Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Gosia@, mam okna Urzędowskiego i jestem z nich baaaardzo zadowolona, z montażu też. Jedynie z czym miałam problem, to z terminem ale to była bardziej wina dealera z ul. Beniowskiego-zresztą już się przenieśli gdzieś do Wrzeszcza niż fabryki (trzymali moją zaliczkę na okna przez miesiąc!). Urzędowski wogóle ma długie terminy, także lepiej okna czy drzwi zamawiać jakieś 10-12 tygodni wcześniej . Jakby co, to zapraszam do siebie na "inspekcję" okienek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosia@, mam okna Urzędowskiego i jestem z nich baaaardzo zadowolona, z montażu też. Jedynie z czym miałam problem, to z terminem ale to była bardziej wina dealera z ul. Beniowskiego-zresztą już się przenieśli gdzieś do Wrzeszcza niż fabryki (trzymali moją zaliczkę na okna przez miesiąc!). Urzędowski wogóle ma długie terminy, także lepiej okna czy drzwi zamawiać jakieś 10-12 tygodni wcześniej . Jakby co, to zapraszam do siebie na "inspekcję" okienek :wink:
Joola, bardzo chetnie bym "oblookała", bo Urzedowskiego ZBYCH tez polecał, a co do terminu, to dlatego wasnie szukam z tak duzym wyprzedzeniem :wink: a, powiedz kiedy bym mogła wpasc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, mam okna Urzędowskiego i jestem z nich baaaardzo zadowolona, z montażu też. Jedynie z czym miałam problem, to z terminem ale to była bardziej wina dealera z ul. Beniowskiego-zresztą już się przenieśli gdzieś do Wrzeszcza niż fabryki (trzymali moją zaliczkę na okna przez miesiąc!). Urzędowski wogóle ma długie terminy, także lepiej okna czy drzwi zamawiać jakieś 10-12 tygodni wcześniej . Jakby co, to zapraszam do siebie na "inspekcję" okienek :wink:

 

 

Ja też bym wpadł w odwiedziny :D Podaj jakieś namiary do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalam pierwsza wycene okien, na........55000 :o :o :o fakt, z szybami antywłamaniowymi i okuciami, ale mimo wszystko cena mnie zszokowała, czyto ja zylam w naiwnosci do tej pory, czy tez cena z kosmosu?Napiszcie ile cirk akosztowąły Was okna?

Jak planujesz alarm, to po co inwestować w takie szyby?

A moto by się ustrzec przed takimi burakami, którzy wrzucą kamień przez okno, wskoczą i ukradną co będzie pod ręką.

Ja też będę miał podobny zestaw (alarm, P4, K2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@ - spec od alarmów p. Wicki (robi też elektrykę, tv, sieć komputerową) - pracował u kilku osób z naszego forum np. Adamski, Jaca_V40, Barti, Rafalg ;)

 

Namiary: 0608374966

 

 

 

A co do okien to mam takie same podejście (i już wykonanie) jak Wakmen - szyba P4 - bezpieczeństwo przed drobnymi złodziejaszkami i wandalami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalam pierwsza wycene okien, na........55000 :o :o :o fakt, z szybami antywłamaniowymi i okuciami, ale mimo wszystko cena mnie zszokowała, czyto ja zylam w naiwnosci do tej pory, czy tez cena z kosmosu?Napiszcie ile cirk akosztowąły Was okna?

Jak planujesz alarm, to po co inwestować w takie szyby?

A moto by się ustrzec przed takimi burakami, którzy wrzucą kamień przez okno, wskoczą i ukradną co będzie pod ręką.

Ja też będę miał podobny zestaw (alarm, P4, K2).

O, o dokładnie, tak.Ostatnio ZBYCH opisywał, ze złodzieje nie poradzili sobie z oknami i tylko dlatego nie wlezli do srodka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy ktoś budował z silikatów?

Mam taki zamiar

 

budowałam z silikatów i służę pomocą :)

Gierga gdzie kupowałaś silke i jakiego producenta,co wybrałaś klej czy na zaprawę???

Na Allegro można kupić bambus który rośnie w naszym klimacie. Z niego możesz mieć np.fajne podpórki do kwiatów,drzewek itp.Super wygląda jak rośnie ,oraz oszroniony w zimę.Warto się zastanowić,oczywiście o ile podobają się egzotyczne roślinki.

Pozdrawiam Wojtek.

 

Przepraszam, że tak późno odpisuję...gdzies mi umknęło Twoje pytanie :x

 

Silikaty (nie silke!!) kupowałam w Koleczkowie w hurtowni AiZ, dostałam wtedy baaardzo dobry rabat i jeszcze zdążyłam przed 22%VATEM. Co to było za szaleństwo pamiętam do dziś. Silikaty mam z Ostrołęki. A murowałam na klej (chyba się nazwyał ALPOL) i jestem zadowolona :) Dobry materiał polecam :)

 

A co do bambusa - to dziękuję za informacje :) Bardzo mi się podobają egzotyczne roślinki i na pewno Pan Bambus zagości w moim ogrodzie :)

 

Witam - ja podobnie. Silikaty Ostrołęka. Wszystko załatwiał ki facet który nazywa się Strzępek Waldemar (tel. 502 467361) i załatwia cełę prosto od producenta. ja kupowałem jeszcze przed wejściem Polski do UE, ale ceny miałe zdecydowanie lepsze na tamte czasy niż Silka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalam pierwsza wycene okien, na........55000 :o :o :o fakt, z szybami antywłamaniowymi i okuciami, ale mimo wszystko cena mnie zszokowała, czyto ja zylam w naiwnosci do tej pory, czy tez cena z kosmosu?Napiszcie ile cirk akosztowąły Was okna?

Witaj Gosia@ - JA długo szukałem, zdecydoiwałem się na 21 okien plastikowych, i tak

w piwnicy i na parterze:

jednostronnie mahoniowe, szyby P4, okucia antywłamaniowe, nawiewniki

Na poddaszu: szyby P2, okucia bezpieczne

Wszędzie klamki z kluczykiem i blaszkami antyrozwierceniowymi. Razem 21 000 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@ - spec od alarmów p. Wicki (robi też elektrykę, tv, sieć komputerową) - pracował u kilku osób z naszego forum np. Adamski, Jaca_V40, Barti, Rafalg ;)

 

Namiary: 0608374966

 

 

 

A co do okien to mam takie same podejście (i już wykonanie) jak Wakmen - szyba P4 - bezpieczeństwo przed drobnymi złodziejaszkami i wandalami :(

 

IVO - u mnie p. Wicki niestety nie pracował, choć tak się starałem. Dzwoniłem, prosiłem, umawiał sie i się nie wywiązywał. Nie polecam.

Skorzystałem z usług p. Wiesława Lidzbarskiego (kom. 600 273 884 -dot elektryki, alarmu, sieci komputerowej, sterowania oświetleniem w ogrodzie i inne ). Robił chyba też u Markusa_Gdynia. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosia@ - JA długo szukałem, zdecydoiwałem się na 21 okien plastikowych, i tak

w piwnicy i na parterze:

jednostronnie mahoniowe, szyby P4, okucia antywłamaniowe, nawiewniki

Na poddaszu: szyby P2, okucia bezpieczne

Wszędzie klamki z kluczykiem i blaszkami antyrozwierceniowymi. Razem 21 000 PLN.

Witam,

Rafal - gdzie kupiles swoje okna, jaki to profil?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących :-) Ja jestem jeszcze na etapie odrabiania zadań teoretycznych i strasznie Wam zazdroszczę że macie już przynajmniej kawałek budowania za sobą :-)

Na razie "wegetujemy" w Gdańsku, a nasze "gniazdo" ma powstać w Bielkówku k/ Kolbud. Przymierzamy się do "Miłki" z Archipelagu.

Gosiu, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących :-) Ja jestem jeszcze na etapie odrabiania zadań teoretycznych i strasznie Wam zazdroszczę że macie już przynajmniej kawałek budowania za sobą :-)

Na razie "wegetujemy" w Gdańsku, a nasze "gniazdo" ma powstać w Bielkówku k/ Kolbud. Przymierzamy się do "Miłki" z Archipelagu.

Gosiu, pozdrawiam ;)

No, witam, witam :p fajnie, ze jestes :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, Markus :D oczywiście zapraszam serdecznie do siebie. W zasadzie jestem na budowie codziennie ale w różnych godzinach, dlatego najlepiej gdybyśmy zdzwonili się jakoś. Gosia wysyłam Ci na priv mój nr. telefonu, Markus Ty chyba mój masz a jeśli nie to daj znać. Jutro wchodzą ociepleniowcy kończyć podbitkę i tynk więc będzie trochę zamieszania-najlepiej gdybyśmy zdzwonili się wtorek, środa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A gdzie fotki MOmento prosza sie wyluzowac ,beda tez tylko fajnie by bylo jak by dzien 28h mial ale tylko przez 4 mies.

Kierowniczka(NIK) odwiedzli nas w sobot. i orzekli OK lejemy beton i whisky ,oh i eh prawo polskie -wie pan co zamiast w zawiadomieniu basen niech pan pisze oczkoowodne :roll: ale na temat prawa polskiego to by forum nie starczylo .Nie bede sie rozpisywal bo pomysla dziwak albo CO? i nie zaprosza naCHERBATKE I inspekcjioodwiedzinyjaktymaszsuperzrobionea powiem bez zenady kiedys dawno temu jak jeszcze spodenki na szelkach nosilem (OK 15 LAT temu ) TO do Osowy i Chwaszczyna jezdzilismy na rowerach z Oliwy sie kapac ;eh Ludze sie stazeja :( no dobra to bylo tylko tak zeby wasz dialog przerwac i moje 5min zapelnic.

Woda na Käschäben jest jak w wannie ,trzymam za was kciuki i kielbase nad ogniskiem no i teraz nie wiem piwo czy whisky .

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...