Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja ide na koncert, co nie wpływa na to ze budowalńcy dalej nie przyszli , teoretycznie jutro mieli kończyć a jescze nei zaczeli, czy jest sznansa cos wyegzekowac, ( w umowie nie mam zadnych kar za poóźnienie) i w jaki sposób od nichumowa jest krótka i prosta zrobia to i to w taim terimnie i dostana tyle i tyle, moze mozna cos od nich wyegzekwoac skoro nie pojawili sie wcale :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola - skoro dałaś zaliczkę i masz jeszcze nadzieję że przyjdą, to może fatycznie teraz im nie mów o potrącaniu pieniędzy ale zaczekaj z tym na koniec roboty. Choć z drugiej strony może jakbyś im teraz zagroziła to jednak przyszliby wcześniej, ale tu na dwoje babka wróżyła. Cholerka z niektórymi ludzmi to naprawdę nie wiadomo co zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta doszła, dzięki. Mam jeszcze parę pytań, które jak sobie poukładam to Ci prześlę. Chwilowo to zostawiłam, bo murarz przychodzi wcześniej niż planował i teraz jestem na etapie betonu, stali, cegieł itp. :) Wkażdym razie w przyszłym tygodniu wrócę do tematu.

 

Mamy sektor A sponsorowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, a już myślałam że lepiej się dzieje, bo nic ostatnio nie było słychać o kradzieżach. Też bym poucinała co nieco jakbym takich znalazła. Starsznie mi przykro, ale może teraz bedziesz miała lepsze, wiem słaba pociecha ale ciężko w takiej sytuacji coś dobrego powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie skończyli kłaść kanały wentylacyjne do ogrzewania powietrzem. Ale największe zaskoczenie miałem z Mirosławem Toporkiem i wylewkami (pozytywne). Zadzwoniłem do niego we wtorek, w środę się spotkanliśmy na budowie - powiedział, że wczwartek wchodzi, dzisiaj - piątek - kończy do południa. Nic dodać, nic ująć- BŁYSKAWICA! :D

 

Poszukuje nadal z polecenia dobrego fachurę "od drewna". Muszę wykonczyć taras i inne elementy drewniane w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, a już myślałam że lepiej się dzieje, bo nic ostatnio nie było słychać o kradzieżach. Też bym poucinała co nieco jakbym takich znalazła. Starsznie mi przykro, ale może teraz bedziesz miała lepsze, wiem słaba pociecha ale ciężko w takiej sytuacji coś dobrego powiedzieć.
A, du..pa blada, miałam bardzo dobre, wywalczone w tartaku.Mam wieche w sobote, na która zreszta zapraszam :p :p :p forumowiczów trójmiejskich :wink: a tu masz Ci los.Gnoje :evil: musieli byc okoliczni, bo kto by z dechami latał :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do murarzy to proszę daj mi namiary. Ja niestety ze swoich nie jestem zadowolony a zostały im jeszcze do zrobienia ścianki działowe, poza tym według umowy .

 

Franciszek :) namiar na mojego murarza Pan Piotr 0504358839 (święty nie jest ale jest dobry ) Kierownik wcale ze mną nie rozmawia tylko od razu idzie do Niego - a poza tym nie miał ani jednej uwagi do jego roboty.

pozdr Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...