Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Hej

Czy ktos z was robil badania archeologiczne na dzialce?

Okazlo sie, ze musze zrobic takie badania i szukam namiarow na jakiegos archeologa. Dzwonilem juz do Muzeum archeologicznego, ale szukam tez innych kontaktow. Mozecie kogos polecic?

Witam

Mam nadzieję że to jest żart :p .U mnie wykopałby najwięcej puszek i butelek po piwie.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Jakie macie doświadczenia z przyłaczem wodnym? Czy może je wykonać firma niezależna od Saura, bo straszą mnie, że może być problem z odbiorem jeśli nie skorzystam z ich "cudownej oferty"? Czy może po prostu chodzi o to, żeby Pan Franek dostał swoją dolę? W takim razie jak tu zagrać?

 

Ale Wy to macie fajnie - rozmawiacie sobie o kuchni, kominku, wykończeniu poddasza !!!! Kiedyż to będzie moim udziałem??? ACHHH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktos z was robil badania archeologiczne na dzialce?

Okazlo sie, ze musze zrobic takie badania i szukam namiarow na jakiegos archeologa. Dzwonilem juz do Muzeum archeologicznego, ale szukam tez innych kontaktow. Mozecie kogos polecic?

 

 

Fikol, pogmeraj w okolicach 50-70 strony tego wątku. Wtedy ktoś z budujących za Gdynią walczył właśnie badaniami archeologicznymi. Jeśli otwiera Ci się*lokalna mapka forumowiczów (u mnie nie, więc nie mogę pomóc) to może sprawdź po nickach z tamtej okolicy - to była jakaś nietypowa lokalizacja (może Kosakowo?, coś na zachód lub nawet północny zachód w każdym razie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie namiary na wylewki. Zrobione, szybko, sprawnie i fachowo :D

Teraz na mam pytanie czy ktoś robił blachodachówkę i posiada jakieś namiary na przystępne ceny. Dekarza z forum juz mam - gorzej z cenami w hurtowniach :(

Przejrzałam trochę forum ale na nic nie mogę trafić :-?

 

po różnych konsultacjach najlepszą cenę mamy - co prawda na dachówkę - z firmy Mr. Dach z Łęgowa tel. 0505 061 528 - Piotr Rosół, zadzwoń i sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie namiary na wylewki. Zrobione, szybko, sprawnie i fachowo :D

Teraz na mam pytanie czy ktoś robił blachodachówkę i posiada jakieś namiary na przystępne ceny. Dekarza z forum juz mam - gorzej z cenami w hurtowniach :(

Przejrzałam trochę forum ale na nic nie mogę trafić :-?

 

po różnych konsultacjach najlepszą cenę mamy - co prawda na dachówkę - z firmy Mr. Dach z Łęgowa tel. 0505 061 528 - Piotr Rosół, zadzwoń i sprawdź

 

Właśnie dzwoniłam - ma mi przygotować ofertę :D

Dzięki :wink:

Oczywiście sprawa nadal otwarta jeżeli ktoś ma inne namiary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie namiary na wylewki. Zrobione, szybko, sprawnie i fachowo :D

Teraz na mam pytanie czy ktoś robił blachodachówkę i posiada jakieś namiary na przystępne ceny. Dekarza z forum juz mam - gorzej z cenami w hurtowniach :(

Przejrzałam trochę forum ale na nic nie mogę trafić :-?

 

po różnych konsultacjach najlepszą cenę mamy - co prawda na dachówkę - z firmy Mr. Dach z Łęgowa tel. 0505 061 528 - Piotr Rosół, zadzwoń i sprawdź

 

Właśnie dzwoniłam - ma mi przygotować ofertę :D

Dzięki :wink:

Oczywiście sprawa nadal otwarta jeżeli ktoś ma inne namiary...

 

poleciłbym jeszcze żeby po wstępnej ofercie cisnąć na rabaty, bo u nas wyjściowe kwoty byly znacznie wyższe niż obecne, do tego jeszcze dekarz co nam będzie kładł, zresztą polecony przez tę firmę, spojrzał na wycenę i poradził żeby z pewnych rzeczy zrezygnować i tak jeszcze zbiliśmy cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1. poszukuje ekipy która kompleksowo wykona instalacje wewnętrzną wod-kan i gaz. Chcę zrobić kominek z płaszczem wodnym - czy ktoś ma jakieś doświadczenia? A najbardziej proszę o namiary na ekipy, które wykonywały Wam instalacje :roll:

2. gdzie kupiliście drzwi wejściowe i bramę garażową - potrzebuje białe drzwi i białą bramę

 

Prosze o pomoc i namiary :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy ktos z was robil badania archeologiczne na dzialce?

Okazlo sie, ze musze zrobic takie badania i szukam namiarow na jakiegos archeologa. Dzwonilem juz do Muzeum archeologicznego, ale szukam tez innych kontaktow. Mozecie kogos polecic?

 

 

Fikol, pogmeraj w okolicach 50-70 strony tego wątku. Wtedy ktoś z budujących za Gdynią walczył właśnie badaniami archeologicznymi. Jeśli otwiera Ci się*lokalna mapka forumowiczów (u mnie nie, więc nie mogę pomóc) to może sprawdź po nickach z tamtej okolicy - to była jakaś nietypowa lokalizacja (może Kosakowo?, coś na zachód lub nawet północny zachód w każdym razie).

 

Módl się aby nie znaleźli żadnego szkieletu tudzież wazonika lub innego reliktu przeszłości - wtedy masz wstrzymana budowę na pare sezonów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie macie doświadczenia z przyłaczem wodnym? Czy może je wykonać firma niezależna od Saura, bo straszą mnie, że może być problem z odbiorem jeśli nie skorzystam z ich "cudownej oferty"? Czy może po prostu chodzi o to, żeby Pan Franek dostał swoją dolę? W takim razie jak tu zagrać?

 

Ale Wy to macie fajnie - rozmawiacie sobie o kuchni, kominku, wykończeniu poddasza !!!! Kiedyż to będzie moim udziałem??? ACHHH

 

Niestety tylko firmy autoryzowane przez Saur mogą wykonac przyłacze, ale ponoć jest ich wiele - ja znam tylko jedną :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę w imieniu fachowca(ów) - czy moglibyśmy podawać namiary na priva? Są ku temu ważkie powody, o których wcześniej nie pomyślałam :roll: DZIĘKI! :p

Wróg czuwa??????????

Szpiedzy są wśród nas ???????

Myślę że i tak mogą podszyć się pod zwykłego forumowicza . Chyba że myślimy o innych nie fiskusowych sprawach.

Pozdrówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1. poszukuje ekipy która kompleksowo wykona instalacje wewnętrzną wod-kan i gaz. Chcę zrobić kominek z płaszczem wodnym - czy ktoś ma jakieś doświadczenia? A najbardziej proszę o namiary na ekipy, które wykonywały Wam instalacje :roll:

2. gdzie kupiliście drzwi wejściowe i bramę garażową - potrzebuje białe drzwi i białą bramę

 

Prosze o pomoc i namiary :D

 

 

Franciszek,

jeśli planujesz kominek z firmy Makroterm, to w naszych okolicach polecają swoich dwóch przedstawicieli :

1. "Artus" p. Wojciech Pleskaczyński, Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 209 (okolice Top Meble) tel. 345-83-27, kom 501-290-824 - POLECANY NA FORUM

i

2, "Eko-Term", Kościerzyna, ul. Gałczyńskiego 4, pan Chołdys, tel. 686-31-64, kom. 602-666-996

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę w imieniu fachowca(ów) - czy moglibyśmy podawać namiary na priva? Są ku temu ważkie powody, o których wcześniej nie pomyślałam :roll: DZIĘKI! :p

Wróg czuwa??????????

Szpiedzy są wśród nas ???????

Myślę że i tak mogą podszyć się pod zwykłego forumowicza . Chyba że myślimy o innych nie fiskusowych sprawach.

Pozdrówka :wink:

 

Teoretycznie tak... Ale może nie będzie IM 8) się chciało bawić w "podszywanie" - nie tak łatwo przecież jest zdobyć nasze zaufanie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy jest realna szansa znalezienia tańszego kierownika budowy niż 1200 zł u nas w trójmieście i okolicach. Mam gościa który chce tyle 600 zł po podpisaniu umowy 600 przy stanie surowym zamkniętym. bedzie " przy ważnych momentach budowy" co kolwiek miało to znaczyć. Wszelkie problemy i zapytania może wyjaśniać przez telefon lub po spotkaniu u niego - opłaca to sie czy szukać dalej ,może macie kogoś godnego polecenia (nie mówiąc taniego godnego polecenia kierownika budowy). Dzięki! Acha rejon Banina (kolo Rębiechowa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy jest realna szansa znalezienia tańszego kierownika budowy niż 1200 zł u nas w trójmieście i okolicach. Mam gościa który chce tyle 600 zł po podpisaniu umowy 600 przy stanie surowym zamkniętym. bedzie " przy ważnych momentach budowy" co kolwiek miało to znaczyć. Wszelkie problemy i zapytania może wyjaśniać przez telefon lub po spotkaniu u niego - opłaca to sie czy szukać dalej ,może macie kogoś godnego polecenia (nie mówiąc taniego godnego polecenia kierownika budowy). Dzięki! Acha rejon Banina (kolo Rębiechowa)

 

Z naszym kierownikiem mamy umowę na 1200 zł:

-600 zł po rozpoczęciu robót ziemnych

-300 zł po zakończeniu stanu surowego zamkniętego

-300 zł po zgłoszeniu w urzędzie zakończenia robót

Z tego co się orientowałam kilka miesięcy temu to naszych okolicach kierownicy cenią się między 1000 a 1500 zł.

Pozdrawiam z Tczewa :) .

Alunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sprawy:

1. Poszukuje ekipy która kompleksowo wykona instalacje wewnętrzną wod-kan i gaz. Chcę zrobić kominek z płaszczem wodnym - czy ktoś ma jakieś doświadczenia? A najbardziej proszę o namiary na ekipy, które wykonywały wam instalacje :roll:

2. Gdzie kupiliście drzwi wejściowe i bramę garażową - potrzebuje białe drzwi i białą bramę

 

prosze o pomoc i namiary :D

 

 

franciszek,

jeśli planujesz kominek z firmy makroterm, to w naszych okolicach polecają swoich dwóch przedstawicieli :

1. "artus" p. Wojciech pleskaczyński, gdańsk wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 209 (okolice top meble) tel. 345-83-27, kom 501-290-824 - polecany na forum

i

2, "eko-term", kościerzyna, ul. Gałczyńskiego 4, pan chołdys, tel. 686-31-64, kom. 602-666-996

 

pozdrawiam :)

 

dzięki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie macie doświadczenia z przyłaczem wodnym? Czy może je wykonać firma niezależna od Saura, bo straszą mnie, że może być problem z odbiorem jeśli nie skorzystam z ich "cudownej oferty"? Czy może po prostu chodzi o to, żeby Pan Franek dostał swoją dolę? W takim razie jak tu zagrać?

 

Ale Wy to macie fajnie - rozmawiacie sobie o kuchni, kominku, wykończeniu poddasza !!!! Kiedyż to będzie moim udziałem??? ACHHH

 

Niestety tylko firmy autoryzowane przez Saur mogą wykonac przyłacze, ale ponoć jest ich wiele - ja znam tylko jedną :cry:

 

A jak się cenią? Ile za metr przyłacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...