Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

gosia@, joola - czy mogę dostać te namiary na "elewacjonistów"?

Może być na priwa albo na mejla.

 

 

ja też bym poprosiła bo bardzo potrzebuje :)

 

Wiele osób pyta, więc pozwolę sobie zacytować:

 

martag napisał:

gosia@, joola - czy mogę dostać te namiary na "elewacjonistów"?

Może być na priwa albo na mejla.

 

Cytat:

Elewację robili mi moi wykończeniowcy i jestem z nich baardzo zadowolona. Chwilowo co prawda są w Szwecji, ale za trzy tygodnie wracają, potem robią przez jakieś dwa tyg. u mnie i może potem będą wolni Podaję namiary Krzysztof Hinca 0-509-836-578.(tylko przez najbliższe 3tyg. to raczej nie będzie odbierać tel., bo go rachunki zjedzą )

 

_________________

 

:)

 

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze jedno pytanko, orientujecie sie jaka jest cena za wypożyczenie rusztowań ? i może przy okazji jakieś namiary, jeżeli ktoś korzystał.

 

Chcielibyśmy sami zrobić ocieplenie zewnętrzne, ale niestety rusztowania, które mieliśmy zaklepane u znajomego, ktoś świsnął :(

 

Duuuuzo, o wiele za duuuuużo. Potrzebujecie rusztowanie nie na dzień czy dwa, ale na kilka tygodni. W wypożyczalniach wołali prawie 2 zł/doba/przęsło. Taniej wychodzi kupić używane z Anonsów.

 

Ponieważ jesteście blisko byłbym skłonny dołożyc się finansowo lub odkupić potem po "ludzkiej cenie". Przymierzam sie do zrobienia podbitki samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystępna - dla mnie znaczy tanio :)) Markus a gdzie kupowałeś granitowe ? Plastiki też mi się nie widzą, moi rodzice mają takie coś w bloku to feee..

 

Poprzeczna do Hutniczej. Skręca sie w lewo zaraz za wysepką znajdującą sie za światłami na skrzyżowaniu Hutnicza/Pucka. Napewno nie był to UNI-BUD tylko BUDMAR, MARBUD lub jakoś takoś. Jest tablica żółto-bordowa przy drodze. Jest tam bardzo sympatyczna ekipa. Doradzą, pogadają i nie cisną żę już masz kupić. Jak powiesz że masz limitowane finanse, to starają sie znaleźć coś tańszego. Wyszło mi 90 zł za parapet 160x25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w sobotę będą wylewać podłogi :)...w końcu...

a ja troszkę mam czasu - bo aż 2 tygodnie urlopu youhuu :)

 

 

Mam jeszcze do Was pytanie nie wiecie, gdzie można kupić w przystępnej cenie parapety wewnętrzne ???

 

Mogę ci jeszcze dać namiary na pana Stefanowskiego z Karczemek, który robi parapety z kawałków granitu na bazie betonu. Robił u kolegi podobno Tanio i solidnie - 6760891

Grody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie podpadliscie mu?Wema, ta w Chwaszczynie?

Nie podpadliśmy. Wręcz przeciwnie.

W Chwaszczynie mają swoją filię. Ale tam ten facet chyba nie obsługuje. Oni ostatnio sie przenieśli i teraz chyba mają siedzibę przy uliczce z boku Praktikera.

A firma to Wena (Wema to kafle) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie podpadliscie mu?Wema, ta w Chwaszczynie?

Nie podpadliśmy. Wręcz przeciwnie.

W Chwaszczynie mają swoją filię. Ale tam ten facet chyba nie obsługuje. Oni ostatnio sie przenieśli i teraz chyba mają siedzibę przy uliczce z boku Praktikera.

A firma to Wena (Wema to kafle) :)

AAA, a ja myslalam ze Wema :oops: a ta Wena to dokładnie gdzie?Praktiker, jest jeden w 3 miescie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola - dzwoniłam do Twojego "wykończeniowego", powiedział mi, że w Twoim sąsiedztwie robił elewacje jeszcze w dwóch domach. Chętnie bym to wszystko obejrzała. Możesz mi podac namiary na Twoja budowę?
Moj od elewacji zabija cena.Chce 110 złm2, tez szukam :wink:

No właśnie, tez do niego dzwoniłam :-? Kto tyle daje za zrobienie m2 elewacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola - dzwoniłam do Twojego "wykończeniowego", powiedział mi, że w Twoim sąsiedztwie robił elewacje jeszcze w dwóch domach. Chętnie bym to wszystko obejrzała. Możesz mi podac namiary na Twoja budowę?
Moj od elewacji zabija cena.Chce 110 złm2, tez szukam :wink:

 

Rozumiem, że jest to cena z materiałem, w tym tynk wysadzany diamentami :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi sie zdobyć nr telefonu domowego p. Klachowicza (dzięki Kindze :D ), a dokładniej jak sie dowiedziałam Chlechowicza :o . Niestety dowiedziałam sie, że miał wypadek, najpierw samochodowy, w którym na szczeście nic mu sie nie stało, ale nie miał samochodu i jeździł motorem, i niestety miał kolejny wypadek, który zakończył sie uszkodzeniem kręgosłupa i lezy w szpitalu... Jego żona mówi, że nie predko wróci do zdrowia. A jego praca to było ich jedyne źródło utrzymania... Kurcze, jak to się czasami w życiu układa... Matko! Tak mi sie jakoś dziwnie zrobiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...