Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

budowa rusza w czwartek lub w piatek

CMyK

 

zyczymy powodzenia

 

 

P.S.

mozesz podac namiary na geodete? ile zazyczyl sobie za wytyczenie budynku? my mielismy zaczac budowe dopiero w sierpniu i mialy byc same fundamenty ,plany sie zmienily :D i zaczynamy w czerwcu stan surowy otwarty moze zamkniety. wiec juz czas zabrac sie za przygotowania.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie bede bral z tego zrodla drewna konstrukcyjnego ogolnie to nawet sie nie pytalem zapytam jutro mam namiary do kilku tartakow po 650 brutto za m3 i to jest noramlna cena czasami chca cos za dojazd + impregnacja cisnieniowo lub zanurzeniowo

CMyK

 

 

to jesli moge prosic o te namiary do tych kilku innych tartakow ,bede wdzieczny, z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plizzzzz, wszystkich o namiary na gotowa podbitke.Straciłam jakos umiejetnosc szukania w "szukaj" bo nie moge wyodrebnic, ze chce posty tylko z trojmiasta :(

Gosia myśmy naszą już prawie kupowali w TARMAL-u w Gdańsku koło Auchan, ale nie mieli tam potrzebnej nam ilości w końcu taką samą dostaliśmy w innym tartaku w Gdańsku, ale teraz nie pamiętam dokładnie gdzie :oops: Jutro postaram dowiedzieć się od "węża" i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJE BARDZO PILNIE NAMIARY NA SOLIDNEGO KIEROWNIKA BUDOWY ( NIE PANA KORDKA !!!! ). BARDZO DZIEKUJE

 

 

Mam namiar od pana Jana Sikory na kierownika budowy, którego on poleca.

Nazywa się Grzegorz Cieśliński tel. 609 564 064

 

Dziekuje bardzo za info :D Mam juz namiary na tego Pana również od Pana J Sikory :D . Niestety Pan Grzegorz jest bardzo zajęty :-?

Podpisałam juz umowe z Panem Miszk z Kartuz. Mam nadzieje ze bedzie OK. Pozdrawiam i dziekuje Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, właśnie widzę że będę miała podobny układ kuchni jak Ty (żeby nie powiedzieć taki sam :) ) Powiedz mi jak się sprawuje piekarnik obok lodówki, bo jakoś tak mi to zimne z gorącym się kłóci, ale może nie ma z tym problemu, tylko mi się tak wydaje :roll:

 

Bez najmniejszego problemu.

W końcu ani nie pieczesz 24/24, ani też nie trzymasz lodówki otwartej non-stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za info :D Mam juz namiary na tego Pana również od Pana J Sikory :D . Niestety Pan Grzegorz jest bardzo zajęty :-?

Podpisałam juz umowe z Panem Miszk z Kartuz. Mam nadzieje ze bedzie OK. Pozdrawiam i dziekuje Maja

 

 

O, dziękuję za cenne informacje. Czyli muszę go sobe zabukować na następny rok już teraz, tak jak Pana Sikorę. A czy Sikora bedzie u Ciebie budował? U nas zacznie w marcu (przyszłego roku, niestety :cry: ), o ile gmina da nam wreszcie WZ.

Już drugi sezon straciliśmy przez ten nieszczęsny dokument. Ciągle słyszymy, że już niedługo i dalej nic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalam w TARMAL po drugiej stronie obwodnicy od Auchan, szybko sprawnie bez problemu.
Dziewczyny, a podacie jakis numer.Padam na pysk, dziecie chore.Ja zamiast drogi mam bagno, eeee

Mówisz i masz :D

Zakład Handlowo-Usługowy Tar-Mal sp. z o.o.

Gdańsk,

ul. Kalinowa 1A,

tel./fax 058 349-56-75,

tel 058 349-55-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalam w TARMAL po drugiej stronie obwodnicy od Auchan, szybko sprawnie bez problemu.
Dziewczyny, a podacie jakis numer.Padam na pysk, dziecie chore.Ja zamiast drogi mam bagno, eeee

Mówisz i masz :D

Zakład Handlowo-Usługowy Tar-Mal sp. z o.o.

Gdańsk,

ul. Kalinowa 1A,

tel./fax 058 349-56-75,

tel 058 349-55-91

Dzieki cudne

:p juz zamówiłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markus, właśnie widzę że będę miała podobny układ kuchni jak Ty (żeby nie powiedzieć taki sam :) ) Powiedz mi jak się sprawuje piekarnik obok lodówki, bo jakoś tak mi to zimne z gorącym się kłóci, ale może nie ma z tym problemu, tylko mi się tak wydaje :roll:

 

Bez najmniejszego problemu.

W końcu ani nie pieczesz 24/24, ani też nie trzymasz lodówki otwartej non-stop.

 

No to trochę mi lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za info :D Mam juz namiary na tego Pana również od Pana J Sikory :D . Niestety Pan Grzegorz jest bardzo zajęty :-?

Podpisałam juz umowe z Panem Miszk z Kartuz. Mam nadzieje ze bedzie OK. Pozdrawiam i dziekuje Maja

 

 

O, dziękuję za cenne informacje. Czyli muszę go sobe zabukować na następny rok już teraz, tak jak Pana Sikorę. A czy Sikora bedzie u Ciebie budował? U nas zacznie w marcu (przyszłego roku, niestety :cry: ), o ile gmina da nam wreszcie WZ.

Już drugi sezon straciliśmy przez ten nieszczęsny dokument. Ciągle słyszymy, że już niedługo i dalej nic :evil:

 

Pan Sikora bedzie budowal w tym roku dom mojego taty a mi w tym roku tylko podmurówke a w przyszłym reszte ( wszystko na jednej działce ). Myśmy tez 2,5 roku walczyli z Urzednikami ale nareszcie pozwolenie juz JEST :D POWODZENIA Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...