Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

markus_gdynia - pamiętam z wcześniejszych postów że polecałeś jakiegoś dostawcę okien z Gdyni (chyba). Czy mógłbyś przypomnieć kto to był?

 

Wprawdzie ja nie Markus, ale myśle że zostanie mi wybaczone :)

 

Zdaje się, że o to chodzi

OKNA SERWIS

Piotr Zieliński

Mściwoja 3 (tuż obok WBK)

tel: 621-70-59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, Markus :D oczywiście zapraszam serdecznie do siebie. W zasadzie jestem na budowie codziennie ale w różnych godzinach, dlatego najlepiej gdybyśmy zdzwonili się jakoś. Gosia wysyłam Ci na priv mój nr. telefonu, Markus Ty chyba mój masz a jeśli nie to daj znać. Jutro wchodzą ociepleniowcy kończyć podbitkę i tynk więc będzie trochę zamieszania-najlepiej gdybyśmy zdzwonili się wtorek, środa.
Dzisiaj jade, do Zukowa, troche powalczyc na budowe i jutro dam Ci znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosia@ - JA długo szukałem, zdecydoiwałem się na 21 okien plastikowych, i tak

w piwnicy i na parterze:

jednostronnie mahoniowe, szyby P4, okucia antywłamaniowe, nawiewniki

Na poddaszu: szyby P2, okucia bezpieczne

Wszędzie klamki z kluczykiem i blaszkami antyrozwierceniowymi. Razem 21 000 PLN.

Witam,

Rafal - gdzie kupiles swoje okna, jaki to profil?

Pozdrowienia

 

Witam -

Profil - VEKA PERFEKTLINE

Kupowałem w Gdańskim Centrum Okiennym. Perfekcyjna obsługa - bez zarzutu. Podaje namiary jakby ktos był zainteresowany: Krzysztof Iwański, tel: 508 016 504

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że KOLIA mnie wyprzedził :D
Markus, nie bardzo rozumiem, czy u nich kupowałeś okna?czy oni Ci tylko montowali?

 

 

Od Zielińskiego kupowałem okna do byłego mieszkania. Potem robiłem przymiarki żeby kupić od niego okna do domu, ale to było w amoku ucieczki przed wyższym VAT-em, on nie był w stanie zrealizować mojego zamówienia bo miał już full, a ja dodatkowo połasiłem się na 500 zł tańszej oferty z WINDOWS 2000 (tfu, na psa urok). Cenię tego faceta za rzeczowość i nie owijanie w bawełnę (oczywiście jest to moja subiektywna ocena). Natomiast moje perypetie z firmą WINDOWS 2000 z Rumii opisywałem w ubiegłym roku i nie chcę wracać do tematu bo mi się od razu ciśnienie podnosi.

Ta historia to była moja bolesna lekcja, że taniej nie znaczy lepiej - co polecam ku przestrodze początkujących inwestorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo! w końcu dostałem info ,że w środe mam podpisac umowę kredytową...juz czuję ten dreszczyk budowania.

Markus schody ładne - ale osobiście trochę bałbym się tego typu terakoty na wejście.U nas w firmie pojechałem już sobie na takich samych.Szczęściem grubokościsty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... ja już się wybudowałem , a teraz muszę dokończyć "dzieło". Czyli ogrodzić działkę do końca,zmodernizowac ogrzewanie ("szewc w podartych butach chodzi" hehe) i zrobić jeszcze wiele,wiele innych rzeczy ,które prędzej czy później będą robić szczęśliwi posiadacze domków jednorodzinnych(zwłaszcza będący małżonkami płci przeciwnej z milionem pomysłów na sekundę). I tu dochodząc do Twojego brata ,właśnie od niego wróciłem ,gdzie z połowicą zastanawialimy się (czyt. zastanawiała sie ) nad stolikiem do "salonu".

Co do drugiej części pytania to ...tak,tak pamietam panie jak za Niemcaśmy chodzili do ks.Zygmusia i latali z taczkami budując nowy,wielki "kuesceł". To było wtedy kiedyśmy jeszcze szkopów pod Westerplatte gonili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to moja pierwsza wizyta tutaj jako zarejestrowanego forumowicza, to chciałbym bardzo serdecznie wszystkich pozdrowić

 

Coraz bardziej zastanawiam się nad budową własnego domku.

Raczej byłby to dom drewniany (szkieletowy, może z bali???) ok 120 m2. Działka do 1000 m2. Choć to wszystko jeszcze nie jest przesadzone.

 

Jako, że macie już doświadczenie, bardzo was proszę o wskazanie ewentualnych miejsc gdzie można zamieszkać.

Wymagania:

- blisko Gdańska (bo pracujemy w Gdańsku)

- z dobrym dojazdem do centrum Gdańska

- koniecznie w okolicy musi być las i mile widziane jakieś jeziorko (tym samym odpadają rejony od Gdańska w prawo - tzn. w kierunku Elbląga)

- w pobliżu szkoła podstawowa i ew. gimnazjum

- ceny oczywiście jak najniższe mile widzane

- dodam, że bardzo mi się podoba Otomino (niestey cena nie ta) oraz Borkowo i Borowo (choć wolałbym zdecydowanie coś bliżej)

 

Bardzo proszę o podanie ew. lokalizacji i ewentualnych cen....

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość, pomoc i pozdrawiam,

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...