Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Słuchajcie szukam 60 sz BK o podwyzszonej dokładnosci.Zabrakło moim murarzom i ja nie wiem czy mi dowioza taka mała ilosc :roll:

 

Mam jeszcze pytanie.Do jakich pieców sie przymierzacie, lub macie? chodzi mi o piece gazowe, nie bardzo wiemjak to ugryzc, a wolałabym wiedziec jaka jest mniej wiecej cena takiego cuda

Gosia@ a jaki wymiar by Cię interesował, bo mam trochę na zbyciu 24x60.

Martag-łobuziaro :wink: podwędziłaś mi wykonawców...ale daruję Ci, bo nawet dobrze się składa, że wchodzą dopiero w poniedziałek na malowanko.(zdąże umyć okienka, żeby potem nie zabrudzić świeżo pomalowanych ścian :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie szukam 60 sz BK o podwyzszonej dokładnosci.Zabrakło moim murarzom i ja nie wiem czy mi dowioza taka mała ilosc :roll:

 

Mam jeszcze pytanie.Do jakich pieców sie przymierzacie, lub macie? chodzi mi o piece gazowe, nie bardzo wiemjak to ugryzc, a wolałabym wiedziec jaka jest mniej wiecej cena takiego cuda

Gosia@ a jaki wymiar by Cię interesował, bo mam trochę na zbyciu 24x60.

Martag-łobuziaro :wink: podwędziłaś mi wykonawców...ale daruję Ci, bo nawet dobrze się składa, że wchodzą dopiero w poniedziałek na malowanko.(zdąże umyć okienka, żeby potem nie zabrudzić świeżo pomalowanych ścian :wink: )

własnie ytaki, a ile masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominy bede miał jednak chyba Schiedla zamiast Leiera - niewiele drożej a jakość i podejście do klienta duzo lepsze.

 

Pytanie czy w Izobudzie dostalicie jakiś upust na kominy w stosunku do ceny oficjalnej? Bede mial jak Franciszek Rondo 20 fi i Rondo Plus 14 fi tylko wysokości wieksze 8 i 8,33.

 

Co do pieca to jestem zdecydowany po rozmowach ze znajomymi i wykonawcami na jednofunkcyjny (nie kondensat) i zasobnik 120 albo 160 litrów. Nie wiem jeszcze jakiej firmy bo jak pisaliscie powyżej rozbieznośc cenowa dość znaczna - ale jest w czym wybierac więc na pewno wybierzemy dobrze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolia sprawdź jeszcze cenę stali w Centrostalu na Kokoszkach tel. 347 53 10 pozdr Ewa ps. przy moich poszukiwaniach mieli niezłą cenę a ponoć stal spadła z ceny - chyba, że już nadszedł czas, że idzie w górę :(

 

Dzwoniłam do nich i cena wyjściowa była 2,12 brutto zł za kilogram (mozliwość negocjacji oczywiście była), ale chceli za trnasport 200 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę 3miejską. Czas sie wkońcu ujawnić po roku studiowania chłonięcia wiedzy nadszedł czas wtrącić swoje trzy grosze. Czekam narazie na pozwolenie na budowę ale działać już zaczełem. Budować będe sie w Baninie a moje przyszłe cztery ściany zwać sie będą Akacją II wersja B. Budować będe metodą domową :D Czyli wszystko w moich rączkach. Twierdze, że jak jestem polecanym kafelkarzem :lol: który umie trzymać piony i poziomy :wink: to ściany wybuduje a co do reszty hmmm zapał mam wiedza w postaci forum też jest - to daj borze dam rady oby tylko zdrowie dało. Śledzę wasze problemy i rady i wielkie uszanowania dla wszystkich. Pozdrawiam Sławomir Murawski "Vondraczek"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag-łobuziaro :wink: podwędziłaś mi wykonawców...ale daruję Ci, bo nawet dobrze się składa, że wchodzą dopiero w poniedziałek na malowanko.(zdąże umyć okienka, żeby potem nie zabrudzić świeżo pomalowanych ścian :wink: )

 

joola - nie łobuzowałam tak strasznie :oops: , pytałam się, od kiedy mogą przyjść. ten termin im pasował... Myślałam, że u Ciebie już skończyli :oops: Nie ukrywam, że zależało mi, żeby w tym tygodniu zrobili mi część ocieplenia fundamentu garażu, bo w przyszłym tygodniu wchodzi brukarz z podjazdem. Ale z tego co wiem, to cały przyszły tydzień będą u Ciebie. A dużo jeszcze im u Ciebie zostało? Jak byłam na Twojej budowie to wydawało mi się, że już końcówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę 3miejską. Czas sie wkońcu ujawnić po roku studiowania chłonięcia wiedzy nadszedł czas wtrącić swoje trzy grosze. Czekam narazie na pozwolenie na budowę ale działać już zaczełem. Budować będe sie w Baninie a moje przyszłe cztery ściany zwać sie będą Akacją II wersja B. Budować będe metodą domową :D Czyli wszystko w moich rączkach. Twierdze, że jak jestem polecanym kafelkarzem :lol: który umie trzymać piony i poziomy :wink: to ściany wybuduje a co do reszty hmmm zapał mam wiedza w postaci forum też jest - to daj borze dam rady oby tylko zdrowie dało. Śledzę wasze problemy i rady i wielkie uszanowania dla wszystkich. Pozdrawiam Sławomir Murawski "Vondraczek"

 

Witaj Vondraczek :D Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was brał beton z Patoki?

 

Ja brałam, mają z B-compleksu. Ale ceny nie pamiętam :(

 

W ofercie mają 236 zł brutto z pompą (194 zł netto) i powiedzieli, że już za bardzo z tej ceny nie zejdą. Nie wiem co powiedzą na zakup w cenie netto, jeszcze nie próbowałam :-?

 

B-Complex jest dużą, formalistyczną firmą. zapomnij o braku faktury. Tak można dogadać się z mniejszymi typu Wakoz lub Ol-Trans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...