Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ma ktoś do polecenia kogoś kto wykona projekt przyłącza gazowego i przyłącze? sprawnie szybko, tanio i dobrze ;)?

dzięki z góry

Zapomniałem nazwiska (Kubacki ?) tel. 0501031930 - szef firmy Amet, Oliwa ul. Droszyńskiego. One poleci Ci osobę do projektu (taka pani z Wrzeszcza, ale jej namiarów już nie mam), a sam wykona przyłącze wraz z całą potrzebną dokumentacją (tak, że idziesz tylko podpisać umowę z gazownią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam do czynienia z Panem Stasiem hydraulikiem , który wie wszystko, nawet gdzie ma być w kiblu półeczka a gdzie nie

Jakbym widział moją wczorajszą rozmowę z kafelkarzem :evil:

 

Generalnie to nie miałem większych problemów z wykonawcami, ale tak jak czytam Wasze wypowiedzi to jedna rada mi się nasuwa - długo i kilkukrotnie rozmawiać z wykonawcą PRZED zleceniem mu pracy. Jak ma tendencje do wszechwiedzy i padają stwierdzenia "że tak trzeba" albo "te projekty to bez sensu są i nie ma po co na nie patrzyć" to lepiej z kimś takim dość szybko się pożegnać.

 

A z drugiej strony wykonawcy (ci dobrzy) mają sporo wiedzy i warto ich podpytać. Nie zawsze doradzą tylko tak, jak im wygodniej. Przekonałem sie dokładnie o tym dziś - powiedziałem co zmienić i dlaczego (ukryć rurę przesuwając stelaż do kibelka), a usłyszałem - tak jak pan chce to zmienić to nie jest dobrze (bo za daleko wysuniemy kibelek). I godzinę podcinali belkę tak, aby rury ułożyć i schować.

 

Tyle, że wygląda na to, że takich fachowców to ze świeczką trzeba szukać ...

Przyznam, że dosyć pobierznie sprawdziłem tego "fahofca", bo wyszedłem z założenia, że położenie płytek na podłodze z miksokreta to zadanie, któremu podołałaby moja córka (prostokątne pomieszczenie i jedyne co może sprawić trudność, to wycięcie otworu w jednym kaflu na kratkę ściekową). Okazało się, że jednak się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś do polecenia kogoś kto wykona projekt przyłącza gazowego i przyłącze? sprawnie szybko, tanio i dobrze ;)?

dzięki z góry

Zapomniałem nazwiska (Kubacki ?) tel. 0501031930 - szef firmy Amet, Oliwa ul. Droszyńskiego. One poleci Ci osobę do projektu (taka pani z Wrzeszcza, ale jej namiarów już nie mam), a sam wykona przyłącze wraz z całą potrzebną dokumentacją (tak, że idziesz tylko podpisać umowę z gazownią)

Tak, tak- Kubacki. Też miałam do czynienia z firmą "Amet" i muszę powiedzieć, że panowie spisali się na 6-tkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ skończona :D . Gratuluję ścian, a zdjęcia są, bo idę na przeszpiegi :wink:
Nie ma, bo mi pi........ni złodzieje ukradli aparat przedwczoraj :evil: :evil: :evil: a, nowe maja byc dopiero w poniedziałek, teraz na aparat sie czeka,jak za komuny na papier toaletowy :evil:

Uuuuuchchch...nie cierpię złodziejstwa :evil: Mojemu mężowi niedawno małolaty świsnęły telefon z samochodu :evil: gówniarstwo p.....e. Gosia jak Ci aparat ukradli :o z budowy, torebki, samochodu... i dlaczego na nowy tak długo czekasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ skończona :D . Gratuluję ścian, a zdjęcia są, bo idę na przeszpiegi :wink:
Nie ma, bo mi pi........ni złodzieje ukradli aparat przedwczoraj :evil: :evil: :evil: a, nowe maja byc dopiero w poniedziałek, teraz na aparat sie czeka,jak za komuny na papier toaletowy :evil:

Uuuuuchchch...nie cierpię złodziejstwa :evil: Mojemu mężowi niedawno małolaty świsnęły telefon z samochodu :evil: gówniarstwo p.....e. Gosia jak Ci aparat ukradli :o z budowy, torebki, samochodu... i dlaczego na nowy tak długo czekasz?

Bylismy na Monciaku, w knajpie i rabneli z siedzenia :evil: Na aparat czekam, bo im sie skonczyły i sa zamwione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@ będziesz jutro u siebie na budowie tak około 15.00-16.00 ? bo nie wiem, czy będzie mi się chciało, ale jakbym się w pracy jutro mocno nie zmęczyła to może bym się wybrała ? Jeszcze nie wiem na 100% dlatego pytam, czy planowałas - bo jak nie, to nie będe jechała, a jak będziesz to wtedy MOŻEbym podjechała. Ale nie wiem co będzie jutro, bo jak będą deszcze i burze *he he już wierzę prognozom* to nie będę na pewno. A tak w ogóle to wcale nie wiem niczego na pewno - więc nie przyjeżdzaj celowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia@ będziesz jutro u siebie na budowie tak około 15.00-16.00 ? bo nie wiem, czy będzie mi się chciało, ale jakbym się w pracy jutro mocno nie zmęczyła to może bym się wybrała ? Jeszcze nie wiem na 100% dlatego pytam, czy planowałas - bo jak nie, to nie będe jechała, a jak będziesz to wtedy MOŻEbym podjechała. Ale nie wiem co będzie jutro, bo jak będą deszcze i burze *he he już wierzę prognozom* to nie będę na pewno. A tak w ogóle to wcale nie wiem niczego na pewno - więc nie przyjeżdzaj celowo.
Jeszcze nie wiem, bo jutro na wystawe psów ide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, bo jutro na wystawe psów ide

 

 

No, szczególnie, że ja taka zdecydowana :) Ale nie będę jutro więc kombinować, w tygodniu odbiorę Wiktora i sobie podjedziemy do Ciebie :)

Dam znać telefonem, jak już będę zdecydowana. Na pewno nie będzie mnie jutro. Decyzję podjęłam :)

Dobrze:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...