Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jaca my ocieplaliśmy poddasze wełną szklaną 20cm. Udało nam się ją kupić na Osowej w BUDOWNICTWIE-W, tylko tam ją mieli, w pozostałych hurtowniach była mineralna. Podobno szklana lepiej izoluje i nie włażą w nią robale i inne gady brrrr.

Kiedy planujecie objazdówkę po budowach, wkrótce ma się ocieplić i wszyscy będziemy zajęci na budowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Buduję swoj dom w okolicach Pucka, a zawodowo jestem związany z Gdynią.

Jestem na etapie stanu surowego otwartego (bez dachówki, tylko z pełnym odeskowaniem).

KODI_G: ostatnio byłem w Castoramie i rozmiary wełny są nastepujące:

 

ROCKWOOL:

1000x4500x200; 4,5m2 --- 74,50zł

1000x4500x100; 9m2 ----- 61,00zł

1000x6000x150; 6m2 ----- 61,00zł

 

Płyty Superrock

1000x600x80; 4,8m2 ----45,10zł

1000x600x100;3,6m2 ----37,00zł

1000x600x150; 2,4m2 ---37,50zł

1000x600x50; 7,2m2 ----38,10zł

 

Płyty ISover

1000x600x100; 3m2 ----29,00zł

1000x600x50; 6m2 -----27,88zł

 

Myślę, że aby uniknąć powstania mostków cieplnych trzeba będzie wykorzystać jedną grubszą wełnę i jedną cieńszą.

Mam też ceny, grubość oraz powierzchnię wełny Isover oraz z

Rockwoola Toprock, jak ktoś by chciał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Mayer jest ok. Można się wiele dowiedzieć przez telefon. Wszystkie moje sprawy papierkowe prowadział ona i powiem szczerze że jest ok.

Co do planów to się porobiło - było to jednak to przewidzenia. Co roku przedłuża sie ważność planów, ale jak długo to może trwać. Kto się nie zdecydował, niech szybko występuje o warunki zabudoway i pozwolenie na budowę, gdyż będą jeszcze większe problemy w 2004 roku. Co do pozwolenia to jest ważne 2 lata, więc czasu jest, aby się przygotować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo masz czas w sobotę, chętnie Was odwiedzimy. Pasuje Ci. Czekam na odzew.

 

Zachar - pogoda przepiękna - może jakieś spotkanie w sobotę.

 

A inni forumowicze. Może w tę sobotę zrobimy objazdówkę. Ja na 100% pojeżdżę po okolicy - może chce ktos się przyłączyć. Pogoda jest piękna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm, chetnie bym sie z Wami pokulal, ale niestety nie tym razem :sad:

Nic to jednak - jeszcze uda nam sie spotkac...

 

Pani Mayer faktycznie jest bardzo mila i uczynna. Niestety nie da sie nic zalatwic na boku, ani nie daj boze przyspieszyc :sad:

 

Pogoda jest cudna - wlasnie dekarze klada nam dachowke. Jakie to cudne wrazenie znowu jezdzic na budowe i widziec jak spelniaja sie marzenia! Szkoda tylko ze jeszcze jest mroz - nie mozna walic pierwszych wylewek :sad:

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze owocnej walki na froncie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK -powinno się udać, o ile nie będę przygotowywał montażu bramy garażowej. Jeżeli pogoda będzie jak wczoraj na 90% jadę -odezwę się i potwierdzę w piątek.

Tak przy okazji w sobotę okazało się że na budowę wprowadził się bezdomny -no musiałem go wyprowadzić.

Poza tym załatwiam kredyt i kupiłem bramę garażową -w okolicach Rumi najtaniej (Kartuzy też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagin - mieszkamy na Karwinach w Gdyni. Mamy zamiar odwiedzić Ewę i Sebastiana, pojechac na własną budowę i np. obejrzeć budowę Jacy a jak dobrze pójdzie to pojechać do Docenta. Ma na razie samą działeczkę, ale i ją można zlukać.

Czekam na odzew ze strony Sebastiana i Docenta.

Jaca będziesz w sobotę u siebie?

Myślę, że w godzinach poprannych - mam na myśli 11.00. Dobra pora.

Czekam na opinie i propozycje.

Zachar nie ściemniaj, tylko przyjeżdżaj.

W jakim banku załatwiasz kredyt.

My na 90% mamy kupca na nasze mieszkanie. Prawię 80 tys. wpadnie i będzie musiało to starczyć na wykończenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będę mogła być z wami na objazdówce, choć bardzo bym chciała. Wirusy jednak okazały się silniejsze od ludzi i całą rodzinę położyło. Ja również nie jestem wyjątkiem. Życzę miłego oglądania i mam nadzieję że jeszcze uda mi się z wami spotkać. Ja w każdym razie zapraszam wszystkich was na budowę jak tylko rodzinka ozdrowieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...