Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Rafalg

jak tam twoje okna połaciowe? mam nadzieję, że moi dekarze przesłali pozdrowienia.

ile płacicie za osadzenie okna pałaciowego?

 

Gosiu,

ja nie mam okien połaciowych, u mnie parterowy mały domek bez poddasza, Rafalg może jedynie Ci pomóc bo ja nie znam cen. Nawiasem mówiąc masz piękny dach za bardzo rozsądne pieniądze. Jak tak dalej pójdzie to na Kaszubach powstanie nowa tradycja krycia dachu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

za dach z materiałem 55 zł za m.Ekipa z Suwałk.Szybko, sprawnie, miło, profesjonalnie.Bardzo jestem z nich zadowolona

 

 

Gosia - ja tez zadnej osiki nie zakosilam- choc mnie kusilo.

Dach bajka. niech Ci szybko ciemnym bedzie. A namiary mozesz podac na ekiPe z Suwalk ? w kolejke bym sie wpisala - bo nauczona doswiadczeniem widze ze przynajmniej z pol roku wczesniej trzeba..

p.s. Mam nadzieje, ze w koncu tez sie na cos na tym forum przydam ( na razie przepis na ciasto co najwyzej moge wrzucic ;(

u facet na dach juz teraz trzeba sie zapisywac :( Ma mnóstwo zlecen, ja u niego jeszcze altanke bede robiła to bym sie podpielo pod siebie ewentualnie.Cały dach mnie kosztował 12 000 materiał plus robozizna.Wiecej dałam za deskowanie i folie paroprzepuszczalna :(

Podaje namiary p.Henryk 0608397564 mozesz sie na mnie powołac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg

jak tam twoje okna połaciowe? mam nadzieję, że moi dekarze przesłali pozdrowienia.

ile płacicie za osadzenie okna pałaciowego?

 

Gosiu,

ja nie mam okien połaciowych, u mnie parterowy mały domek bez poddasza, Rafalg może jedynie Ci pomóc bo ja nie znam cen. Nawiasem mówiąc masz piękny dach za bardzo rozsądne pieniądze. Jak tak dalej pójdzie to na Kaszubach powstanie nowa tradycja krycia dachu :wink:

:oops: :oops: :oops: dziekuje.Ja juz mam okna i tylko sie zastanawiam ze chyba duzo za nie zapłaciłąm :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dach z materiałem 55 zł za m.Ekipa z Suwałk.Szybko, sprawnie, miło, profesjonalnie.Bardzo jestem z nich zadowolona

 

 

Gosia - ja tez zadnej osiki nie zakosilam- choc mnie kusilo.

Dach bajka. niech Ci szybko ciemnym bedzie. A namiary mozesz podac na ekiPe z Suwalk ? w kolejke bym sie wpisala - bo nauczona doswiadczeniem widze ze przynajmniej z pol roku wczesniej trzeba..

p.s. Mam nadzieje, ze w koncu tez sie na cos na tym forum przydam ( na razie przepis na ciasto co najwyzej moge wrzucic ;(

 

 

Nie martw się, że narazie brak Ci doświadczeń, z czasem się pojawią i oby były tylko dobre, a co do ciasta to może nie przepis ale jakas mała próbka przy najblizszym spotkanku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg

jak tam twoje okna połaciowe? mam nadzieję, że moi dekarze przesłali pozdrowienia.

 

W sobotę dwa poprawili + 1 dodatkowy przeciek. Mają jeszcze poprawić dwa pozostałe (może uz to zrobili, ale nie wiem). Mają mi zrobić dodatkowo drobne opierzenie na balkonie i przy oknah tarasowych). Jak widzisz "ten sam generalny"wykonawca może robić różnie. Ja się naciąłem i dlatego teraz tyle poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek :) ja ocieplam, ale nie wiem czy szukasz całej ekipy czy tylko kogoś co położy styropian i siatkę :) pozdr Ewa

 

Szukam kogoś kto wykona cała elewacje - styropian, kleje, siatki, tynki, płytki, podbitka.

 

Szukam kogoś genialnie dobrego i nie przyzwoicie taniego :lol:

O.K.

wiem że to niemożliwe, więc na początek wystarczy, aby był dokładny i fachowy

 

Franciszek u mnie prawdopodobnie będą kłaść jutro tynk więc okazja do obejrzenia Zapraszam o dogodnej dla Ciebie porze to sobie obejrzysz. pozdr Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wciąż nadzieję, że jednak... Coś mówił o ew. nocowaniu na działce i robocie co drugi dzień.. Wszystko byleby zrobił przed jesienią. Wcale nie mam tego tak dużo: na razie tylko ok. 50 m kw "prostej" podłogi i mała łazienka na dole. Muszę Go ubłagać :wink: Ale jeśli coś usłyszycie o jakichś innych mistrzach świata to bardzo proszę o namiary, bo muszę mieć jakąś alternatywę :cry:

 

Nie bardzo śledziłam kogo szukasz ? może murarza? u mnie wreszcie kończą - w przyszłym tygodniu kładą tynk - mam nadzieję - a więc murarz chyba byłby wolny.

Jak widzisz też piszę , że mam nadzieję, że skończy, a więc ja też z murarzami nie mam wesoło . Mogę podać tel. komórkowy, jeżeli będziesz chciał/a pozdr Ewa

 

Nie, dziękuję. Chodzi mi o kafelkarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wciąż nadzieję, że jednak... Coś mówił o ew. nocowaniu na działce i robocie co drugi dzień.. Wszystko byleby zrobił przed jesienią. Wcale nie mam tego tak dużo: na razie tylko ok. 50 m kw "prostej" podłogi i mała łazienka na dole. Muszę Go ubłagać :wink: Ale jeśli coś usłyszycie o jakichś innych mistrzach świata to bardzo proszę o namiary, bo muszę mieć jakąś alternatywę :cry:

 

Wjedź mu na ambicję. Że polecany, że teges, a tu taka plama. W jego przypadku powinno zadziałać. To naprawdę prosty, uczciwy chłopina.

Z tego co wiem to mieszka gdzieś za Wejherowem, chyba w Gościcinie, więc jak sobie dokładnie nie wyjaśniliście gdzie mają być te kafelki robione, to chłop przeżył szok. Zwłaszcza przy obecnych cenach benzyny :( Tym bardziej że facet ma normalną etatową pracę i u mnie bywało tak, że z mojego tarasu jechał prosto do pracy na nockę.

 

Toteż tak właśnie robię :D Jak mu dzis nic nie wypali to spotkamy sie u mnie na działce to jeszcze nad nim popracuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! :cry:

Umówiłam sie niesięc temu z polecanym przez Markusa panem kafelkarzem, dzwonię taraz coby się spotkać i dograć szczegóły, a tu okazuje się, że...mieszkam za daleko! :cry: Ciężko byłoby mu dojeżdżać (ok. 70 km w jedna stronę). Czy ktoś może polecić naprawdę porządnego kafelkarza z okolic Pruszcza, i oczywiście przystępnego cenowo? Proszę, jesienią chcemy się wprowadzić... :cry:

 

Czy mogę prosić o namiary na tego mistrza kafelkowania? Ja ten etap mam w przyszłym roku ale skoro jest taki dobry to będę próbował sie z nim dogadać.

 

Dla wszystkich chętnych namiary wyślę na priva 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.STRASZNIE PILNE poszukuje Silki 12 na działówki.W AZ zamówiłam 100m2 a mi przywiózł 10m :evil: :evil: :evil: Murarze dostaja szewskiej pasji, a ja nie wiem skad wziac od reki :evil: Plizzz.W@ cAstoramie w ogole nie maja :(

 

Silkę zwykle bez problemów maja w Izobudzie w Osowej lub w Almaresie w Wejherowie.

Własnie sciagnełam z Almaresu, ale tez nie mieli tyle ile potzrebowałam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek :) ja ocieplam, ale nie wiem czy szukasz całej ekipy czy tylko kogoś co położy styropian i siatkę :) pozdr Ewa

 

Szukam kogoś kto wykona cała elewacje - styropian, kleje, siatki, tynki, płytki, podbitka.

 

Szukam kogoś genialnie dobrego i nie przyzwoicie taniego :lol:

O.K.

wiem że to niemożliwe, więc na początek wystarczy, aby był dokładny i fachowy

 

Franciszek u mnie prawdopodobnie będą kłaść jutro tynk więc okazja do obejrzenia Zapraszam o dogodnej dla Ciebie porze to sobie obejrzysz. pozdr Ewa

 

Bardzo dziękuję za zaproszenie, ale niestety mam dzis i jutro zawodowy zawrót głowy i nie wyrwę się z tego szaleństwa :cry:

Może mógłbym we czwartek?

Daj jakiś namiar co bym trafił niechybnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg

jak tam twoje okna połaciowe? mam nadzieję, że moi dekarze przesłali pozdrowienia.

 

W sobotę dwa poprawili + 1 dodatkowy przeciek. Mają jeszcze poprawić dwa pozostałe (może uz to zrobili, ale nie wiem). Mają mi zrobić dodatkowo drobne opierzenie na balkonie i przy oknah tarasowych). Jak widzisz "ten sam generalny"wykonawca może robić różnie. Ja się naciąłem i dlatego teraz tyle poprawek.

 

Rosinke nie jest moim generalnym, muruje jedynie ściany, cieśla i dekarz nie mają z nim nic wspólnego - jako że miałem więcej czasu przy ich wyborze nie popełniłem błędu.

Zresztą chłopaki troche się przy mnie nauczyły i myślę że murowanie z porothermu na trójkę zaliczą :lol:nie jest tak źle, chyba że wyjdą jakieś błedy których nie udało mi się wyłapać, wtedy czekają mnie takie poprawki jak Twoje, no właśnie czy jakieś poprawki dotyczyły ścian?

I nawiasem mówiąc masz pięknie położona działkę!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

bardzo rzadko ujawniam się na forum, ale śledzę Wasze poczynania od dłuuuuuuuuższego czasu. W przyszłym roku planujemy ruszyć z budową. Tak więc zwracam się z prośbą o polecenie osób zajmujących się adaptacją projektów gotowych. Dzwoniłam do kilku biur - ceny są różne. Chodzi mi o osobę, która doradzi a nie tylko przyklepie projekt i skasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów,

bardzo rzadko ujawniam się na forum, ale śledzę Wasze poczynania od dłuuuuuuuuższego czasu. W przyszłym roku planujemy ruszyć z budową. Tak więc zwracam się z prośbą o polecenie osób zajmujących się adaptacją projektów gotowych. Dzwoniłam do kilku biur - ceny są różne. Chodzi mi o osobę, która doradzi a nie tylko przyklepie projekt i skasuje.

 

Ale jak juz sie ujawniłes, to co za trafienie - 9900 post w Grupie Trójmiasto. Architekta do adaptacji nie znam, ale gdybyś chciał robic projekt indywidualny to moge polecic Panią która projektowała mój dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ireneusz,

przesłałem wzór umowy z wykonawcą .

Przepraszam, że tak późno ale od tygodnia nie było mnie w necie.

Pozdrówki

Witam, a czy ja tez mogłabym otrzymać wzór takiej umowy na adres [email protected] :oops:

Czy mogę rownież liczyć na przesłanie wspominanego wyżej wzoru umowy?Mój adres to [email protected] .

Pozdr.

Alunek :)

 

Już posyłam

Sorry Franciszek, w mój adres emaliowy wkradła się literówka, a więc wzór umowy nie mógł do mnie dotrzeć. Oto właściwy adres: [email protected]

Czy mogę prosić o ponowne wysłanie? Bardzo przepraszam za zamieszanie

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalg

jak tam twoje okna połaciowe? mam nadzieję, że moi dekarze przesłali pozdrowienia.

 

W sobotę dwa poprawili + 1 dodatkowy przeciek. Mają jeszcze poprawić dwa pozostałe (może uz to zrobili, ale nie wiem). Mają mi zrobić dodatkowo drobne opierzenie na balkonie i przy oknah tarasowych). Jak widzisz "ten sam generalny"wykonawca może robić różnie. Ja się naciąłem i dlatego teraz tyle poprawek.

 

Rosinke nie jest moim generalnym, muruje jedynie ściany, cieśla i dekarz nie mają z nim nic wspólnego - jako że miałem więcej czasu przy ich wyborze nie popełniłem błędu.

Zresztą chłopaki troche się przy mnie nauczyły i myślę że murowanie z porothermu na trójkę zaliczą :lol:nie jest tak źle, chyba że wyjdą jakieś błedy których nie udało mi się wyłapać, wtedy czekają mnie takie poprawki jak Twoje, no właśnie czy jakieś poprawki dotyczyły ścian?

I nawiasem mówiąc masz pięknie położona działkę!!!

Pozdrawiam

 

Dziękuję za działkę. Widać, że Dekarz z innej ekipy. Jezeli chodzi o ściany, to miałem problemy z ich pionami. Proponuję Ci, abyć nie zapłacił całej kwoty (ja tak zrobiłem. Później pochodziłem z poziomicą i wyszło... .

Ponieważ niektórych rzeczy nie można było poprawić (miałem poprawiane później tynkami bądź gips-kartonem), Pan Kazimierz musiał wykonać dodatkowe prace "gratis".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...