Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa trójmiasto i okolice


Recommended Posts

Witam szanownych forumznawców

Wybudowałam dom na wybrzeżu pomorskim i jak do tej pory wszystko było w miarę proste. Do czasu kiedy musiałam podjąc decyzję o stolarce otworowej. Po zebraniu i przeanalizowaniu ofert (nie kieruję się tylko ceną ale przedewszystkim jakością i funkcjonalnością okna ) pozostały mi dwie firmy do wyboru. Pierwsza to Avante reprezentowana przez Megabud z Rumi, a druga to Vetrex z Tczewa. Oferty są cenowo zbliżone róznica jest bardzo mała, ale okna Avante mają lepsze bajery w standardzie. Proszę niech mi ktoś pomoże podjąc decyzję, napiście jeśli korzystaliście z jednej bądz drugiej firmy.

 

Jeśli Avante są robione w Elblągu - Technika Okienna - to ja takie mam i póki co jestem zadowolona, ale za dużo Ci nie powiem, bo dom w stanie surowym to i używać ich za bardzo nie było kiedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O Gosia, jak tam namiary na ziemię?
O, słuchaj bede miała tansza, ale dopiro w czwartek sie dowiem o namiary, bo babka zaczyna mi robic ogród i wtedy przyjada z ziemia.Nie odzywałam sie bo po co przepłacac

 

A ja myślałam, że zapomniałaś :oops: Mea culpa :wink:

Nie, nie, nie

:lol: pamietałam, ale dostawca ziemi sie zmienił;-)zapraszam po 10 mam nadzieje, ze wtedy juz rzynajmniej kawałek ogrodu bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?

W Rumii jest duzy producent siatek. Musze pogrzebac za nazwa

 

Producent siatki i ogrodzen znajduje się w Redzie ul. Obwodowa niedaleko BATU. Mam od niego siatke i słupki powlekane już 4 rok i są oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?

W Rumii jest duzy producent siatek. Musze pogrzebac za nazwa

 

chyba w Bolszewie, mi na razie chodzi o to ile może wykonawca wołać za robociznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumznawców

Wybudowałam dom na wybrzeżu pomorskim i jak do tej pory wszystko było w miarę proste. Do czasu kiedy musiałam podjąc decyzję o stolarce otworowej. Po zebraniu i przeanalizowaniu ofert (nie kieruję się tylko ceną ale przedewszystkim jakością i funkcjonalnością okna ) pozostały mi dwie firmy do wyboru. Pierwsza to Avante reprezentowana przez Megabud z Rumi, a druga to Vetrex z Tczewa. Oferty są cenowo zbliżone róznica jest bardzo mała, ale okna Avante mają lepsze bajery w standardzie. Proszę niech mi ktoś pomoże podjąc decyzję, napiście jeśli korzystaliście z jednej bądz drugiej firmy.

 

Jeśli Avante są robione w Elblągu - Technika Okienna - to ja takie mam i póki co jestem zadowolona, ale za dużo Ci nie powiem, bo dom w stanie surowym to i używać ich za bardzo nie było kiedy :D

Ja mam okienka drewniane Firmy "Dziadek" kupione u wspomnianego przedstawiciela z Rumi, znajomemu go poleciłem i zakupił u nich okna Avante oraz drzwi wejściowe Gerda i brame garażową. Wynegocjonowaliśmy całkiem niezły rabacik na całość. Montaż odbył się w jeden dzien. Okienek trochę zazdroszczę znajomemu ale moje są też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?

W Rumii jest duzy producent siatek. Musze pogrzebac za nazwa

 

chyba w Bolszewie, mi na razie chodzi o to ile może wykonawca wołać za robociznę

W Bolszewie jest dwóch - Siatex oraz Marpol (chyba) sš koło siebie czyli zaraz obok Porty.

Jedziecie na Szczecin i na wiatłach koło hotelu Victoria skręcacie w prawo a za kociołem jeszcze raz w prawo i jeden jest po prawej a drugi kilkaset metrów dalej po lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2006. odbył się w obecności nieustających opadów cieczy atmosferycznej o nieokreślonej konsystencji coroczny GRRRILL okazjonalny z okazji braku okazjina tę okoliczność.

Na uroczystość rozpalania nie przybył nikt, ponieważ odbyła się ona zanim ktokolwiek przybył, natomiast na sam akt pieczenia stawiły się grupki Szanownych Gości o pseudonimach : CMYK, Lilaszek, Ansi oraz Kolia, co zaowocowało przypaleniem 2 kg. chabaniny w panierce i 4 kg kiełbachy bez panierki.

W trakcie konsumpcji pieczonych dóbr oraz płynnych darów browarów krajowych i zagranicznych omówiono szereg kluczowych tematów budowlanych oraz cztery szeregi tematów pobocznych, wydeptano 2 hektary zdziczałego trawnika, wypłoszono cały okoliczny inwentarz faunistyczny (w tym jednego rudego lisa i 732 ślimaki wstężyki), wymęczono, wytaplano i utuczono jednego piesa domowego (canis sapiens gera), zastraszono jednego kota łazienkowego, oraz premieszczono dwie taczki materiału budowlanego w postaci podsypki żwirowo-piaskowej niepłukanej.

Efektem wielostronnych porozumień i ustaleń było ustalenie, że niczego nie ustalamy i każdy zostaje przy swoim, co zaowocowało stwierdzeniem, że jedynym rozwiązaniem pozostaje ponowne rozpalenie grila w bliżej nie ustalonym terminie i z góry ustalonym miejscu.

8)

Z czego bardzo się cieszymy i bardzo nam miło.

 

Żałuję , że nie byłem , ale mam nadzieję że co się odwlecze to nie uciecze...

Swojš drogš troche wymarzłem w tej Norwegii pod namiotem marzšc o grillu lub ognisku oraz jakim wielgachnym kebabie...bo na chińskie zupki nie mogłem patrzeć ;-).

PS z dowiadczenia grillowo-ogniskowego wiem że zajefajne jest ognisko z kiełbaskami oraz grill - ma ono niezapomniany klimat i dłużej się przy nim siedzi...może cos takiego wymylimy na lato?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

Nie, nie ta moja to jakies cudo sie nie przerywa, jakas EPD, albo cus w tym stylu.Hamerykanska

:wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

A, swoja droga miałam zapytac jak kostka?Zadowoleni jestescie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?

 

a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies :D ... ale oni mieli jakąś lipną folię

Nie, nie ta moja to jakies cudo sie nie przerywa, jakas EPD, albo cus w tym stylu.Hamerykanska

:wink: :lol:

A to może my bylibymy zainteresowani jak to takie cudo ;-) (akurat wykopalimy oczko :-)).

Czy można jaki link albo cu aby o tej super foli poczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...