Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakie macie bramy garażowe i drzwi wejściowe i dlaczego te? Proszę o podpowiedź i ewentualne adresy firm.

Pozdrawiam

 

Bramę garażową mam od "Wiśniewskiego" (pośrednik Amerpol) i po blisko roku użytkowania nie mogę nic złego powiedzieć. Cena była z tych dolnych, serwis na czas i na miejsce i nawet jak ostatnio urwałem uchwyt plastikowy to mi dali następny za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, ostatno jestem monotematyczna :( tak ze dalej Was drecze odnosnie okien, czy ktos kupowal Veluxy? i w jakiej cenie?A wracajac do M&S facet ma rzeczywiscie nizsze ceny w Zukowie, dziwi mnie to ogromnie, bo tak naprawde wyglada, ze wszystkie punkty ma jedna osoba, z Wejherowa i to ona ostecznie ustala cene :roll: tak,z e rabat mam taki sam, ale cene okien nizsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dodam, że bardzo mi się podoba Otomino (niestey cena nie ta) oraz Borkowo i Borowo (choć wolałbym zdecydowanie coś bliżej)

Bardzo proszę o podanie ew. lokalizacji i ewentualnych cen....

 

Witaj waldun, jesli podoba Ci się Otomino, to może zainteresowałbyś się leżącym bliziutko Otomina Kiełpinem. Ja kupiłam tam działkę w marcu tego roku i cena nie była zbyt wygórowana jak na tę lokalizację. Gospodarze, od których kupiliśmy mają jeszcze sporo działek do sprzedania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj waldun, jesli podoba Ci się Otomino, to może zainteresowałbyś się leżącym bliziutko Otomina Kiełpinem. Ja kupiłam tam działkę w marcu tego roku i cena nie była zbyt wygórowana jak na tę lokalizację. Gospodarze, od których kupiliśmy mają jeszcze sporo działek do sprzedania. :)

 

 

anSi

też zastanawiałem się nad Kiełpinem ale te działki które mi proponowano to koszt ok 100 tys zł.

A można wiedzieć ile kosztował metr Twojej działki?

 

Mam też możliwość kupna działki zaraz przed Otominem (przed wjazdem do lasu po lewej stronie stoi juz kilka domków) ale właśnie się zastanawiam, bo tylko jest prąđ, studnię trzeba kopać, szambo lub oczyszczalnie też bo kanalizacja dopiero będzie za parę lat...

Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie bramy garażowe i drzwi wejściowe i dlaczego te? Proszę o podpowiedź i ewentualne adresy firm.

Pozdrawiam

 

Brama Wiśniowskiego kupione w Amerpolu. Póki co nic nie można im zarzucić, cena też była nie najgorsza. A dlaetego Wiśniowski iż jako jedna z nielicznych firm oferuje bramę w kolorze okleiny złoty dąb. Nie chciałem mieć bramy białej ani brązowej.

Drzwi Dierre kupione w StalRemie w Wrzeszczu (bo dali najlepsze ceny), solidne i dobrze wykonane drzwi, fajny bajer to automatyczny łańcuch, czyli jak chcemy tylko trochę uchylić drzwi to jednym ruchem zasuwki uruchamia się blokada, która nie pozwala otworzyć drzwi na więcej niz kilka cm. Minusem tych drzwi jest to że nie ma wersji z okienkiem.

 

Ponawiam pytanie, kto robił Wam ogrodzenie i za ile. Czy można gdzieś wypożyczyć szalunki za rozsądną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj waldun, jesli podoba Ci się Otomino, to może zainteresowałbyś się leżącym bliziutko Otomina Kiełpinem. Ja kupiłam tam działkę w marcu tego roku i cena nie była zbyt wygórowana jak na tę lokalizację. Gospodarze, od których kupiliśmy mają jeszcze sporo działek do sprzedania.

 

Hej,

a mozesz powiedziec w jakiej czesci Kiełpina sa te dzialki? Czy one sa przy Goplanskiej, w poblizu kościoła?

Pytam bo sam szukam dzialki od pewnego czasu, i Kiełpino jest jednym z miejsc które biore pod uwage.

 

Waldun: mozesz popatrzec jeszcze na Łostowice i Maćkowy, okolice Starogardzkiej i Niepołomickiej. Na przyklad to ogłoszenie:

 

ogloszenie

Ale ceny chyba podobne jak w Kiełpinie. No i jeszcze w planach zagospodarowania w pobliżu Niepołomickiej ma leciec jakas wieksza droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - Złożyłem dzisiaj wizytę na Twojej budowie 8) Muszę przyznać że ciekawe miejsce sobie wybrałaś. Czy Twój dom będzie na kilku poziomach ?

Tak, dom ma sie układac do terenu :p kuchnia i jadalnia bedzie na jedym poziomie, a do salonu schodzi sie po 3 schodach.Szkoda ze nie dałes znac, a jak tam moja brygda sie spisywała?jakies uwagi?cos rzuciło Ci sie w oczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi

też zastanawiałem się nad Kiełpinem ale te działki które mi proponowano to koszt ok 100 tys zł.

A można wiedzieć ile kosztował metr Twojej działki?

 

Mam też możliwość kupna działki zaraz przed Otominem (przed wjazdem do lasu po lewej stronie stoi juz kilka domków) ale właśnie się zastanawiam, bo tylko jest prąđ, studnię trzeba kopać, szambo lub oczyszczalnie też bo kanalizacja dopiero będzie za parę lat...

Sam już nie wiem.

 

jeśli chodzi o tzw. media, to sprawa u mnie wygląda podobnie. Są one przy ulicy Goplańskiej, a doprowadzenie ich do wykupionej przez gminę drogi przylegającej do sprzedawanych działek zaplanowano na 2006 rok. Ja zamierzam jednak wybudować studnię, ogrzewanie chcę z ziemi, a gotowanie - do czasu doprowadzenia gazu - butla. Płaciłam 82 PLN za metr (można negocjować, choć sprzedającym nie za bardzo zależy na czasie, więc są mało elastyczni). Działka niedaleko kościoła, na górce, z ładnym widokiem na Gdańsk, blisko do przystanku autobusowego . A do Otomina - rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej,

a mozesz powiedziec w jakiej czesci Kiełpina sa te dzialki? Czy one sa przy Goplanskiej, w poblizu kościoła? Pytam bo sam szukam dzialki od pewnego czasu, i Kiełpino jest jednym z miejsc które biore pod uwage.

 

 

Tak, własnie dokładnie tam. Moja działka to narazie choinkowe pole za drewnianym domem wybudowanym w zwszłym roku przez moich sąsiadów z bloku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - Złożyłem dzisiaj wizytę na Twojej budowie 8) Muszę przyznać że ciekawe miejsce sobie wybrałaś. Czy Twój dom będzie na kilku poziomach ?

Tak, dom ma sie układac do terenu :p kuchnia i jadalnia bedzie na jedym poziomie, a do salonu schodzi sie po 3 schodach.Szkoda ze nie dałes znac, a jak tam moja brygda sie spisywała?jakies uwagi?cos rzuciło Ci sie w oczy?

 

Po prostu dzisiaj wyjeżdżałem później do pracy, bo mi rano przyjechała ekipa do montażu kominka i musiałem nadzorować "rozwinięcie frontu robót". Ekipa pracowała, nikt w popłochu flaszek w krzaki nie wyrzucał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się wybiera na FESTIWAL HEINEKENA ???

Gdzie i kiedy?

 

A koledze tylko jedno na mysli 8) . Piątek i sobota na Skwerze Kościuszki jest impreza koncertowa pt, Heineken Opener Festiwal. Dwa dni koncertów od hip-hopu do dance. Występuje I liga światowa: Snoop Doge, Lauryn Hill (dawne Fugees), Faithless, White Strips, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej przerwie!

Dlugo nie pisalem, bo buduje dom :lol: W sobote mam wieche. Mam mnostwo zdjec przebiegu inwestycji a zapodam je po mniej wiecej ukonczeniu.

Swoja droga zastanawiam sie, skad macie czas na pisanie w trakcie budowy :o :wink:

 

My jak my, ale Gosi@ - dziewczyna ma chyba dopalacze :D Zwykle 09.00 wizyta na Forum, a już o 09.30 raport z budowy. A budowy nie ma od domu na rzut beretem, ale tak co najmniej na 20 rzutów.

 

Ty nie czekaj ze zdjęciami na ukończenie budowy bo ich nigdy nie zobaczymy - przecież budowa nigdy się nie kończy. Jak myślisz, że przeprowadzka do domu oznacza koniec prac to jesteś w głębokim błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej przerwie!

Dlugo nie pisalem, bo buduje dom :lol: W sobote mam wieche. Mam mnostwo zdjec przebiegu inwestycji a zapodam je po mniej wiecej ukonczeniu.

Swoja droga zastanawiam sie, skad macie czas na pisanie w trakcie budowy :o :wink:

 

My jak my, ale Gosi@ - dziewczyna ma chyba dopalacze :D Zwykle 09.00 wizyta na Forum, a już o 09.30 raport z budowy. A budowy nie ma od domu na rzut beretem, ale tak co najmniej na 20 rzutów.

 

Ty nie czekaj ze zdjęciami na ukończenie budowy bo ich nigdy nie zobaczymy - przecież budowa nigdy się nie kończy. Jak myślisz, że przeprowadzka do domu oznacza koniec prac to jesteś w głębokim błędzie.

Markus, bo sie posiłkuje miłymi forumowiczami, co to mi raport z budowy zdaja :p a, dodatkowo mam 2 latke w domu, co to o 6 wstaje :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...