Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Nooo, jest jeszcze BADI, JATOBA i kilka innych

sie śmiej :wink: naprawdę strasznie mi się to drewno podoba ale cena :roll:

Pewnie s ie nadaje, i tak jest bardziej trwałe od sosny a jaki był koszt Twojego płotu?
Gosia, na razie mam tylko ogrodzenie z siatki (część klinkierowa dopiero się robi), cena za słupki Bekaerta (ok.50szt.) 2100+ 3900 za 130mb siatki. Ceny robocizny, cementu, piasku itp. nie podam bo mam to "wymieszane" z innymi cenami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nooo, jest jeszcze BADI, JATOBA i kilka innych

sie śmiej :wink: naprawdę strasznie mi się to drewno podoba ale cena :roll:

Pewnie s ie nadaje, i tak jest bardziej trwałe od sosny a jaki był koszt Twojego płotu?
Gosia, na razie mam tylko ogrodzenie z siatki (część klinkierowa dopiero się robi), cena za słupki Bekaerta (ok.50szt.) 2100+ 3900 za 130mb siatki. Ceny robocizny, cementu, piasku itp. nie podam bo mam to "wymieszane" z innymi cenami .
Joola, nie smiej sie :oops: ale jakiej welkosci Ty masz działke, jakos nie wychodzi mi przeliczanie tych metrów :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ moja działka ma 950m2, tyle że jest w romb a wjazd jest nawęższy, bo ma ok. 13 mb. stąd niewiele będę potrzebowała tego drewna na płot 8)
A, to masz fajnie, ja mam 2600 do ogrodzenia :cry:

:o :o No też masz fajnie, bo masz dużą działeczkę :D :D Gosia@ sama siatka nie jest chyba aż tak droga, to te słupki "robią" cenę ogrodzenia. Z tego co pamiętam zwykła powlekana siatka i słupki są dużo tańsze niż Brekaerta. Poza tym przy takiej ilości możesz się nieźle targować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ moja działka ma 950m2, tyle że jest w romb a wjazd jest nawęższy, bo ma ok. 13 mb. stąd niewiele będę potrzebowała tego drewna na płot 8)
A, to masz fajnie, ja mam 2600 do ogrodzenia :cry:

:o :o No też masz fajnie, bo masz dużą działeczkę :D :D Gosia@ sama siatka nie jest chyba aż tak droga, to te słupki "robią" cenę ogrodzenia. Z tego co pamiętam zwykła powlekana siatka i słupki są dużo tańsze niż Brekaerta. Poza tym przy takiej ilości możesz się nieźle targować :wink:

Tiaaa, tylko ja odnosnie targowania, to jestem cienka jak barszcz :cry: całe szczescie ze moge sie dopytac na forum, bo tak bym pewnie wszedzie pzrepłacała :wink: Jak mi mówia "pani kochana, to naprawde dobra cena, to łykam jak młoda rybka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, targowania "naumiesz" się już niedługo 8) jak to mówią "terning czyni mistrza" :wink:

Dobry Wieczór

W tym roku zaczynam budowę,więc dołączę do Was.

I na pewno będę miał dużo pytań.

Witaj Wojtekkkk :D

Z tego co pamiętam, to Gierga i Wakmen budują z silki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś budował z silikatów?

Mam taki zamiar

 

... Anoo, znam takich... Teraz mieszkam w tych silikatach :D

 

 

Markus - czekamy z cherbatką. Z tego Bojana to rzut beretem przez dwie góry, góra trzy...

 

Pagin - poprawię się, jak mi zejdą odciski z palców ...

 

 

A tak suma sumarum, to mogłaby się skrzyknąć cała grupa na sobotę, choćby i najbliższą, i wpaść do nas na Grilla. W tym roku nie wyjeżdżamy na Majorkę... 8)

Zapraszamy, może być wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą od komputrów :cry: , czy ktoś może mi podpowiedzieć jak umieścić zdjęcie, które mam na twardym dysku aby zawsze pokazywało się wraz z moimi wiadomościami i jak stworzyć link do własnego albumu ze zdjęciami z budowy.
Musisz umiescic zdjecie na jakims ogólnodostepnym serwerze, np na onecie w albumach, potem klikasz na własciwosci i te własciwosci wklejasz w swój profil, to tak na szybko

Gosiu

Dzięki serdeczne za wyjaśnienia, może mi się uda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór

W tym roku zaczynam budowę,więc dołączę do Was.

I na pewno będę miał dużo pytań.

Ooooo. widzę ,że w koncu i ktoś z Goscicina sie pojawił. :) (nie ma to jak net).

Witamy,witamy.

Myślę ,że będziesz miał niedaleko do opłacania rachunków (może przy jakimś browarku...) w agencji PKO...No ,a przy okazji oczywiście można porozmawiać o budowie.

A w którym miejscu budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś budował z silikatów?

Mam taki zamiar

 

... Anoo, znam takich... Teraz mieszkam w tych silikatach :D

 

 

Markus - czekamy z cherbatką. Z tego Bojana to rzut beretem przez dwie góry, góra trzy...

 

Pagin - poprawię się, jak mi zejdą odciski z palców ...

 

 

A tak suma sumarum, to mogłaby się skrzyknąć cała grupa na sobotę, choćby i najbliższą, i wpaść do nas na Grilla. W tym roku nie wyjeżdżamy na Majorkę... 8)

Zapraszamy, może być wesoło.

Ja byłam chet na, nawet do sibei zapraszałam, ale nikt nie chciał :( jak cos bedzie działali dajcie znac, bo ja polewam, tak ze codziennie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakmen

Czy m[list=]g

  • by

Tak się nabija liczbę postów :wink:

Wakmen

Czy mógłbyś umieścić mnie na mapie trójmiejskich budowniczych?

Znajduję się pomiędzy napisem "Nw. Świat" a "Gdańsk Osowa".

Ta mapka to super pomysł!

Pozdrawiam!

A, dokładnie w którym miejscu?szukałam tam dzialek swego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...