Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Wojtekkkk - czemu nie przyznajesz sie do swojej profesji? Wiesz ile ludzi potrzebuje meble kuchenne? I to takie ładne?
Własnie Wojtekkkk dawaj namiar :p ja tez bede potzrebowała

Jesli ktos jest zainteresowany prosze o e-mail,wysle kilka zdjec itp

Oczywiscie jezeli napotkacie jakiekolwiek problemy ogólnie dotyczace mebli akcesori itp.postaram sie pomóc,w miare mozliwosci :wink:

 

Witam

 

Dzieki za Fotki ,dotarly :lol:Ladne mebelki czy jest mozliwosc nabycia samych drzwiczek ?

 

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosia - czy już interesowałaś się drewnem na więźbę dachową? Jeśli tak, to daj znać gdzie i za ile. Ja obdzwoniłam kilka i najtaniej co znalazłam to w Stężycy po 580 zł netto. Nie wiem czy można by to kupić bez faktury, ale pewnie tego to i tak nie ustalę przez telefon. Jakieś doświadczenia w tym temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldun

Witamy wśród nas. Życzę duzo wytrwałości w spełnianiu marzeń. Niestety niewiel mogę pomóc jeśli chodzi o działki w okolicach Gdańska, ale może Chwaszczyno, Kielno lub Bojano - tam buduje sie sporo forumowiczów.

 

Pytanie do pozostałych, powoli wreeeeeszcie przymierzam sie do przeprowadzki (jeszcze jakieś 3 tygodnie) i biorę się za budowę płotu.

Czy możecie polecić kogoś, kto szybko i niedrogo wykona ogrodzenie (chodzi głównie o podmurówkę).

 

Gdzie można wypożyczyć szalunki?, dzwoniłem do jednego gościa z Rumii ale ma termin za 2 miesiace, w Gdyni koło Raab-Karchera to nie chcą gadać z osobami prywatnymi, tylko dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia - czy już interesowałaś się drewnem na więźbę dachową? Jeśli tak, to daj znać gdzie i za ile. Ja obdzwoniłam kilka i najtaniej co znalazłam to w Stężycy po 580 zł netto. Nie wiem czy można by to kupić bez faktury, ale pewnie tego to i tak nie ustalę przez telefon. Jakieś doświadczenia w tym temacie?
ja, mam drewno z Szemudu, a dokładniej Czarnej Dabrówki,cna podobna, ale Ci nie polecam>Moj Inspektor, kazał jeszcze raz ciac moja konstrukcje, bo sie łódki porobiły :evil: lezało sobie pod gołym niebem.Sama bym zrezygnowała, ale niestety juz zapłacone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- blisko Gdańska (bo pracujemy w Gdańsku)

- z dobrym dojazdem do centrum Gdańska

- koniecznie w okolicy musi być las i mile widziane jakieś jeziorko (tym samym odpadają rejony od Gdańska w prawo - tzn. w kierunku Elbląga)

- w pobliżu szkoła podstawowa i ew. gimnazjum

- ceny oczywiście jak najniższe mile widzane

- dodam, że bardzo mi się podoba Otomino (niestey cena nie ta) oraz Borkowo i Borowo (choć wolałbym zdecydowanie coś bliżej)

 

Bardzo proszę o podanie ew. lokalizacji i ewentualnych cen....

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość, pomoc i pozdrawiam,

Waldek

Popatrz na Jaskowa, Ona chyba ma w Bielkówku, jest las, park krajobrazowy, Ania i Piotr tez maja podobno ładne miejsce, wogóle gmina Kolbudy jest prezna i ładna, wejdz maja strone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, Markus-zajrzyjcie na priv.

 

Zajrzałem :D

 

KOLIA - chodniki i podjazd robię z kostki brukowej DLH Jesień. Ona na chwilę obecną wygląda tragicznie bo leżakowała cała zimę na działce i wylazło z niej wapno, ale po kilku dobrych deszczach, a zwłaszcza po najbliższej zimie powinna wyglądać jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... ja już się wybudowałem , a teraz muszę dokończyć "dzieło".

 

No właśnie - przypomnij gdzie masz ten swój kawałek miejsca na ziemi. Luzino czy Gościcino ? Byc może mamy wspólnych znajomych (poza jednymi :wink: )

Gościcino w bliskiej strefie "huku" nowych kurantów naszego księdza. To tak mam na zmianę albo kuranty ,albo dzwonna melodyjka.Od rana do wieczora lecą hiciory np "Barka". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... ja już się wybudowałem , a teraz muszę dokończyć "dzieło".

 

No właśnie - przypomnij gdzie masz ten swój kawałek miejsca na ziemi. Luzino czy Gościcino ? Byc może mamy wspólnych znajomych (poza jednymi :wink: )

Gościcino w bliskiej strefie "huku" nowych kurantów naszego księdza. To tak mam na zmianę albo kuranty ,albo dzwonna melodyjka.Od rana do wieczora lecą hiciory np "Barka". :D

 

Kościół w Gościcinie macie nie mniej reprezentacyjny niż w Bojanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... ja już się wybudowałem , a teraz muszę dokończyć "dzieło".

 

No właśnie - przypomnij gdzie masz ten swój kawałek miejsca na ziemi. Luzino czy Gościcino ? Byc może mamy wspólnych znajomych (poza jednymi :wink: )

Gościcino w bliskiej strefie "huku" nowych kurantów naszego księdza. To tak mam na zmianę albo kuranty ,albo dzwonna melodyjka.Od rana do wieczora lecą hiciory np "Barka". :D

 

Kościół w Gościcinie macie nie mniej reprezentacyjny niż w Bojanie.

W końcu cała gmina na niego "pracuje". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greganna - te ceny więźby i desek które podawałeś, to było brutto czy netto?

 

Witam

 

ceny brutto bez dowozu ale jest mozliwosc w zaleznosci jak daleko od 70 ZL . Jeszcze raz deski 380 zl/m3 więźba 580 zl/m3 .

 

sp greganna

 

A mi gość podał te same ceny ale netto, może woli z facetami gadać, muszę męża napuścić

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodniki i podjazd robię z kostki brukowej DLH Jesień. Ona na chwilę obecną wygląda tragicznie bo leżakowała cała zimę na działce i wylazło z niej wapno, ale po kilku dobrych deszczach, a zwłaszcza po najbliższej zimie powinna wyglądać jak należy.

 

Na zdjęciu już wygląda bardzo ładnie :D

 

 

Waldun - polecam Juszkowo lub Straszyn, 10 km od Gdańska, lasy, rzeczka, blisko do obwodnicy a ceny koło 60 zł/m2

tu możesz sobie poczytać o tych miejscach http://www.pruszczgdanski.pl/index.php?option=content&task=view&id=143&Itemid=166&limit=1&limitstart=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greganna - te ceny więźby i desek które podawałeś, to było brutto czy netto?

 

Witam

 

ceny brutto bez dowozu ale jest mozliwosc w zaleznosci jak daleko od 70 ZL . Jeszcze raz deski 380 zl/m3 więźba 580 zl/m3 .

 

sp greganna

 

A mi gość podał te same ceny ale netto, może woli z facetami gadać, muszę męża napuścić

:wink:

 

Witam

 

Przde 5 dniami kupwalem 1m3 desek na szalunek i ceny byly tak jak pisalem .W Suleczynie o 100 Zl drozej za to impregno.cisnieniowo.

O przepraszam ja dzwonilem a zonka kupowala i placila (MIALA MINI 8) UBRANE) wszystkie chwyty dozwolone :D

 

sp greganna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przde 5 dniami kupwalem 1m3 desek na szalunek i ceny byly tak jak pisalem .W Suleczynie o 100 Zl drozej za to impregno.cisnieniowo.

O przepraszam ja dzwonilem a zonka kupowala i placila (MIALA MINI 8) UBRANE) wszystkie chwyty dozwolone :D

 

sp greganna

 

Spróbuję jeszcze raz, a potem zostanie mi tylko wizyta osobista, z mini nie powinno być problemu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...