezy od tego do czego ma sluzyc kominek -

ma grzac czy ladnie wygladac.

Patrzac na "francuzy" rzuca sie w oczy wyglad wkladu - ladniejszy od Hajduka. Kwestia wydajnosci to juz inna sprawa.

Pozdrawiam

Adamski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamski - uściślijmy. Widziałem Spartherma i mi się podoba - bez gadania. Nie lubię tych wzorów, odlewów i innych bajerów. Preferuję proste formy.

Nie widziałem Hajduka /tylko na foto/ i czy znacznie różni się od Spartherma - wykonaniem, obróbką. Jesli nie to niech sprawa gustu pozostanie otwarta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca, co do wełny do kupuj to co ma najlepszą cenę. Między Rockwoolem, Isoverem czy Paroc'iem nie ma większej różnicy. Wpadnij do Castoramy, spisz ceny - podobno mają najniższe, wyszukaj swój produkt i przejedź się do kliku hurtowni z kartką w ręku. To tyle co mogę powiedzieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...