Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gosi@ - złożyłem dzisiaj wizytę na twojej budowie 8) muszę przyznać że ciekawe miejsce sobie wybrałaś. Czy twój dom będzie na kilku poziomach ?

dla wszystkich zainteresowanych, markus miał na mysłi ciekawe=zadupie :lol: To tak gwoli wyjasnienia :wink:

 

i ty brutusie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSI@ - Złożyłem dzisiaj wizytę na Twojej budowie 8) Muszę przyznać że ciekawe miejsce sobie wybrałaś. Czy Twój dom będzie na kilku poziomach ?

Dla wszystkich zainteresowanych, Markus miał na mysłi ciekawe=zadupie :lol: to tak gwoli wyjasnienia :wink:

 

I TY BRUTUSIE !!!

Musze wyjasnic, co miałes na mysli - "ciekawa" bo niedługo wycieczki do mnie sie zaczna, znikajace słupy,dom na wodzie itd :wink: Własnie jade, z bólem serca wydac kase na 10 wywrotek piasku :cry: odezwe sie do Ciebie, bo na pewno wpadne w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dorobiłem sie kafli na schodach wejściowych i tarasie. Zdjęcia do wglądu w albumie 8)

O kafelkarzu moge powiedzieć jedno - to były dobrze wydane pieniądze.

A jakie koszty?

Ile brał za metr i jak go złapać?

Pozdraw od sąsiada,

U mnie od zrywu do zdrywu. Właśnie jestem i zamierzam trochę podjechać z budową, zapraszam.

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dorobiłem sie kafli na schodach wejściowych i tarasie. Zdjęcia do wglądu w albumie 8)

O kafelkarzu moge powiedzieć jedno - to były dobrze wydane pieniądze.

A jakie koszty?

Ile brał za metr i jak go złapać?

Pozdraw od sąsiada,

U mnie od zrywu do zdrywu. Właśnie jestem i zamierzam trochę podjechać z budową, zapraszam.

Grody

 

Ponieważ moje schody są półokrągłe, a taras biegnie po skosie - umawialiśmy się na kwotę, nie na metry. Kafelkarz, Pan Andrzej - 604453930.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga - pan Lademan właśnie dziś u mnie kończy. A jak wyglądał u Ciebie odbiór. Nie miałaś żadnych uwag? Wszystko było na 6? I jak ostatecznie się rozliczyłaś? U mie się trochę spóźnił, bo ponoć wcześniej jakiś ogromny dom tynkował na półwyspie... Dziś będę się z nim rozliczać i sama nie wiem, czy czepiać się drobnych nierówności, czy jak mówią jego wykonawcy to i tak takie rzeczy wyjdą przy malowaniu i wtedy się jeszcze "zaszpachluje" a teraz nie da się wszystkiego zauważyć :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, ja wróciąłm z budowy, i jestem załamana :cry: salon wyglada na klitke,i a zryczec mi sie chce, jak widze jak mi beda piwnice zasypywac :evil: Kolega archi, chyba przyrodzenie straci po powrocie z zagranicznych wojazy :evil:Jedyna pozytywna wiadomosc, to moja ekipa sie pzryznała, ze im dałam za duzo o 100 zł w ostatnim rozliczeniu.Az mnie korci jednak te piwnice zostawic :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia - czemu zasypujesz piwnicę? A co do wielkości salonu - to po wylaniu fundamentów domu wydawało mi się, że to jakaś klitka będzie. Ale kiedy budynek nabrał trzeciego wymiaru okazało się, że gabarytowo jest całkiem całkiem. A teraz jak są juz tynki to pomieszczenia jeszcze optycznie zyskały przestrzeni. :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia - czemu zasypujesz piwnicę? A co do wielkości salonu - to po wylaniu fundamentów domu wydawało mi się, że to jakaś klitka będzie. Ale kiedy budynek nabrał trzeciego wymiaru okazało się, że gabarytowo jest całkiem całkiem. A teraz jak są juz tynki to pomieszczenia jeszcze optycznie zyskały przestrzeni. :o
bo tak mam w projekcie :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierga - pan Lademan właśnie dziś u mnie kończy. A jak wyglądał u Ciebie odbiór. Nie miałaś żadnych uwag? Wszystko było na 6? I jak ostatecznie się rozliczyłaś? U mie się trochę spóźnił, bo ponoć wcześniej jakiś ogromny dom tynkował na półwyspie... Dziś będę się z nim rozliczać i sama nie wiem, czy czepiać się drobnych nierówności, czy jak mówią jego wykonawcy to i tak takie rzeczy wyjdą przy malowaniu i wtedy się jeszcze "zaszpachluje" a teraz nie da się wszystkiego zauważyć :-?

 

Robota dla mnie była na 6 :) A o spóźnieniu to lepiej nie mów - miałam to samo, umówiłam się z nim w połowie czerwca a zaczął robić na początku lipca. To mnie bardzo wk., bo dałam mu klucze i codziennie jak przyjeżdżałam na budowę to nie widziałm nic, więc wzięłam słuchawkę i jak nie ryknęłam (hihi) - za godzinę już robili :). Ale też mi to samo mówił, że jakiś duży dom robi itp. Ale dobrze że w końcu zaczął.

 

Ja nie miałam żadnych nierówności, a to co zauważyłam to na drugi dzień przy odbiorze już tego nie było .

 

Widziałm wiele tynków i mam porównanie, stąd uważam, że zrobił to bdb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...