Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Właśnie udało mi sie zdobyć nr telefonu domowego p. Klachowicza (dzięki Kindze :D ), a dokładniej jak sie dowiedziałam Chlechowicza :o . Niestety dowiedziałam sie, że miał wypadek, najpierw samochodowy, w którym na szczeście nic mu sie nie stało, ale nie miał samochodu i jeździł motorem, i niestety miał kolejny wypadek, który zakończył sie uszkodzeniem kręgosłupa i lezy w szpitalu... Jego żona mówi, że nie predko wróci do zdrowia. A jego praca to było ich jedyne źródło utrzymania... Kurcze, jak to się czasami w życiu układa... Matko! Tak mi sie jakoś dziwnie zrobiło...
Ło Matko :( biedny facet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

joola - ale masz piękny domek! Widziałam na żywca. I wielki!

Chciałabym Cię jeszcze zapytać jaki masz tynk. Chodzi mi o rodzaj.

Znaczy sie dobrze wytłumaczyłam :p

 

Dobrze Gosiu, dobrze. Ale dzięki tez za nr telefonu. Pogadałam sobie też z joolą.

Szkoda, że przez telefon...a 10 minut wcześniej i spotkałybyśmy się u mnie na budowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisja podłoge drewniana zamówiłam :p Hurra

 

A jaką? I gdzie?

Zamówiłam u najbardziej profesjonalnych ludzi od drzewa :p W sklepie Panstwa Hermanowskich, cud miód, jak układaja podłogi i jakimi sa fachowcami, za nich sobie dam łapki odciac.

 

A moja podłoga, to iroko olejowane.Piekna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola - ale masz piękny domek! Widziałam na żywca. I wielki!

Chciałabym Cię jeszcze zapytać jaki masz tynk. Chodzi mi o rodzaj.

Martag :oops: No aż taki wielki to on nie jest ale dziękuję bardzo :D Tynk mam silikatowy Caparola, barwiony w masie.

A, ile Cie kosztowała cała elewacja za m2, tzn materiał i robocizna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisja podłoge drewniana zamówiłam :p Hurra

 

A jaką? I gdzie?

Gosia@, o ile pamiętam, to miałaś mieć parkiet-akację chyba. Ale czemu już zamawiasz podłogę :o i gdzie?

Bo moja akacja, jest juz robiona w całosci na zachód :evil: :evil: :evil: i nie ma jej w opcji na podłoge ogrzewana, a ta jest.Zamawiam teraz, bo wolne terminy maja dopiero na listopad :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola - ale masz piękny domek! Widziałam na żywca. I wielki!

Chciałabym Cię jeszcze zapytać jaki masz tynk. Chodzi mi o rodzaj.

Martag :oops: No aż taki wielki to on nie jest ale dziękuję bardzo :D Tynk mam silikatowy Caparola, barwiony w masie.

A, ile Cie kosztowała cała elewacja za m2, tzn materiał i robocizna?

No masz babo :o nie powiem Ci dokładnie ile za wełnę, bo załatwiał mi ją właśnie wykończeniowiec (a fakturek jeszcze nie mam), za robociznę o ile pamiętam 30złm2(wełna+tynk) a za tynk, ok.4tys. na całą elewację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam u najbardziej profesjonalnych ludzi od drzewa :p W sklepie Panstwa Hermanowskich, cud miód, jak układaja podłogi i jakimi sa fachowcami, za nich sobie dam łapki odciac.

 

A moja podłoga, to iroko olejowane.Piekna :p

 

gosia@ - jeśli można to ile za m2 wychodzi taka podłoga? Razem z układaniem oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gosiu i jeśli już zamawiasz podłogę drewnianą to weź pod uwagę jaką masz grubość desek, bo zwykle są one grubsze niż panele czy płytki, a jeśli są jeszcze do tego długie to zdaje się, że trzeba je układac na legarach. W związku z tym już na etapie "chudej" wylewki trzeba przewidzieć różnice w poziomach wylewk, bo potem może byc kłopot z wysokością drzwi zewnętrznych i tarasowych :(

Ja na etapie wylewek jeszcze o tym nie myślałam i jeżeli będę się decydować na deskę to musi być ona nie grubsza niż 15 mm :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam u najbardziej profesjonalnych ludzi od drzewa :p W sklepie Panstwa Hermanowskich, cud miód, jak układaja podłogi i jakimi sa fachowcami, za nich sobie dam łapki odciac.

 

A moja podłoga, to iroko olejowane.Piekna :p

 

gosia@ - jeśli można to ile za m2 wychodzi taka podłoga? Razem z układaniem oczywiście.

Podłoga 120 zł, układanie 75 material i robocizna.Najtansze, a zarazem bardzo ładne sa tzn podlogi przemysłowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...