Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

no nie wiem gdzie mam kupić ... i czy dostanę gdzieś taniej

bo tam gdzie pytałam to najtaniej wychodzi fabryka styropianu Styropian Plus - wychodzi ok 33,6 zł za opakowanie (6 sztuk) a może ktoś kupował taniej :-?

 

co prawda to nie jest najbliżej Ciebie, ale zadzwon do GS-u w Baninie:

058 681 89 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

klej kupowałam w NOMI ale nie pamiętam nazwy

 

może i faktycznie za całość by wyszło taniej - ale jakoś tak na wariackich papierach jest ostatnio- przez zimę nic nie robiliśmy a potem umawiam gościa od blachodachówki i okazuje się że ma wolny termin więc szybko ocieplenie ... 8) i nie było czasu dokładnego rozeznania zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak ja. Tez mysle ze styropianik to sobie sam poloze bo jak robilem rozeznie z ekipami to wychodzilo to bardzo drogo a zadnej specjalnej filizofii w tej pracy nie ma.

Myslalem sobie tylko ze jak zamowie jednorazowo na "caly system" lacznie z tynkiem strukturalnym to wytarguje wiekszy upust.

Jakiej firmy kupowalas klej i gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okna Fakro kupowałam osobno za 2 zapłaciłam ok 2200 + wyłaz 289

plus deski na łaty i kontrłaty

czyli razem wychodzi 2200+289+3000+8800+1000= 15 289 więc prawie cię dogoniłam z kosztem a dachówki wychodzi mi mniej

 

już mam zawrót głowy z tymi cenami :(

 

a przed chwilą zadzwonił gościu od styropianu z pytaniem czy mam resztę materiału czyli kleje, siatkę itp - i ma przygotować ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak ja. Tez mysle ze styropianik to sobie sam poloze bo jak robilem rozeznie z ekipami to wychodzilo to bardzo drogo a zadnej specjalnej filizofii w tej pracy nie ma.

Myslalem sobie tylko ze jak zamowie jednorazowo na "caly system" lacznie z tynkiem strukturalnym to wytarguje wiekszy upust.

Jakiej firmy kupowalas klej i gdzie?

 

a masz już jakąś ofertę? Muszę porównać ceny żeby trochę utargować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...