Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Na szczęscie ja mam jescze cierpliwość, zastanawiam się jescze jak dułgo. 1,5 tygodnia fachowiec nie odbieral telefonu, wczoraj odebrał i cos sie tułmaczył i przepraszał ze sprawy rodzinne itp., i ze zaczyna dziś na 100%, dzis znowu ma komórkę wyłaczona, moze i ja po tą farbe jednak pójdę :evil:

 

Normalka, standard, chyba można temu nadać śmiało godło "Teraz Polska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam :) mnie też dawno nie było - na tapecie mam tynk akrylowy :)

Jaką wybrać firmę, cobym nie musiała iść po następną pożyczke :D ? Przeleciałam internet i zgłupiałam :) wczoraj oferowano mi w Tikurilla na ok 100 m2 ponad 3.000,00 :evil: nie ma nic tańszego? może coś poradzicie ? pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( naprawdę to standard, myślałam ze to wyjątek, bo jakos do tej pory szło dobrze

 

To my jesteśmy wyjątkiem potwierdzającym regułę - żadnych opóżnień i niedoróbek nie było (poza tynkarzami), a teraz tylko trochę wolnego mam robola od podłóg (paneli) i malowania ścian, no i architekta ogrodów :) Ale trudno, za to bardzo tani jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) mnie też dawno nie było - na tapecie mam tynk akrylowy :)

Jaką wybrać firmę, cobym nie musiała iść po następną pożyczke :D ? Przeleciałam internet i zgłupiałam :) wczoraj oferowano mi w Tikurilla na ok 100 m2 ponad 3.000,00 :evil: nie ma nic tańszego? może coś poradzicie ? pozdrawiam Ewa

Witam serdecznie nasze dziewczyny! Zadzwońcie proszę na nr 0606-443-494 - Radek i szepnijcie że jestescie Miłe Panie ode mnie. Jest to spec od tynków i sądzę ,że Wam poradzi cosik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( naprawdę to standard, myślałam ze to wyjątek, bo jakos do tej pory szło dobrze

 

To my jesteśmy wyjątkiem potwierdzającym regułę - żadnych opóżnień i niedoróbek nie było (poza tynkarzami), a teraz tylko trochę wolnego mam robola od podłóg (paneli) i malowania ścian, no i architekta ogrodów :) Ale trudno, za to bardzo tani jest :)

 

Tani jest robol czy architekt ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już wymurowne wszystkie ściany nośne, zalane wieńce i podciągi. Obecnie murują kominy. Jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie będę miał więźbę dachową :D

Poza tym kazałem chłopakom posprzątać bo straszny mieli bałagan :evil:

Teraz jest tak pięknie, że aż miło. :lol:

Wszystkim, którzy mają kłopoty z wykonawcami życzę dużo wytrzymałości.

Co do tynków to warto odwiedzić kilka hurtowni budowlanych i pogadać z handlowcami co mają w ofercie i wjakich cenach - hurtownie to WKT, Raab Karcher (teraz także w Gdańsku na ulicy Mostek), BAT. Słyszałem też, że w Gdyni jest gdzieś skład fabryczny firmy STO - wiem, że ta firma ma bardzo dobre tynki (jako jedyni mają np. aprobate na system, w którym na tynk przyklejane są płytki klinkierowe). Jeżeli ktoś z Was zetknął się z firmą STO to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już wymurowne wszystkie ściany nośne, zalane wieńce i podciągi. Obecnie murują kominy. Jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie będę miał więźbę dachową :D

Poza tym kazałem chłopakom posprzątać bo straszny mieli bałagan :evil:

Teraz jest tak pięknie, że aż miło. :lol:

Wszystkim, którzy mają kłopoty z wykonawcami życzę dużo wytrzymałości.

Co do tynków to warto odwiedzić kilka hurtowni budowlanych i pogadać z handlowcami co mają w ofercie i wjakich cenach - hurtownie to WKT, Raab Karcher (teraz także w Gdańsku na ulicy Mostek), BAT. Słyszałem też, że w Gdyni jest gdzieś skład fabryczny firmy STO - wiem, że ta firma ma bardzo dobre tynki (jako jedyni mają np. aprobate na system, w którym na tynk przyklejane są płytki klinkierowe). Jeżeli ktoś z Was zetknął się z firmą STO to dajcie znać.

U mnie jutro ciesle wchodza :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz czekasz, ze nie spisz?

 

Gorzej 8) Siedzę w garach :D a dokładnie w piekarniku

 

Córka wczoraj oznajmiła przez telefon, że oczekuje po powrocie solidnego obiadu :o I jak to bywa w życiu, ukochanej córeczce tatusia się nie odmawia

:D

o, cholerka, a co Ty pieczesz, ze juz dzisiaj zaczynasz :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...