Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065

 

Gosiu, Twój dekarz to mój dekarz :lol: Niestety nie jest tani :cry: Tylko co dekarz robi u Ciebie? Myślałem, że już masz dach skończony.

Franciszku, moj-Twój dekarz juz skonczyl i dlatego go bardzo chwale.Tani nie jest, to fakt :( ale za takie efekty warto zapłacic.Skad go masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065

Jeżeli chodzi o p.Leszka Garlaka z Gdańska to się dopisuję GODNY POLECENIA.W prawdzie u mnie nie robił[ja jeszcze przerabiam papiery!!! :evil: :evil: :evil: ],ale widziałem jego pracę kilkakrotnie u klientów i wszystko super.

Podpisuje sie obiema recami :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065

 

Gosiu, Twój dekarz to mój dekarz :lol: Niestety nie jest tani :cry: Tylko co dekarz robi u Ciebie? Myślałem, że już masz dach skończony.

Franciszku, moj-Twój dekarz juz skonczyl i dlatego go bardzo chwale.Tani nie jest, to fakt :( ale za takie efekty warto zapłacic.Skad go masz?

 

Jedna z jego ekip robiła dach u mojego kolegi i bardzo mi się podobało. Ty masz chyba namiary na pana Garlaka z Seeger Dachu bo on bierze materiały tylko od z tamtąd a ja pamietam, że brałaś tam okna połaciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065

 

Gosiu, Twój dekarz to mój dekarz :lol: Niestety nie jest tani :cry: Tylko co dekarz robi u Ciebie? Myślałem, że już masz dach skończony.

Franciszku, moj-Twój dekarz juz skonczyl i dlatego go bardzo chwale.Tani nie jest, to fakt :( ale za takie efekty warto zapłacic.Skad go masz?

 

Jedna z jego ekip robiła dach u mojego kolegi i bardzo mi się podobało. Ty masz chyba namiary na pana Garlaka z Seeger Dachu bo on bierze materiały tylko od z tamtąd a ja pamietam, że brałaś tam okna połaciowe.

tak dokładnie, spotkałam Go przy zakupie moich okien :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za działkę. Widać, że Dekarz z innej ekipy. Jezeli chodzi o ściany, to miałem problemy z ich pionami. Proponuję Ci, abyć nie zapłacił całej kwoty (ja tak zrobiłem. Później pochodziłem z poziomicą i wyszło... .

Ponieważ niektórych rzeczy nie można było poprawić (miałem poprawiane później tynkami bądź gips-kartonem), Pan Kazimierz musiał wykonać dodatkowe prace "gratis".

 

 

Ja z łatą biegam po budowie od samego początku i w sumie wszystko jestr pionowe i mieści się w wymiarach...aż strach pomyśleć jak by to wyglądało gdyby mnie tam nie było prawie codziennie :lol:

Tak więc z powodu nierównych fug musze po budowie chodzić z kartonem na głowie :wink: tym niemniej zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek :) ja ocieplam, ale nie wiem czy szukasz całej ekipy czy tylko kogoś co położy styropian i siatkę :) pozdr Ewa

 

 

 

 

Franciszek :) deptakiem w stronę Nowego Portu, na wprost wejścia na plażę nr 44 przy pawilonach gastronomicznych jest ulica Miła - pierwszy dom z cegły i drewniana furtka prowadzi na podwórko :) pozdr Ewa

 

Ewo,

jeszcze raz dzięki za zaproszenie, chciałbym się u Ciebie zjawić jutro ale nie wiem o której się wyrwę, więc moge być z zaskoczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joola - podobno już finiszujecie z malowaniem. Ten TWÓJ - MÓJ :D :lol: :D wykonawca ostatnio dzieli tydzień w kratkę :D Jeden dzień u Ciebie - jeden u mnie :D

Mam nadzieję, że przeze mnie nie opóźnia robót u Ciebie?

Pozdrawiam serdecznie.

Martag, MÓJ -TWÓJ :wink: wykończeniowiec malowanie już skończył :D , a to dzielenie tygodnia, to niestety z mojej winy :oops: bo albo czegoś mi brak, albo zastanawiam się czy ten kolor, to właśnie już ten a może jednak inny... Biedny Krzyś 8) :wink: Jutro jeszcze mogą być u Ciebie ale pojutrze, to już u mnie bo zamorduję na śmierć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag, no widzę żę tan wasz Pan mocno rozchwytywany, wiec chyba nie mam szans się załapac, no chyba, że w ciut pioźniejszym terminie, tylko kiedy to jest ciut poźniejszy termin,może po Gosia@ będzie wolny, bo ten z kolbut nieustajac robi wycene, kopara ciągle popsuta, a klinkierowiec wciąż nie odbiera komóry jak spaprał tak zostawił, ja juz chyba nie mam siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag, no widzę żę tan wasz Pan mocno rozchwytywany, wiec chyba nie mam szans się załapac, no chyba, że w ciut pioźniejszym terminie, tylko kiedy to jest ciut poźniejszy termin,może po Gosia@ będzie wolny, bo ten z kolbut nieustajac robi wycene, kopara ciągle popsuta, a klinkierowiec wciąż nie odbiera komóry jak spaprał tak zostawił, ja juz chyba nie mam siły
Po mnie chyba jest wolny, ale u mnie siedzi do konca grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia@, jutro (dzisiaj) jednak się nie wyrobię żeby jechać po krzaczorki :cry: muszę kupić gdzieś stado halogenów, bo mnie elektryk udusi (kopnie, porazi prądem :wink: ). Może dasz radę w piątek rano?
nawet mi bardziej pasuje, ba ja dzisiaj mam ruch na budowie :roll: rano, tzn ok 10 moze byc?bo ja o 8 ide w sprawie pieca rozmawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze warto poczekać do końca grudnia, skoro polecanyi solidny, niż brac bnatepnego który znowu coś rozgrzebie i pojdzie, juz sama nie wiem co robic
to zalezy kiedy sie chcesz wprowdzic :p MarcinU ma tez fajnych wykonawców i ich chwalił, ja wstepnie sobie rezerwowałam u nich termin, tak ze moj jest wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo,

jeszcze raz dzięki za zaproszenie, chciałbym się u Ciebie zjawić jutro ale nie wiem o której się wyrwę, więc moge być z zaskoczenia :wink:

 

zapraszam o każdej porze - już tynk położony - myślę, że jesteś strasznym detalistą i ciekawa jestem Twojej oceny pomimo wszystko :D pozdr Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...