Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ma ktoś z Was aktualny numer do dekarza, który był tu polecany i wychwalany Witold Dejk? Ten który znalazłam na forum (605 594 634) okazuje się nieaktualny.

 

Pozdrawiam

 

co, nikt z Was nie ma namiarów na tego gościa, to kto kładł u Was dachówkę?

Mogę ci polecić b.dobrą ekipę, która kładła u mnie. Szybko, czysto i tanio.

604-218967 (od Jacka z Banina).

Grody

 

A przy okazji może ktoś ma namiary na tanie i dobre słupki ogrodzeniowe z siatką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zaden rekord, tempo raczej srednie, raczej bez wielkich przygod (pewnie dlatego ze tylko 4 ekipy goscilem) ............ mieszkamy !!!

 

Wielka radosc i przyjemnosc zarazem czego i Wam zycze!

 

Rębiska 51c k/ Kielna

 

Pozdrawiam i zycze cierpliwosci !!!

 

Jeszcze pytanko:

znacie jakas alternatywe dla neostrady ( nie palam miloscia do operatora) w tych okolicach? Pewnie radiowka ala nie mam zadnego kontaktu, widzialem pare anten ale jeszcze jakos nie zaszedlem do nikogo zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

Kupiłam projekt Archonu "Dom w Groszku". Jak Wam się podoba?

Zauważyliście jakieś wady? A może macie jakieś pomysły co do aranżacji wnętrza?

 

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m41e39f67ab48a

 

Bardzo zgrabny domek.

 

Ja bym (oczywiście jest to tylko moje prywatne zdanie) zamurował jedno z wyjść z kuchni. Dzieki temu zyskujesz jeszcze jedną ścianę pod zabudowę kuchenną. Osobiście optowałbym za likwidacją bezpośredniego przejścia z kuchni do salonu. Kuchnia jest na tyle blisko jadalni, że przeniesienie talerzy nie będzie stanowić najmniejszego problemu

Nie budowałbym balkonu na poddaszu tylko dał zwykłe okna. Jest juz taras, a prawidłowe wykonanie i przede wszystkim zaizolowanie balkonu stanowi u nas nadal duże wyzwanie dla wykonawców.

 

 

 

Markus

O to to, o tym nie pomyślałam - dobry pomysł z tą kuchnią. I balkon też do wycięcia, choć dzieci naciskają, żeby został.

Dzięki!

 

Ulcia - faktycznie bardzo foremny i przytomnie zorganizowany domek. :D

 

Popieram Markusa co do zredukowania liczby drzwi w kuchni. Ale proponuje, zebys do ostatniej chwili zostawila decyzje, z ktorych z nich zrezygnujesz. :D

 

Mam w tej chwili bardzo podobny uklad w mieszkaniu i gdybym miala rezygnowac, to zamknelabym od strony hallu. To nie wydaje sie tak oczywiste na planie, a w naturze się broni. Zalezy troche od tego jakie bedziesz miala strony swiata, widoki i nawyki, jak naprawde urzadzisz salon, tudziez jakie beda Twe preferencje co do zabudowy w kuchni. Na wprost schodow moze byc piekne duze lustro. Ale przede wszystkim kuchnia wtedy jest duzo latwiejsza do zorganizowania ze stolem i drzwiami, (na krotkiej scianie to zawsze z drzwiami troche problem - wiec predzej czy pozniej zdejmiesz z zawiasow ;).

 

Drzwi do pokoju pozostawiaja komunikacje z goscmi w salonie jesli tego chcesz, ale pozwalają zachować pewna dyskrecje, jesli ktos wpadnie w poobiednie pobojowisko, bo zabudowa moze miescic bardziej balaganiarskie lady poza zasiegiem wzroku z kanapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUZON - woelkie gratulacje z okazji zamieszkania na swoim :D

 

ANEKRI - Okap firmy Mastercook. Kwota 10 tysięcy dotyczy oczywiście zabudowy. Gdyby w tej kwocie miał się jeszcze sprzęt kuchenny zmieścić ...... piękne, ale nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus co do owej ceny to uderz do Wojtekkkk - wiem że znajoma w "brzozie patynowanej" zmieściła sie wraz ze sprzętem w 10 tys spokojnie. mebelki :ulala! Pikne,pikne.Byłem ,widziałem.

 

To jest cenna informacja dla ANEKRI.

Ja jestem posiadaczem kuchni juz od ponad pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Jestem z trojmiasta, mam małą działkę za Kolbudami i chciałabym w niedalekiej przyszłości rozpocząć budowę, ale jestem laikiem w tej dziedzinie :wink: Czy moglibyście polecić mi jakieś dobre (sprawdzone) oraz niedrogie firmy budujące domy z okolic 3miasta...

Być moze już o tym bylo napisane w tym temacie, ale narazie nie dalam rady przebrnąć przez 172 str :roll: :wink:

Bedę bardzo wdzięczna za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek otrzymałem zamówiony dla moich warunków działki "projekt techniczny ekologicznej oczyszczalni ścieków", którą mam zamiar posadowić na mojej działeczce.

Dzisiaj jadę do starostwa aby zatwierdzili niczego sobie projekt i wtedy będę kopał (no koparka będzie kopać) POŚ.

Zainteresowanych będę informował jak LEGALNIE ale przez męki można mieć przydomową oczyszczalnię ścieków na własnej działce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus co do owej ceny to uderz do Wojtekkkk - wiem że znajoma w "brzozie patynowanej" zmieściła sie wraz ze sprzętem w 10 tys spokojnie. mebelki :ulala! Pikne,pikne.Byłem ,widziałem.

 

To jest cenna informacja dla ANEKRI.

Ja jestem posiadaczem kuchni juz od ponad pół roku

Chyba jest na mnie trochę zła... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Jestem z trojmiasta, mam małą działkę za Kolbudami i chciałabym w niedalekiej przyszłości rozpocząć budowę, ale jestem laikiem w tej dziedzinie :wink: Czy moglibyście polecić mi jakieś dobre (sprawdzone) oraz niedrogie firmy budujące domy z okolic 3miasta...

Być moze już o tym bylo napisane w tym temacie, ale narazie nie dalam rady przebrnąć przez 172 str :roll: :wink:

Bedę bardzo wdzięczna za pomoc...

Chyba bedzie ciezko, bo tutaj wszysycy sami zakasali rekawy i buduja :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...