Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Proszę o polecenie fachowców do wykonania ogrodzenia (podmurówka-beton, słupki, siatka). Ceny mile widziane.

Druga prośba to namiar na fachowców od CO,CWU - najlepiej jakiś wykonawca kompleksowy (kocioł, podłogówka, osprzęt, podłaczenie kominka z płaszczem).

Młody, dziła w CO,CWU :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiejszy dzien minał mi na wizytowaniu budow naszych forumowiczów :D Joola, przesliczna, młoda inwestorka, silna reka radziła sobie z chłopami :wink: dom, ma wyrazny kształt i jest juz o krok, rany jak jej zazdroszcze :p Markus, niewatpliwie wyglada lepiej, niz gosciu w jego profilu :wink: ten, to juz gospodarz pełna geba :p Chciałam jeszcze raz podziekowac za miłe przyjecie i cierpliwe odpowiadanie na moje niekonczace sie pytania.A, moze rzeczywiscie jakas forumowa imprezke, by zorganizowac?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poszukuję wykonawcy takiej oto balustrady;

 

http://www.grot.pl/img/Balustrady/powieksz/31.jpg

 

Do tego poszukuję też solidnego stolarza, który obłoży mi drewnem betonowe schody. Oczywiście żeby cenowo nie zabijał...

W tym stylu robia w Redzie , ale nie jestem pewien czy metal z drewnem.

Metal na pewno.

Od strony Wejherowa za cmentarzem[po prawej]okolo 100 m w prawo, po prawej stronie.Firma ''Berfus''Z tego co pamietam okolo 1000 zl mb,robia tez inne fajne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien minał mi na wizytowaniu budow naszych forumowiczów :D Joola, przesliczna, młoda inwestorka, silna reka radziła sobie z chłopami :wink: dom, ma wyrazny kształt i jest juz o krok, rany jak jej zazdroszcze :p Markus, niewatpliwie wyglada lepiej, niz gosciu w jego profilu :wink: ten, to juz gospodarz pełna geba :p Chciałam jeszcze raz podziekowac za miłe przyjecie i cierpliwe odpowiadanie na moje niekonczace sie pytania.A, moze rzeczywiscie jakas forumowa imprezke, by zorganizowac?????

Gosia@! :oops: :oops: :oops: (niestety nie taka młoda...pozory mylą, nie raz mam z tego powodu niezły ubaw 8) )Co do reszty-przez grzeczność nie przeczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Gosia mówi,że tak dobrze radzisz sobie z chłopami...to myślę że nie będzie miał innego wyjścia niż się poddać... :D

A moja żonka wczoraj sobie wymyśliła że :po pracy ok. 19 wyjazd do łeby z namiotem ,tam zdjęcia zachodu słońca i rano powrót(twardo troche było... :D ).

a w związku z załatwieniem kredytu dziś ostra walka z domkiem - właśnie zaczynam rwać podłogę i wiercić strop. Ale jazda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzien minał mi na wizytowaniu budow naszych forumowiczów :D Joola, przesliczna, młoda inwestorka, silna reka radziła sobie z chłopami :wink: dom, ma wyrazny kształt i jest juz o krok, rany jak jej zazdroszcze :p Markus, niewatpliwie wyglada lepiej, niz gosciu w jego profilu :wink: ten, to juz gospodarz pełna geba :p Chciałam jeszcze raz podziekowac za miłe przyjecie i cierpliwe odpowiadanie na moje niekonczace sie pytania.A, moze rzeczywiscie jakas forumowa imprezke, by zorganizowac?????

Gosia@! :oops: :oops: :oops: (niestety nie taka młoda...pozory mylą, nie raz mam z tego powodu niezły ubaw 8) )Co do reszty-przez grzeczność nie przeczę :wink:

Joola, a moze Ciebie budowie tak ....konserwuje :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny.

Wy sobie cudnie budujecie, a ja w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej składam papierki o pozwolenie na budowę. Ciekawe ile czasu będę musiała czekać.

Z wykonawcą dogadałam się, teraz tylko czekam i zbieram oferty na materiały.

 

Pytanko: bloczki na fundamenty - jakie, gdzie i za ile ? Potrzebuję coś ponad 1.000 sztuk, więc cena mnie baaaardzo interesuje :).

 

Pozdrowienia i hartu ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, Wojtek....zastrzeliliście mnie chłopaki....Ciekawe jak zniesie, to mój mąż... :wink:
powiedz, ze to Twoja "wanna" :D :wink: skoro on zaszalał

Gosia@! A wiesz, że o tym samym pomyślałam :D Zemsta będzie słodka... 8) :wink:

Wy sobie budujecie ,a ja burzę! Wiecie co to znaczy??? Moja żonka chce mnie na wycieraczkę pod karton wyrzucić.

Właśnie flexem wycinałem kawałek podłogi szwedzkiej.Ale zadyma!!!Nawet otawarcie wiekszości okien nie pomaga...

Mały, dlaczego prujesz podłogę :o i strop, :o jakaś awaria ?

ps. żonce się nie dziwię :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus jakis czas temu przejeżdżałem w tamtejszej okolicy i pytanie - dojazd do Ciebie to najprościej od Koleczkowa na ostatnim zakręcie prosto w piaskową ,a potem jedną z uliczek za laskiem po prawej?

 

Dokładnie tak. Mijasz jakąś tam mini-firmę od okien po lewej i na wysokości oczka wodnego droga asfaltowa ucieka w prawo, a prawie na wprost jest droga polna. Jedziesz nią około kilometra (w naszej wsi to ona już się nazywa Majora Bojana) i jak już w nazwach ulic zacznie się pojawiać poczet królów polskich to ostatnia poprzeczna w prawo będzie B. Krzywoustego (wszędzie sa tabliczki z nazwami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - poszukuje fadromy - do zdjecia humusu ,zniwelowania terenu i narzucenia humusu. Mam 1200 m do zniwelowania :(( i czlowiek z fadroma

zyczy sobie 130 za godz - c.a. 10 godz - czyli 1300 zl. Czy to przyzwoicie?

dzieki + pozdrawiam - zoska

 

Jak by to powiedzieć - skoro Grablowski w Bojanie kasuje 100zł/h i ciągle mu powtarzam że to zdzierstwo, to 130 jest już grubym przegięciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No martag - to mnie wyprzedziłaś. Do mnie Lademan wchodzi 18/19.07. Widziałem jego robotę. naprawde nieźle. Co do czepiania się, t proponuję, abyś czepiała się wszystkiego. Niech równa teraz, później będziesz musiała za to płacić.

 

rafalg - no co Ty :o A ja myślałam, że Ty już finiszujesz. Musimy się spotkać i pooglądać budowy.

 

Szczerze mówiąc to miałam nadzieję, że już teraz będę mogła zacząć wykończeniówkę, ale niestety przez spóźnienie tynkarzy i urlop hydraulika będę miała ostateczne wylewki dopiero pod koniec lipca, albo na początku sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...