Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

I pytanie czy 32000 za stan surowy z dachem, a na dachu deski i papa+ścianki działowe to cena do przyjęcia?

Pozdrawiam

 

a duży dom?

 

netto 167,5 m

Dzwonilem do pana D i bedzie u mnie w poniedzialek dalej robil.

wiec zapraszam Lidkę jutro tez mamy spotkanko z nowymi sasiadami na dzialce po poludniu.

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I pytanie czy 32000 za stan surowy z dachem, a na dachu deski i papa+ścianki działowe to cena do przyjęcia?

Pozdrawiam

 

a duży dom?

 

netto 167,5 m

 

to wydaje mi się sporo, ale może wybitna ekipa to i może warto przepłacić ;) dobry towar kosztuje

 

Myślę, ze yo śtrednia cena - Ja za stan surrowy dla domu 200 m2 użytkowych płaciłem 40 tyś. Też z dachem deska + papa.

 

Michu_gdynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos poleca firme sprzedajaca tanio dachowki najlepiej bez VAT-u jakies telefony byc moze firma zarobi bo sasiad tez potrzebuje w tym samym czasie, wiec moze ktos ma znajomych agentow od dachowek

dach 220 m2 + drugi taki sam u sasiada; uderzylem jak na razie do Mr Dach, AMbit, Seeger Dach, gombud kolo Malborka, Makrobud Dach z Pruszcza szukam dalej

CMyK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos poleca firme sprzedajaca tanio dachowki najlepiej bez VAT-u jakies telefony byc moze firma zarobi bo sasiad tez potrzebuje w tym samym czasie, wiec moze ktos ma znajomych agentow od dachowek

dach 220 m2 + drugi taki sam u sasiada; uderzylem jak na razie do Mr Dach, AMbit, Seeger Dach, gombud kolo Malborka, Makrobud Dach z Pruszcza szukam dalej

CMyK

 

korzystałem z usług Mr Dachu, co prawda na początku się na to nie zanosiło to koniec końców przedstawili najkorzystniejszą ofertę a z ich dekarza pana L. Saraha byłem też bardzo zadowolony, zarówno z roboty jak i z ceny, tylko że oni zdaje się bez vatu nie sprzedają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos poleca firme sprzedajaca tanio dachowki najlepiej bez VAT-u jakies telefony byc moze firma zarobi bo sasiad tez potrzebuje w tym samym czasie, wiec moze ktos ma znajomych agentow od dachowek

dach 220 m2 + drugi taki sam u sasiada; uderzylem jak na razie do Mr Dach, AMbit, Seeger Dach, gombud kolo Malborka, Makrobud Dach z Pruszcza szukam dalej

CMyK

 

korzystałem z usług Mr Dachu, co prawda na początku się na to nie zanosiło to koniec końców przedstawili najkorzystniejszą ofertę a z ich dekarza pana L. Saraha byłem też bardzo zadowolony, zarówno z roboty jak i z ceny, tylko że oni zdaje się bez vatu nie sprzedają

 

A jak była cena za robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos poleca firme sprzedajaca tanio dachowki najlepiej bez VAT-u jakies telefony byc moze firma zarobi bo sasiad tez potrzebuje w tym samym czasie, wiec moze ktos ma znajomych agentow od dachowek

dach 220 m2 + drugi taki sam u sasiada; uderzylem jak na razie do Mr Dach, AMbit, Seeger Dach, gombud kolo Malborka, Makrobud Dach z Pruszcza szukam dalej

CMyK

 

korzystałem z usług Mr Dachu, co prawda na początku się na to nie zanosiło to koniec końców przedstawili najkorzystniejszą ofertę a z ich dekarza pana L. Saraha byłem też bardzo zadowolony, zarówno z roboty jak i z ceny, tylko że oni zdaje się bez vatu nie sprzedają

 

A jak była cena za robotę?

 

27 zł za metr + 50zł od okna (5 okien) na gotowo (folia, łaty, kontrłaty, obróbki, okna dachowe, rynny, dachówka cementowa, itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMyK,

Wczoraj gadałam z D. faktycznie mówił, że będzie u Ciebie od poniedziałku. Ale mówił też, że będzie dziś w Pruszczu, mamy się umówić po południu.

 

Co do Jagodzińskiego, to nie wiem czy pracuje z synem. Wiem, że pracuje w Londynie, ale w Polsce też. U Benicia budował, ale z Beniciem nie ma kontaktu, więc nie wiem czy mu się chałupa nie rozleciała :wink:

Budował też u mojego teścia w Pruszczu (ze 6 lat temu), jest zadowolony.

 

Pozdrawiam wszystkich rozpoczynających budowę i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. A ja ciągle czekam :evil:

 

A monitorujecie u osoby zajmującej się Waszym wnioskiem? Na jakim etapie jest Wasz wniosek itp.? Warto trzymać rękę na pulsie, a może już jest tylko o tym nie wiecie? Z tego, co pamiętam beti i Wy złożyliscie papiery mnie j więcej w tym samym czasie, więc niebawem i Wasze pozwolenie powinno być. My mamy informację, że nasze powinno być za tydzień, półtora.

 

Gaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy taką osobę, która załatwia nam wszystko i ona pilnuje naszych spraw. Ponieważ na prąd będziemy jeszcze czekać około miesiąca :cry: to mam nadzieję, że wtedy będzie już pozwolenie.

Niedawno martwiłam się czy znajdę ekipę. Dzisiaj już rozmawiałam z jedną (sprawdzoną, solidną i WOLNĄ).

1. Sprawdzona przez wielu spośród których dwoje znam i widziałam domy

2. Solidna, tak oni twierdzą

3. Okazało się, że od czerwca wolna :lol:

Jeszcze nie było wyceny więc różnie może być. Trzeba też obgadać szczegóły. Wtedy dopiero zdecydujemy. Jakoś tak czuję, że to będą oni. Jeżeli się pomylę to będziemy szukać dalej.

 

 

Gaba a kiedy złożyliście wniosek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My złożyliśmy pod koniec marca, ale dokładnie nie pamiętam. My tez jeszcze rozmawiamy z ekipą, jeszcze nie ma decyzji. Pradu tez nie ma, choć mają niebawem ruszyć, a po uzyskaniu pozwolenia i kredytu, trzeba będzie zacząć od przyłącza wodnego, żeby wodę czerpać na potrzeby budowy. Ale wszystko bierzemy na spokój, niektórych rzeczy nie da się przyspieszyć i już. Oby tylko ekipa była sprawna i pogoda dopisała, jak ruszą prace. Czego i Wam życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...