Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

A ja ma taki dylemat, własnie dach miedz taki sam komin, okna machoń orzech drewniane i nie wiem jakie do tego parapery zewnętrzne, czy braz bardziej jak podbitka będzie, czy np. takie jak komin i podmurówka-klinkier w kolorze dachówek, już całkiem jestem zdezorientowana, człowiek to ma problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie powiedzieć, gdzie jest jakiś wybór dachówek (ceramicznych i betonowych - bo jeszcze się nie zdecydowałam :roll: )

Wszędzie gdzie pojadę to mają tylko po jednym przykładzie betonowych i ceramicznych.

Możecie też powiedzieć, które są ok - chodzi o firmy (wiem, że lepsze są ceramiczne ale ta cena :wink:)

 

MATELBUD ma drugą nową siedzibę jak się z Gdyni jedzie do Chwaszczyna po tej samej stronie co Weber Terranova. Ładne wystawki są w Raab Karcher na Północnej (poprzeczna do Hutniczej, za nową siedziba Izby Celnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny domek, bardzo, ale na tych zdjęciach mało widać parapety, no cóż musze się jakoś uporac z tym problemem, poobjezdzam jeszcze troche okoliczne domki ;), aż się boje co bedzie jak zaczne wykańczac wnętrze, na razie same inastalacje są a i tak było tysiace pytań

Ola muszę zrobić lepsze fotki i jak będziesz chciała, to Ci podeślę, to zobaczysz jak to wygląda w całości, a wygląda nawet, nawet...chociaż też miałam wątpliwości czy parapety nie będą za jasne w stosunku do okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.archeton.pl/projekty/index.asp, a ja jak na razie fotek nie posiadam tylko tyle, a oczywiscie, że bym chciała zobaczyć fotki, a gdzie zaopatrywaliście się w materiały wykończeniowe, chodzi o kafle, umywalke itp, a i o podłoge , drewnainą - ja byłam oglądać w Gdyni, ale to dosc daleko dla mnie, z zanjac zycie bede musiał ja obejżec ze 100 razy zanim zdecydyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.archeton.pl/projekty/index.asp, a ja jak na razie fotek nie posiadam tylko tyle, a oczywiscie, że bym chciała zobaczyć fotki, a gdzie zaopatrywaliście się w materiały wykończeniowe, chodzi o kafle, umywalke itp, a i o podłoge , drewnainą - ja byłam oglądać w Gdyni, ale to dosc daleko dla mnie, z zanjac zycie bede musiał ja obejżec ze 100 razy zanim zdecydyje

Ola.J. kafle, to ja kupowałam od Castoramy zaczynając(kotłownia, pralnia) po Wemę, na Imex Top-ie kończąc. Tutaj akurat mam totalny misz-masz, bo w samej dużej łazience mam trzy różne rodzaje płytek :roll: . Armaturę kupowaliśmy w Femax-ie w Gdańsku oraz w B&B w Wejherowie. Tak więc jak widać mam ten rozrzut 8) :wink: Spory wybór podłogi drewnianej jest we Wrzeszczu w (chyba) Ero dom-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ero-dom we Wrzeszczu, nie mam pojęcia gdzie to jest, no własnie ja sie tak tułkę po tej glazurze i armaturze i juz sam nie wiem co mi się podoba.

 

DarekN, kurcze nie pamietam kto obkładal komin , ale chyba ci sami co kładli dach, jak sobie przypomne to dam namiar.

Ola Euro-dom, sorki za literówkę :oops: znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej w jednym ciągu jest: Kler, Yusk, Top-Meble i inne.

Co do glazury, to Ci nie pomogę :wink: ja do tej pory nie wiem co na ścianę w kuchni mam położyć :roll: a meble są już tuż, tuż... :wink: poszukaj w necie, pochodź po sklepach i jeśli będziesz wracać do jakiejś kolekcji kafli, to to jest to! (chyba :roll: :wink: )

DarekN, mi komin obkładał gościu od stanu surowego, ale robił, to niechętnie...chyba im się to nieopłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z tym Lademannem - u mnie zaczyna od jutra, ale ma kilka ekip :D

 

Od piątku juz wiem, że nie zacznie od poniedziałku tylko najwczesniej od środy czyli zapewne po Tobie. Daj znać jak postęp prac cobym wiedział kiedy się przygotować. :lol:

 

MarcinU- u mnie zaczął dzisiaj, skonczy w sobotę / następny poniedziałek. Ale wiem, że ma dwie ekipy. Mam nadzieję, że zacznie u ciebie jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie wróciłam z króciutkiego urlopu, bo budowa... ech :wink:

 

Joola masz już elewację - a kto jeśli można wiedzieć ją robił? Ja zamówiłam już rok temu Klachowicza ma mi robić na początku września, ale od jakiegoś miesiąca nie mogę się z nim skontaktować. Ciągle w komórce słyszę, że abonent aktualnie jest nieosiągalny i już zaczynam się niepokoić. Czy ktoś z Was wie może czy coś się z nim stało? A może ktoś ma z nim kontakt?

Bardzo będę wdzięczna za jakieś info.

A jednocześnie chyba powinnam się zacząć rozglądać za kimś innym równie sprawdzonym, bo muszę się wprowadzic w listopadzie i bez ocieplenia będzie nam raczej zimno :cry:

Elewację robili mi moi wykończeniowcy i jestem z nich baardzo zadowolona. Chwilowo co prawda są w Szwecji, ale za trzy tygodnie wracają, potem robią przez jakieś dwa tyg. u mnie i może potem będą wolni :wink: Podaję namiary Krzysztof Hinca 0-509-836-578.(tylko przez najbliższe 3tyg. to raczej nie będzie odbierać tel., bo go rachunki zjedzą :roll: )

 

joola - a jak cenowo wyglądają Twoi Wykończeniowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tym śniegiem to nie będzie tak źle. Moi murarze przychodzą 22 sierpnia, czyli prawie wrzesień i twierdzą że skończą w 2 miesiące (razem z dachem), więc ABD też powinien zdążyć przed śniegami.

 

Kolia - oczywiście, że nie będzie tak źle. Moja ekipa skonczyła praca murarsko - ciesielsko - dekarskie pod koniec stycznia (nie przerywając prac od sierpnia.

 

Rafał - I o to mi właśnie chodzi. Mam nadzieję, że zima będzie lekka, albo chociaż późna. Ty - zdaje się - budowałeś z silikatów. Co powiesz o swojej ekipie? Masz na nich namiary? Można zobaczyć, jak pracowali?

 

Kolia, Franciszek, M@rek - dzięki za dobre rady

 

Ja ze swojej ekipy nie jestem zadowolony bo... u mnie ekperymentowali z silikatami. Nie jest najgorzej, ale ... Zapraszam sedecznie w sobotę, najlepiej rano. Tylko, że ekipa od tynków weszła i może być porblem z ogadaniem cegły - ale zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to problem, który dotyczy wszystkich firm czy tez indywidualnych wykonawców po kolei. Są świetne do czasu sprzedaży, a potem starają się jak najszybciej zapomnieć o kliencie. Zero dbałości o PR - rozkładają się zwykle na drobiazgach.

 

JA brałem od Gdańskiej Fabryki Okien i jestem zadowolony, również z wykonastwa. Solidnie wymierzyli (na moją prośbę dwa razy), wstawili również. Ponieważ mam nadproża na rolety, to przejechali się do producenta aby wypytać się o ewentualne uwagi co do odległości od brzegów rolet do okan. Wszystko to tak na prawdę kwestia chęci a profesjonaliści zawsze będą dbali o klienta - bo to ich pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...