Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ad 1 -

Elektryk - Wiesław Lidzbarski (600 273 884) - zależy co chcesz. okablowanie pod omówione wymagania

Tynki - Zdzisław Lademann (604 424 811) - ok 19-20 pln/m2

 

Doszły mnie słuchy kolego Rafale, żeś pan był w Bojanie, a nawet na mojej działce! I nic nie mówiłeś?!?! Wpadłbym z piwkiem ... pogadałoby się o fachowcach ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 -

Elektryk - Wiesław Lidzbarski (600 273 884) - zależy co chcesz. okablowanie pod omówione wymagania

Tynki - Zdzisław Lademann (604 424 811) - ok 19-20 pln/m2

 

Forumowi monopoliści ? :roll: Lidzbarski właśnie walczy u mnie - jest OK i godny polecenia. Lademan zaczyna od poniedziałku - zobaczymy.

 

Mogę też dorzucić hydraulika - Jan Dziecielski tel. 602 740 079 - bardzo porządny gościu.

 

Ciekawe z tym Lademannem - u mnie zaczyna od jutra, ale ma kilka ekip :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że jeszcze się nie "namieszkałem" w naszym domku, to poniższy link zwalił mnie z nóg

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58155489

 

Znowu choruję na dom ...

 

Oż w m...dę :o , fajne to cudko! Tylko skąd taką kasę skroić :evil: ?

No ta cena wyjściowa, to mniej więcej cena domu każdego z Was po zamieszkaniu i jako takim wykończeniu + działka, a tu nie dość, że historia w każdym kącie, to 10 ha działki, piękny pałac ... Cena IMHO jest absolutnie rewelacyjna za taką budowlę. Normalnie takie rzeczy chodzą grubo powyżej 1 mln PLN, a stan wcale nie jest lepszy.

Gdyby to było bliżej Gdańśka, to poważnie bym się zastanowił nad sprzedażą lub zamianą naszego domu :-?

W sobotę gram w Lotto, bo inaczej się nie uleczę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że jeszcze się nie "namieszkałem" w naszym domku, to poniższy link zwalił mnie z nóg

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58155489

 

Znowu choruję na dom ...

 

Oż w m...dę :o , fajne to cudko! Tylko skąd taką kasę skroić :evil: ?

No ta cena wyjściowa, to mniej więcej cena domu każdego z Was po zamieszkaniu i jako takim wykończeniu + działka, a tu nie dość, że historia w każdym kącie, to 10 ha działki, piękny pałac ... Cena IMHO jest absolutnie rewelacyjna za taką budowlę. Normalnie takie rzeczy chodzą grubo powyżej 1 mln PLN, a stan wcale nie jest lepszy.

Gdyby to było bliżej Gdańśka, to poważnie bym się zastanowił nad sprzedażą lub zamianą naszego domu :-?

W sobotę gram w Lotto, bo inaczej się nie uleczę :lol:

 

Tylko ten cmentarz dawnych właścicieli w parku......:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zaglądamy na forum i czas najwyższy się przywitać.

Mieszkamy na Dąbrowie w Gdyni (jeszcze 2 tygodnie), potem Gdańsk-Osowa na czas budowy, a potem Borkowo k/Żukowa

 

W przyszłym tygodniu zamierzamy dostać decyzję o warunkach zabudowy a we wrześniu (sic!) ruszyć z budową. Będzie to Dom pod Modrzewiem 2+ Archonu, ze ścianami 2-warstwowymi silikat+wełna.

 

Obecnie szukamy: 1) inspektora nadzowru/kierownika budowy, 2) hurtowni materiałów budowlanych, 3) wykonawców prac przewidzianych do końca roku (tj. roboty ziemne, fundamenty, ściany, stropy i dach)

 

Wiemy, że to ambitny plan, ale mamy spóźnienie z papierkami i musimy je nadgonić.

 

i to tyle,

 

Ola i Bartek

Pewnie tyle na poczatek :lol:

Jezeli chodzi o kierownika budowy to polecam: Jan Rąbca GSM:603-608-177, jezeli chodzi o hurtownie to PATOKA w Lublewieinnych nie moge polecic bo moja ekipa jest az z pod Piotrkowa Trybunalskiego ale jest swietna. No chyba, ze bardzo byscie chcieli. Aha. Roboty ziemne to Zbigniew Rolbiecki GSM501-192-527

Pozdrowko

 

Witam serdecznie,

plan faktycznie ambitny, ale trzeba próbować :D

Podaje namiary na wykonawce ścian w silce - Jana Sikora 603 363 699, trzeba u niego terminy ustawiać z rocznym wyprzedzeniem, ale uważam, że warto.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rispetto napisał:

MarcinU napisał:

rispetto napisał:

Pomimo tego, że jeszcze się nie "namieszkałem" w naszym domku, to poniższy link zwalił mnie z nóg

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58155489

 

Znowu choruję na dom ...

 

 

Oż w m...dę , fajne to cudko! Tylko skąd taką kasę skroić ?

 

No ta cena wyjściowa, to mniej więcej cena domu każdego z Was po zamieszkaniu i jako takim wykończeniu + działka, a tu nie dość, że historia w każdym kącie, to 10 ha działki, piękny pałac ... Cena IMHO jest absolutnie rewelacyjna za taką budowlę. Normalnie takie rzeczy chodzą grubo powyżej 1 mln PLN, a stan wcale nie jest lepszy.

Gdyby to było bliżej Gdańśka, to poważnie bym się zastanowił nad sprzedażą lub zamianą naszego domu

W sobotę gram w Lotto, bo inaczej się nie uleczę

 

 

Tylko ten cmentarz dawnych właścicieli w parku......

Pomijam sprzątanie, ale ile on musi potrzebować inwestycji, jeśli za takie grosze jest dostępny.

(Jestem pod wrażeniem, jaki śliczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ gdzie ta wystawa, na hipodromie? I czy idziesz ze swoją piesuską :D
Joolu, wystawa była w Gdyni i.....na nia nie zdazyłam :evil: a moja psina bedzie wystawiana w Sopocie w sierpniu.Zapraszam :D Jeszcze raz dzieki za namiary :lol:

Oj Gosia@, jak będzie wystawa, to daj znać plizzz-ja zawsze chcę pójść i...zawsze zapominam :cry:

Dam na pewno, bo to nasz debiut wystawowy bedzie :D na poczatku sierpnia tez jest wystawa kotów

 

czy to ta 13-14 sierpnia na wyścigach?

tak :p

Witam wszystkich!

A ja chciałem się pochwalić że moja psinka zdobyła w Gdyni brązowy medal(a w zeszłym roku złoto). Teraz zgłosiłem ją na wystawę w Chojnicach(07-08-2005) i w Sopocie.

Gratuluje, a jaka rasa?

Golden Retriever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ gdzie ta wystawa, na hipodromie? I czy idziesz ze swoją piesuską :D
Joolu, wystawa była w Gdyni i.....na nia nie zdazyłam :evil: a moja psina bedzie wystawiana w Sopocie w sierpniu.Zapraszam :D Jeszcze raz dzieki za namiary :lol:

Oj Gosia@, jak będzie wystawa, to daj znać plizzz-ja zawsze chcę pójść i...zawsze zapominam :cry:

Dam na pewno, bo to nasz debiut wystawowy bedzie :D na poczatku sierpnia tez jest wystawa kotów

 

czy to ta 13-14 sierpnia na wyścigach?

tak :p

Witam wszystkich!

A ja chciałem się pochwalić że moja psinka zdobyła w Gdyni brązowy medal(a w zeszłym roku złoto). Teraz zgłosiłem ją na wystawę w Chojnicach(07-08-2005) i w Sopocie.

Gratuluje, a jaka rasa?

Golden Retriever

Dla nas też wystawa w Gdyni była debiutem i zdobyliśmy pierwszą lokatę :D , medal też ale wyjątkowo, bo była to wstawa jubileuszowa a startowaliśmy w klasie szczeniąt :) .

W Sopocie też się pojawimy, mam nadzieję, że będziemy się już mniej stresować :wink:

Paweł, gratulację, bo widzę, że miałeś sporą konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@ gdzie ta wystawa, na hipodromie? I czy idziesz ze swoją piesuską :D
Joolu, wystawa była w Gdyni i.....na nia nie zdazyłam :evil: a moja psina bedzie wystawiana w Sopocie w sierpniu.Zapraszam :D Jeszcze raz dzieki za namiary :lol:

Oj Gosia@, jak będzie wystawa, to daj znać plizzz-ja zawsze chcę pójść i...zawsze zapominam :cry:

Dam na pewno, bo to nasz debiut wystawowy bedzie :D na poczatku sierpnia tez jest wystawa kotów

 

czy to ta 13-14 sierpnia na wyścigach?

tak :p

Witam wszystkich!

A ja chciałem się pochwalić że moja psinka zdobyła w Gdyni brązowy medal(a w zeszłym roku złoto). Teraz zgłosiłem ją na wystawę w Chojnicach(07-08-2005) i w Sopocie.

Gratuluje, a jaka rasa?

Golden Retriever

Dla nas też wystawa w Gdyni była debiutem i zdobyliśmy pierwszą lokatę :D , medal też ale wyjątkowo, bo była to wstawa jubileuszowa a startowaliśmy w klasie szczeniąt :) .

W Sopocie też się pojawimy, mam nadzieję, że będziemy się już mniej stresować :wink:

Paweł, gratulację, bo widzę, że miałeś sporą konkurencję.

Dziękuję, mam nadzieję że na innych wystawach będzie jeszcze lepiej, a jeżeli nie, to nic - zabawa i emocje i tak sięgają zenitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...