Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Szukam słupków do ogrodzenia, a konkretnie do furtki: przekrój kwadrat o długości ścianki 8cm oraz wysokości słupka 2,5m Gdzie takowy dostanę? Potrzebuję raptem 2 sztuki.

Ja dzisiaj byłam w Metaltechu w Rumi, tam maja słupki i ogrodzeie w dobrej cenie

 

Masz może namiary telefoniczne ? Poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam słupków do ogrodzenia, a konkretnie do furtki: przekrój kwadrat o długości ścianki 8cm oraz wysokości słupka 2,5m Gdzie takowy dostanę? Potrzebuję raptem 2 sztuki.

Ja dzisiaj byłam w Metaltechu w Rumi, tam maja słupki i ogrodzeie w dobrej cenie

 

Masz może namiary telefoniczne ? Poproszę.

zaraz zerkne czy mam 6710339, 6710748
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zameczaja mnie te papierki do wody. Jest to zalamujace, na dodatek koparka kopiac mi dzisiaj row pod wode zniszczyla kanalize. ladne jaja, pomyslalem sobie tylko ze cale szczescie w tym wszystkim ze to tylko kaaliza a nie woda, prad nie mowiac juz o gazie. Kopal bardzo ostroznie i pozostale nitki potraktowal idealnie, niestety nie idalo sie :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wczoraj poszłam grzecznie spać. A dzisiaj oficjalnie żegnam się na jakiś czas, bo jutro przeprowadzka i niestety chwilowy brak dostępu do netu. No mam nadzieję, żę tylko chwilowy :roll: Trzymajcie kciukasy :wink: Pozdrawiam wszystkich zaczynających i kończących budowę :D

Miłego mieszkania we własnym gniazdku!

Pozdrawiam,

Alunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam słupków do ogrodzenia, a konkretnie do furtki: przekrój kwadrat o długości ścianki 8cm oraz wysokości słupka 2,5m Gdzie takowy dostanę? Potrzebuję raptem 2 sztuki.

Ja dzisiaj byłam w Metaltechu w Rumi, tam maja słupki i ogrodzeie w dobrej cenie

I na kawusie nie wpadłaś? :(

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie przez chwile, ale jestem diabelnie zalatany.

dostalem w koncu pozwolenie na budowe

dzisiaj zdejmowalem humus, podpisalem umowe z kierownikiem, dogadalem sie co do szczegolow z wykonawca, czekam na deski szalukowe, , stal, beton, bloczki. Oj duzo sie dzieje, czy tak caly czas ...??

 

Juz dzisiaj mialem przedsmak termonowosci budowlancow, dwie godziny czekalem na koparke, telefon nie odpowiadal - nie pojawila sie. Wrocilem do domu szukalem przez 2 godziny innej w koncu udalo sie.

Jutro geodeta i przylaczyc wode.

 

Tu pytanko gdzie sa tanie materialy do przylacza wodnego, moze jakies namiary. zasowy, wodomierze, zawory, itp.

 

A i jeszcze jedno pytanko czy hydraulicy musza zglaszac przylaczanie do wodociagu???

GRATULACJE !!!

No to macie jeden z gorszych etapów za sobą. Co do materiałów, to my kupujemy wszystko, lub prawie wszystko na miejscu, tj. w Tczewie. Przyłącza wodne i kanalizacyjne skończyli u nas robić w ubiegłym tygodniu, a robił je facet z z tutejszego ZWiK'u. Co do kwestii zgłoszenia tych przyłączy, to nie wiem, czy należy je zgłosić, ale mogę zapytać mojego majstra. Materiały (rury, licznik i inne) kupiliśmy w firmie Kwintex przy 30-go Stycznia ( "Kwintex" Hurtownia Materiałów Instalacyjnych, Tczew, ul. 30 Stycznia 31,tel. 5322076 ).

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam :)

Alunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kibluje w pracy do pierwszej w nocy wiec bede mial czas troche posiedziec i mam pytanko czy szalunki kupuje sie czy mozna gdzies wypozyczyc lub tanio kupic a potem jak kupie do czegos sie zuzyje czy po prostu spalic. Do czego uzyliscie szalunków z fundamentow w pozniejszym okresie.

Pozdrawiam

CMyK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam słupków do ogrodzenia, a konkretnie do furtki: przekrój kwadrat o długości ścianki 8cm oraz wysokości słupka 2,5m Gdzie takowy dostanę? Potrzebuję raptem 2 sztuki.

Ja dzisiaj byłam w Metaltechu w Rumi, tam maja słupki i ogrodzeie w dobrej cenie

I na kawusie nie wpadłaś? :(

:D

a Ty gdzies tam po drodze?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam słupków do ogrodzenia, a konkretnie do furtki: przekrój kwadrat o długości ścianki 8cm oraz wysokości słupka 2,5m Gdzie takowy dostanę? Potrzebuję raptem 2 sztuki.

Ja dzisiaj byłam w Metaltechu w Rumi, tam maja słupki i ogrodzeie w dobrej cenie

I na kawusie nie wpadłaś? :(

:D

a Ty gdzies tam po drodze?????

No dyć przeca! Jak staniesz przy Toyocie ,a znudzą sie juz fury to sie odwracasz i widzisz wejście do mnie... :D a w środku pytac o rurki. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kibluje w pracy do pierwszej w nocy wiec bede mial czas troche posiedziec i mam pytanko czy szalunki kupuje sie czy mozna gdzies wypozyczyc lub tanio kupic a potem jak kupie do czegos sie zuzyje czy po prostu spalic. Do czego uzyliscie szalunków z fundamentow w pozniejszym okresie.

Pozdrawiam

CMyK

do zrobienia murków oporowych w ogrodzie :lol: do zrobienia rusztowan :wink: niektórzy sprzedaja w anonsach.Rozejrzyj sie warto kupic uzywane.Marta nasza miała jeszcze nie dawno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info wlasnie mnie zwolnili z czuwania wiec moge sobie juz jechac ulica pusta wiec rowerkiem do Pruszcza w 30 minut dojadę; poszukam w anonsach lub zagadam z majstrem moze bedzie mial jakis namiar wlasnie konczy jeden dom zaczyna drugi (aby cos wpisac w dziennik to dom dla siebie a nie ma czasu wybudowac jak to w przyslowiu szewc bez butów chodzi)

Dobranoc

ps moje dziewczyny pewnie juz chrapią

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z "grupy trójmiejskiej"

Poloneza czas zacząć! Będę budować w Gdańsku, w dzielnicy Łostowice.

Jestem na etapie warunków przyłączy mediów i całej papierkologii.

No i oczywiście spędzam długie godziny buszując po forum i czuję jak z każdym kolejnym postem staję się cooooraz "mądrzejsza".

Mój mąż mówi, że ze mną to już nie można normalnie porozmawiać, tylko ciągle materiały budowlane, uzbrojenie, wylewki itp.

No ale musi przez to przejść, nie ma rady. Będziemy budować "dom w groszku" 127p.u. /Jeszcze nie wiem jak się wkleja to go nie pokażę/.

Projekt mam od kilku dni, no i wiecie co robię?!

Pozdrawiam i łączę się z Wami i Waszymi budowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...