Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Franciszek, a nie wesz przypadkiem gdzie można taka farbę kupić, bo jak mi pani poobliczała w pobliskiej hurtowni to wyszło więcej za sama farbę niż za tynk silitakowy.

Firma WKT oddział Gdyński ma farby Caparola w ofercie.

Niestety zapodziałem namiary na oddział w Gdyni a mam przy sobie namiary na oddział w Gdańsku :lol: - oto one 305 23 07,08 - zadzwoń tam może również w Gdańsku handlują Caparolem a jeżeli nie to bez trudu dadzą Ci namiary na oddział w Gdyni.

 

U Markusa nie ma rzeczy niemożliwych, a cuda zajmują tylko trochę więcej czasu 8)

WKT POLSKA Oddział Gdynia, ul: Łużycka 6 (przedłużenie Drogi Rózowej), telefon: 662-40-77, 662-40-78. Napadać jegomościa zwanego Marcin Serkowski, powołać sie na p. Mirosława z Bojana i żądać dużego rabatu :D .

 

Późna pora a taka szybka reakcja - gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dorota_M

Pros JOOLE o pomoc .Ona jest swietna i podejrzewam, ze Ci chetnie pomoze.

Do Gosi : co to wlasciwie jest ten wior osikowy? Nazwa duzo sugeruje, ale caly czas nie moge sobie tego wyobrazic.

Po prostu, pokrycie z wióra osikowego :wink: a, Osika, to drzewo :wink: jak chcesz to Ci wysle na maila zdjecie

Super! oryginalne pokrycie :lol: ale rozumiem, że w Seeger dachu załatwiłaś sobie jedynie okienka, bo oni takim czymś chyba nie handlują, hm? :o

Załatwiłam sobie, kafffe i okna :p

 

To się nazywa robić dobre interesy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o drogi.

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa modernizacji "naszej" drogi z Chwaszczyna na Wejherowo? Kasę dostali już wiosną, wycięli kilka drzew i co dalej???

A co z Lęborską i obwodnicą Chwaszczyna?? Nadal straszą? Dawno nie byłam w gminie.

 

zrobili już chyba ze dwa kilometry i wygląda na to, że dociągną do bieszkowic przed zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie jestem nadal przekonana czy zwykły tynk mineralny i na to farba to dobre rozwiązanie i czy wyjdzie taniej niz połozenie tynku silikatowego :(

 

Moi rodzice tak właśnie robią, zwykły tynk i na to farba silikonowa, a znając ich to wybrali no może nie najtańsze ale jedno z tańszych rozwiązań. A farbę kupowali w Brokerze. Oni akurat w Satrogardzie ale jest też oddział w Straszynie, czy gdzieś dalej w Gdańsku czy Gdyni to nie wiem. A jak się będzie sprawdzać to będę mogła powiedzieć jak za jakiś czas, bo obecnie malują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia - w której Catoramie, kupowałaś BK i z kim tam rozmawiałaś?

 

Byłam wczoraj w polecanym sklepie na Goszczyńskiego, trzeba rzeczywiście wiedzieć że coś takiego tam jest bo inaczej to by człowiek w życiu nie znalazł. Pani bardzo miła, podoba mi się jesion (zreszta zawsze mi się podobał), cena niestety już mniej (128 zl/m2) :( Pewnie poogladam jeszcze podłogi przemysłowe, czy coś takiego nadaje się na ogrzewanie podłogowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...