Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam Benicio - życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Szkoda, że nie było Ciebie na targach - bezpośrednio po nich pojechałem w nasze strony( ha ha - jak to brzmi), bo myślałem, że kogoś spotkam na budowie, no i nie myliłem się - za Tobą buduje taki sympatyczny gościu - ma na imię Robert ( żona Kasia) prawie zawsze napotykam się na niego i wymieniamy poglądy budowlane - a także nieoceniony z poradami p.Jóźwiak - na naszym terenie prekursor i skarbnica wiedzy papierkowej.

 

Ja także jak Ty wczoraj stałem się niemobilny - ale to z powodu mojego grata - odmówił posłuszeństwa ( chyba sprzęgło). Jeśli go naprawię to na pewno ten tydzień by mi odpowiadał - teraz zaglądam codziennie na forum więc daj znać kiedy i o której się zjawić - ja jestem z Przymorz więc podróż zajmuje mi 25 min. JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO!

 

SZUKAM JAKIEGOŚ NIEDROGIEGO AUTA NA CHODZIE - NAJLEPIEJ Z GAZEM - MOŻE BYĆ POLONEZ!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ADAMSKI - jesli chodzi o ekipe dekarska to czlowiek, ktory robil u nas tez byl polecany wlasnie na tym forum i sprawdzil sie w 100% - dach jest przepiekny, obrobki tez, czlowiek wspanialy i pelen profesjonalizm. Nawet przy trzaskajacym mrozie dach zrobiony w 9 dni (250m2). Moge polecac z czystym sumieniem! Namiar - Witold Dejk +48 605 594 634

 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie na inspekcje

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Kiermasz w Waszej ocenie. Byłem wczoraj pierwszy raz i stwierdzam, że cudów nie ma. Pytam czy cena na wełnę jest ostateczna a koleś, że tak i ani złotówki mniej. Słyszę jak innemu gościowi wciskaja kit, że cena na kiermaszu jest najniższa w woj. pomorskim - załamałem się. Zjadłem darmowego korniszona i kromę ze smalcem i pojechałem na chatę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Co do kiermaszu budowlanego w "Bacie" - ladnie, sporo ludzi, ale zadnych nadzwyczajnych ofert.

Posiedzialem chwile przy stoisku Schreyera - dostalem oferte na komin - po rabacie 5550 zl. Musze zobaczyc jak to wyjdzie z Leiera. RuppCeramika - wielki upust 15%. Nie wychylalem sie przy nich ze dostalem lepsza oferte :-) Gorzej ze na wystawce postawili chyba najgorsza dachowke z Ruppa jaka mieli. Wszystkie pokaleczone.

A tak ogolnie to pojedli, pochodzili, poogladali, pozbierali ulotki i pojechali :lol:

Pozdrawiam

Adamski

 

PS. Oczywiscie pomimo planow szybkiego przyjazdu nie wyrobilismy sie na umowione spotkanie o 12:00 przed wejsciem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - kiermasz taaaki sobie. Ale a propos propozycji i ofert cenowych. Niby zadna rewelacja ale jak ich za jaja przycinac to: cena kg. tynku IZOHAN 4,19, u BAT'a 3,95.... Tiaaaa jesli sie tak przyjrzec to wczoraj wielka okazja i promocja i w ogole - 3,70... No i to juz jest znacznie lepiej, ale po mocniejszym pogadaniu wyszlo ze i 3,50 taki kg moze kosztowac. My z zonka uwazamy wiec ze sie oplacilo (750kg x 3,95-3,50 = ponad 300) Jak na godzinke walki to calkiem calkiem.

A reszta - szkoda gadac. I nikogo z FORUM zesmy nie spotkali co uznaje za porazke calego przedsiewziecia :(

 

Pozdrawiam

Jaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem ciśnienia na wielkie walki i przepychanie się w dziale sprzedaży. Generalnie nie nic nie kupiłem w Bacie i wiem, że tak pozostanie do końca naszej budowy.

Wczoraj zamówiłem schody na stryszek a od czwartku walczę z wełną.

Wybraliśmy także kafle na podłogę do holu i kuchni. Dobra cena z 70zł na 39zł. Nie powiem wam gdzie i jakie bo mi wykupicie a zostało ost. 40m2. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jak to jest, że większość spotkała na targach Kodiego a poza tym nikogo więcej? :D

Kolejna propozycja - woda w jeziorach podobno już bardzo ciepła. Pogoda też dopisuje - może zabierzemy się za zwiedzanie okolic? Z tego co słyszałam godne polecenia jest jezioro w Bieszkowicach. Potem Kamień. Słyszeliście o innych? (chodzi o te najczystsze oczywiście)

Gratulacje dla kolejnego tatusia (i mamusi też).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docent - również przyjmij nasze gratulacje. :lol:

 

Ewa - no wiesz - chcrakterystyczny jestem co tu dużo gadać. Jeśli chodzi o jeziorka to od czasu kiedy rodzice mają domek nad wodą, praktycznie nie uczęszczam na nasze akweny.

Nie polecam jeziora w Tuchomku. Ludzi masa a z czystością też nie jest za dobrze.

Małe choć sympatyczne jeziorko jest za Kielnem, ale przed Kamieniem w miejscowości Bieszkówka. Mało ludzi, jest klimat. W bieszkowicach nie byłem lata, ale jest to popularne jeziorko, więc może nie być za bardzo czyste. W Kamieniu bywałem kiedyś - ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochani! (czy nie jestem nazbyt natarczywa?)

pozdrawiam po długim okresie niebytnosci. Mam takie pytanko. Czy mozecie polecić mi jakiegoś niedrogiego kierownika budowy , który wpadałby w moje okolice (blisko Pruszcza)?

Zaznaczma, ze inwestycja jest raczej długoterminowa.

Z góry dziekuje i jeszcze raz pozdrawiam w te piękne dni.

PS. A moze ktoś chcaiłby kupić działke w Pomlewie koło Przywidza?

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcz logowałam się ponad 10 min! mam wrażenie że te nowe stony wolniej chodzą?

 

kODI to pochwal się co będzie u ciebie? bo juz chyba wiadomo?

 

Ewa może do Aqua? opstatnio jesteśmy tam z rańca w sob lub niedz Nawet nauczyłam szkraba pływac pracujemy nad sterowaniem a moi chłopcy tez byli w Bacie ale słowa nie pisneli co widzieli a niezdążyłam zapytać po delegacji na okręt wojenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...